Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

donez debitmetru de aer pt e46 prefacelift de 100 kw ... nu cer .. doar intreb ... cine are o nuca de schimbator ca a mea e moarta ... debitmetrul e in stare excelenta ... a fost schimbat din exces de zel si sfaturi nepotrivite din partea mecanicilor.
Link to comment
Share on other sites

mai este valabil?(debitmetrul)

 

noi veniti si deja hop pe topicul cu donatii <_<

 

donez debitmetru de aer pt e46 prefacelift de 100 kw ... debitmetrul e in stare excelenta ... a fost schimbat din exces de zel si sfaturi nepotrivite din partea mecanicilor.

 

iti recomand sa-l pui la vanzare la o suma modica ...30-50 E

Link to comment
Share on other sites

mare mirare daca nu cumva au auzit smecheri de donatii... si iau tot ce prind si le pun la vanzare dupa aceea, dar este nu avem cum sa stim dc. omu face asa ceva sau chiar sunt pasionati de bmw si de abia acuma si-au permis sa isi cumpere unu <_<
Link to comment
Share on other sites

Ar trebuii ca membrii care nu au o vechime minima de x luni sa nu vada acest topic. Pe alte forumuri asa se intampla...

 

vechime minima in ce>?...poate eu sunt de 2 zile pe forum..da am bmw de 10 ani..tu esti de 10 ani pe forum si ai bmw d 2 zile!

Link to comment
Share on other sites

Ar trebuii ca membrii care nu au o vechime minima de x luni sa nu vada acest topic. Pe alte forumuri asa se intampla...

 

vechime minima in ce>?...poate eu sunt de 2 zile pe forum..da am bmw de 10 ani..tu esti de 10 ani pe forum si ai bmw d 2 zile!

 

Pai pe cine intereseaza de cand ai tu bmw? Important e sa fii pasionat. Daca esti pasionat, esti pe forum, deci ai vechime. <_<

Link to comment
Share on other sites

Ar trebuii ca membrii care nu au o vechime minima de x luni sa nu vada acest topic. Pe alte forumuri asa se intampla...

 

vechime minima in ce>?...poate eu sunt de 2 zile pe forum..da am bmw de 10 ani..tu esti de 10 ani pe forum si ai bmw d 2 zile!

Daca esti pasionat, esti pe forum, deci ai vechime. <_<

 

 

LOL!

 

 

LE: cam aceeasi atitudine o au mosii si babele din blocul meu. "eu stau aici de pe vremea lui Ceausescu, tu ai venit acum 4 ani!", dar uita ca si eu sunt proprietar si am aceleasi drepturi ca si ei.

 

In principiu daca nu esti mod sau admin suntem cam toti egali pe forum. right?

 

Mai bine inchideti sectiunea si basta!

Edited by Staticxxx
Link to comment
Share on other sites

la fel sunt si eu de parere cu brandex .

La chestia cu vechimea nu, dar eu as zice ca cei care au sub un anumit nr. de posturi sau daca se poate face ceva sa vada cat timp petrece unu anumit user si de cate ori aceseaza forumul , atunci oameni aceia care nu indeplinesc cerintele sa nu poate citi acest topic .

Link to comment
Share on other sites

la fel sunt si eu de parere cu brandex .

La chestia cu vechimea nu, dar eu as zice ca cei care au sub un anumit nr. de posturi sau daca se poate face ceva sa vada cat timp petrece unu anumit user si de cate ori aceseaza forumul , atunci oameni aceia care nu indeplinesc cerintele sa nu poate citi acest topic .

 

daca pui limite de nr de posturi o sa se umple forumul de posturi facute la misto ca sa intruneasca numarul si sa poata accesa anumite thread-uri.

Ideea lui Brandex este cea mai buna. poate nu chiar Ban din prima dar oricum sanctiune.

Link to comment
Share on other sites

In general, noi ne cam stim intre noi...nu ne cunoastem de ieri de alalteieri si nu suntem aici pt a beneficia numai de piese moka.

 

Pt toti ce milogiti anumite componente pe aici cititi topicul de la inceput! Daca sunteti membrii vechi mai e cum mai e dar cand te-ai logat aici doar ca sa ceri piese moka ma scuzati dar nu pot sa acept asa ceva.

 

De azi inainte va promit eu ca voi verifica zilnic acest topic si voi da REPORT moderatorilor fara nici o jena ori de cate ori va fi cazul!

Link to comment
Share on other sites

Mai, ce-i aici: bar de negri sau sat fara caini ? :bashwall:

Terminati cu offtopicul si postati doar daca aveti ceva de donat. De restul "cererilor" ne ocupam noi <_<

 

PS: Nu vreau sa mai vad vreun post care sa nu fie la obiect dupa asta al meu :)

Link to comment
Share on other sites

daca pui limite de nr de posturi o sa se umple forumul de posturi facute la misto ca sa intruneasca numarul si sa poata accesa anumite thread-uri.

Ideea lui Brandex este cea mai buna. poate nu chiar Ban din prima dar oricum sanctiune.

 

BUN, atunci nu limita de posturi, ci minim un an vechime aici pe forum! E ok asa?

Link to comment
Share on other sites

debitmetrul s`a adjudecat .. urmeaza sa`l trimit .. imi cer scuze ca am intrat asa de tarziu sa raspund la solicitari dar am avut un mic accident cu puntea spate ... s`a rupt din caroserie .. si dupa 20 de mil cheltuite si multi nervi am rezolvat problema ...

ca sa nu rup lantul de donatii .. donez galerie evacuare cu tot cu catalizator pe ea ... a fost rupta .. dar e sudata cu autogenul si ranforsata . deci nu vor mai fi probleme

 

Eu as propune sa primeasca BAN toti milogii de pe forum.

defineste milogi .. daca eu am de dat si altul are nevoie .. ma gandesc ca vreodata in viata asta o sa beneficiez de legea compensatiei, nu ca dau de pomana. sicer credeam ca forumul asta este constituit si functioneaza ca un suport pentru posesorii de bmw, nu ca o suita de reprosuri si insulte. inca ceva .. eu am fost vizitator pe forum inca din 2006, nu am postat si nu m`am logat ca nu am vrut ... asta nu cred ca ma califica ca si incepator

Link to comment
Share on other sites

Sunt cele de la WII? ce au sau mai bine zis ce nu au?

Nu sunt cele de la WII , si nu inteleg rautatea ta , am spus ca l-e donez nu cer nimik pe ele . Farurile sunt de la un coleg de pe forum Cosm1n , dar din pacate nici eu si nici el nu ne-am gandit la momentul respectiv ce tip de faruri sunt ele fiind Bosch si eu am ZKW.

Prin urmare l-e dau mai departe cui are nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.