Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

are cineva emblema dupa capac roata 15'' ? am pierdut o bucata . thx

 

am gasit in targ la vitan .

donez manson frana mana pentru e46 stare buna (nu este rupt)

mansonul se ridica din cartierul berceni (b-ul Alexandru Obregia)

 

inca valabil

 

donez placa de contact pentru cheie tip diamant

ps:placa o am de la @ciupanezu si la mine nu a functionat , daca o vrea cineva care se pricepe la electronica s-o repare o poate ridica din cartierul berceni.

nu ma complic cu posta .

primul venit primul servit.

 

ps2:mai donez si o carcasa de cheie tip diamant , cea incercuita cu rosu din poza 2 (poate are nevioe cineva de ea)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Crek donez o pereche de discuri de franta ventilate de 535 e39. Le-am schimbat si am impresia ca nu erau ele de vina si ca sunt inca bune. Maine ajung la service sa vad daca le mai au si daca mai sunt, le bag la donatii.

 

are cineva emblema dupa capac roata 15'' ? am pierdut o bucata . thx

 

am gasit in targ la vitan .

donez manson frana mana pentru e46 stare buna (nu este rupt)

mansonul se ridica din cartierul berceni (b-ul Alexandru Obregia)

 

inca valabil

 

donez placa de contact pentru cheie tip diamant

ps:placa o am de la @ciupanezu si la mine nu a functionat , daca o vrea cineva care se pricepe la electronica s-o repare o poate ridica din cartierul berceni.

nu ma complic cu posta .

primul venit primul servit.

 

ps2:mai donez si o carcasa de cheie tip diamant , cea incercuita cu rosu din poza 2 (poate are nevioe cineva de ea)

 

Eu am cheie d-aia veche. Exista posibilitatea sa o schimb cu cheie diamant cumva?

Link to comment
Share on other sites

am o pereche de discuri frânã spate pentru E90 320d. mai au mult pânã la limitã. vroiau sã-mi tragã Þeapã ãºtia de la Bavaria, dar le-am schimbat În altã parte ºi le-am pãstrat pe astea.

dacĂŁ le vrea cineva aÂştept pm.

Link to comment
Share on other sites

Are cineva capacelul care acopera spalatorul de la farul din stanga de la E46 si nu ii trebuie ? Mie mi l-au smuls. Si prostii au tras de l-au rupt, clemele au ramas inauntru. Deci nici n-au ce sa faca cu el. Dar ce sa faci...daca TRAIM IN ROMANIA.... Edited by Sherifu'
Link to comment
Share on other sites

Doneaza cineva un telescop portbagaj pentru e46? al meu are sistemul de prindere rupt....il tin prins cu o sarma

 

Le-am schimbat eu p-ale mele la e39 si e posibil sa se potriveasca. da-mi un pm cu o poza ceva si o dimensiune ca poate s-or potrivi.

Link to comment
Share on other sites

O intrebare:

 

De ce se solicita piese/componente pe topicul Donatii? Vi se pare corect?

 

 

Pt. cei ce au nevoie de piese exista Mica Publicitate...nu mai umpleti topicul acesta cu cereri moka!!!

Cine are ceva de dat sau vrea sa ia ceva postat aici sa scrie, cine nu, sa caute la Mica Publicitate ...

UP....

 

inca un Up........

Link to comment
Share on other sites

Mai nu stiam ca aici se si solicita. Pai asa vreau si eu un urs sau o pisicuta (E30, E36), n-are nimeni in plus? :) Eventual un seria 6 vechi, sau seria 8 chiar (E24, E31) <_<

Glumesc, dar sunt de parere ca topicul nu ar trebui aglomerat, si ar trebui puse doar mesaje-oferta.

Edited by cristivw
Link to comment
Share on other sites

Mai nu stiam ca aici se si solicita. Pai asa vreau si eu un urs sau o pisicuta (E30, E36), n-are nimeni in plus? :) Eventual un seria 6 vechi, sau seria 8 chiar (E24, E31) <_<

Glumesc, dar sunt de parere ca topicul nu ar trebui aglomerat, si ar trebui puse doar mesaje-oferta.

 

Daca ati citi mai bine topic-ul ati observa ca s-a mai discutat o data problema asta. Nu vad cu ce incurca pe oricine faptul ca unu dintre membri cere o anumita piesa pe care probabil cineva o are stand degeaba prin garaj. Daca nu intreba nimeni de telescoapele de portbagaj, probabil ca le aruncam pe cele care mi-au ramas de la masina. Are dreptate moaka, uneori avem diverse piese care nu au prea mare importanta, un clips, un bandou, nimicuri care ar fi de foarte mare folos altor membri si nu stiu cati dintre voi intra pe un topic unde doar se cer piese, eu unu sincer n-am intrat niciodata, dar aici intru des si caut piese si totodata vad ce mai are nevoie unu si altu. Practic topic-ul ar fi mai bine sa se numeasca Schimburi sau DOnatii si Nevoi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.