Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Stiu ca poate nu e locul potrivit, dar am zis sa-mi incerc si eu norocul, cine stie. Are cineva un radiocasetofon de Renault (Kangoo, Clio, etc.) generatie 2001-2002, "Tunner List" fara afisaj propriu (facut de Philips pentru Renault, cred), din cel care merge cu telecomenzile de la volan si afisaj extern? Platesc transportul + un pret cat de cat rezonabil. Multumesc si numai bine.
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca poate nu e locul potrivit... radiocasetofon Renault

e clar ca stii ce vrei...

mai bine incearca la forumurile adecvate, aici ai nimerit la MASINI :blink:

 

Mda, mersi. Morala: "Orice e sub BMW nu e MASINA si oricine nu are/conduce BMW, nu e om" ... am sa caut la fiare vechi.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca poate nu e locul potrivit... radiocasetofon Renault

e clar ca stii ce vrei...

mai bine incearca la forumurile adecvate, aici ai nimerit la MASINI :blink:

 

Mda, mersi. Morala: "Orice e sub BMW nu e MASINA si oricine nu are/conduce BMW, nu e om" ... am sa caut la fiare vechi.

ei hai, nu fi suparacios! am glumit, oricum spiritul BMW nu este chiar cel pe care l-ai mentionat in morala ta... poate fi cel mult o refulare a unui demaraj pierdut...

aici e locul celor care simt o afinitate fata de brandul BMW, nu neaparat al celor care poseda sau se dau cu un BMW, indiferent daca e pe 2 sau pe 4 roti... deci "no offense, sorry for the joke, man!"

bafta maxima.

 

PS: cred ca ceea ce cauti e un Philips OEM Renault Model 22DC259/62T seria Tuner List... poate te ajuta.

Link to comment
Share on other sites

ei hai, nu fi suparacios! am glumit, oricum spiritul BMW nu este chiar cel pe care l-ai mentionat in morala ta... poate fi cel mult o refulare a unui demaraj pierdut...

aici e locul celor care simt o afinitate fata de brandul BMW, nu neaparat al celor care poseda sau se dau cu un BMW, indiferent daca e pe 2 sau pe 4 roti... deci "no offense, sorry for the joke, man!"

bafta maxima.

 

PS: cred ca ceea ce cauti e un Philips OEM Renault Model 22DC259/62T seria Tuner List... poate te ajuta.

 

Imi pare rau si-mi cer scuze pentru ca te-am inteles gresit, si iti multumesc pt. detaliu; chiar nu stiam modelul exact - masina am luat-o la mana a doua si are un radiocasetofon de Logan pe ea (am aflat de curand); tipul imi zicea ca "poate s-o fi miscat vreo mufa de la afisaj si de-aia nu mai merge" :-( Nu cred sa mai am vreo sansa sa gasesc asa ceva; am cautat pe okazii, softpedia, reno, dacia... etc. si in cele din urma si aici.

 

Numai bine.

Edited by Stefi_R
Link to comment
Share on other sites

Donez 525d

Adica literele de pe portbagaj.Astazi le-am demontat si eu

no cand ma pregateam sati dau pm sami trimiti masina am citit mai jos ca de fapt is literele...auzi cum leai dat jos ca si eu vreau sa le dau jos. mi rusine cu ele....

Link to comment
Share on other sites

aveti cumva..careva...bratele de la stergatoare de la un e39? eu miam luat stergatoare originale..si aia la reprezentanta miau zis ca sunt la fel la e34 cu e39..iar io am e34...dar vreau sami opresc stergatorele..asa ca....daca are cineva...
Link to comment
Share on other sites

Au ajuns la martorii de uzura, dar nu le mai incalt, am decis sa "probez" niste Michelin PP sau Pirelli P7.

 

Asadar le donez. Sunt din Ploiesti, daca cineva este interesat, trece si le ia. Fac curatenie de Paste.

 

 

Edit: Din greseala, am deschis topic separat. Daca se poate muta la "Donatii", va multumesc.

Edited by CC23298
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.