Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

o siguranta de tabla de pe electroventilatorul de aer conditionat de e34 525i nu are nimeni? io am pierdut una, miam luat alt electroventilator complet si din comoditate nu l-am schimbat cu totul..ci doar siguranta...pe care am pierduto din nou :twoup: dau la schimb eventual un senzor de abs fata pt e34.
Link to comment
Share on other sites

donez curelele de la 525d din fata motorului .. alternator si ce mai e pe acolo, sunt 2 curele. Sunt noi noutze, marca Lemforder, nu am apucat sa le folosesc fiindca am vandut masina

 

deci 525d 00-03 E39 common rail

 

as prefera sa le dau la cineva care are nevoie de ele cu adevarat. Sau la oricine care tine la masina lui

 

.... si 2 manete semnalizare E46 fara OBC, impecabile

 

POZA CURELE:

Link to comment
Share on other sites

donez consola centrala (cea de la frana de mana), modelul fara cotiera, gri. are ceva semne normale de batranete, dar poate fi utila atunci and lipseste

 

donez si eu aceasi consola centrala pe bej (hellbeige), varianta cu cotiera. este cojita intr-un loc

 

Va referiti la plasticul unde se infige frana de mana, scrumierele, .... ? pentru ce model e cea bej ? oare se potriveste cu interior textil gri ? 320i e36

 

(nu rade ca nu cunosc, nimeni nu s-a nascut invatat)

Edited by b_onney
Link to comment
Share on other sites

donez consola centrala (cea de la frana de mana), modelul fara cotiera, gri. are ceva semne normale de batranete, dar poate fi utila atunci and lipseste

 

De la ce model? in principiu ma intereseaza :twoup:

e46

 

Ok, in acest caz nu ma intereseaza ca nu am ce face cu ea :twoup:. Ms oricum

Link to comment
Share on other sites

donez curelele de la 525d din fata motorului .. alternator si ce mai e pe acolo, sunt 2 curele. Sunt noi noutze, marca Lemforder, nu am apucat sa le folosesc fiindca am vandut masina

 

deci 525d 00-03 E39 common rail

 

as prefera sa le dau la cineva care are nevoie de ele cu adevarat. Sau la oricine care tine la masina lui

 

.... si 2 manete semnalizare E46 fara OBC, impecabile

 

POZA CURELE:

Curelele le vreau eu daca se poate , ca sunt aceleasi ca la E34 525TDS, si la mine au incaput sa scartaie.(cel putin asa arata catalogul de Bosh)

Multumesc

Edited by sckhreech
Link to comment
Share on other sites

donez consola centrala (cea de la frana de mana), modelul fara cotiera, gri. are ceva semne normale de batranete, dar poate fi utila atunci and lipseste

 

donez si eu aceasi consola centrala pe bej (hellbeige), varianta cu cotiera. este cojita intr-un loc

 

poze cu consola pt cei care mi-au cerut pe pm

Link to comment
Share on other sites

O intrebare:

 

De ce se solicita piese/componente pe topicul Donatii? Vi se pare corect?

 

 

Pt. cei ce au nevoie de piese exista Mica Publicitate...nu mai umpleti topicul acesta cu cereri moka!!!

Cine are ceva de dat sau vrea sa ia ceva postat aici sa scrie, cine nu, sa caute la Mica Publicitate ...

Edited by Sorin Golf 3 cabrio
Link to comment
Share on other sites

O intrebare:

 

De ce se solicita piese/componente pe topicul Donatii? Vi se pare corect?

 

 

Pt. cei ce au nevoie de piese exista Mica Publicitate...nu mai umpleti topicul acesta cu cereri moka!!!

Cine are ceva de dat sau vrea sa ia ceva postat aici sa scrie, cine nu, sa caute la Mica Publicitate ...

am inteles sorin...ce sa ii faci sunt noob :)

Link to comment
Share on other sites

Ar fi frumos ca un moderator sa se ocupe de aceasta sectiune si sa mentina doar anunturile de donatie si replyurile referitoare la acceptarea donatiilor. De asemenea in regulament sa se specifice ca e interzisa cererea de piese la aceasta sectiune. Ramane la alegerea moderatorilor/adminilor....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.