Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

iti dau parola la cont si intri sa te convingi :blink: .. sau poate sa confirme un admin. deci stopurile s-au dat. ii multumesc lui gerfried4you pt janta. apropo are careva un cauciuc pe 15?

273963[/snapback]

 

OK, vreau semnalele fata si lucasurile, sau mai are vreunul masina lovita in fata?

Link to comment
Share on other sites

i-am dat toate semnalele :blink:

273967[/snapback]

 

Se pare ca am avut dreptate, vezi postul lui cat, dar ma repet, poti sa le dai cui vrei. Fac pariu cu tine ca o sa apara de vanzare pe vreun site sau deja le are vandute.

 

L.E. - Cum iti explici ca o masina lovita in spate are nevoie si de semnale fata si de lucasuri?

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

am eu 3 semnale fata galbene. doua de pe masina si unul nou, numai bun de pastrat in cutia de carton, invelit in folia cu bule de aer. vineri plec din localitate, si maine nu sunt disponibil decat dupa 9 pm. le donez celui care are cele mai putine topicuri/posturi la "mica publicitate", masina fara face lift, lovita frontal, sau cel putin avariata, si care nu are casco. pentru detalii, contact aici, pentru ca sunt mai mereu online :blink:

pentru lucas-uri galbene alta discutie.

Link to comment
Share on other sites

:blink:

gerfried4you -  activ doar in rubrica de vanzari piese  :)

273964[/snapback]

 

da ,stiu ca este greu sa citesti ,insa iti recomand sa reiei acest topic de la inceput sa vezi daca am avut ceva de donat ,sunt curios ce ai donat tu pana in acest moment :)

brandex recunosc le-am luat din mai multe motive ,vreau sa ma duc in targ sa iau spray colorant ,dupa care sa le vand pe forum ,crezi ca o sa ma recunoasca cineva?tu ce culoare zici sa iau rosu sau negru?

B.M.W daca in cazul in care brandex iti doneaza o janta pe 16' iti donez un couciuc nou 205 55 16 ,oricum iti multumesc

Link to comment
Share on other sites

am eu 3 semnale fata galbene. doua de pe masina si unul nou, numai bun de pastrat in cutia de carton, invelit in folia cu bule de aer. vineri plec din localitate, si maine nu sunt disponibil decat dupa 9 pm. le donez celui care are cele mai putine topicuri/posturi la "mica publicitate", masina fara face lift, lovita frontal, sau cel putin avariata, si care nu are casco. pentru detalii, contact aici, pentru ca sunt mai mereu online :blink:

pentru lucas-uri galbene alta discutie.

273971[/snapback]

 

Eu am nevoie de ele pt un experiment.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am avut dreptate, vezi postul lui cat, dar ma repet, poti sa le dai cui vrei. Fac pariu cu tine ca o sa apara de vanzare pe vreun site sau deja le are vandute.

 

L.E. - Cum iti explici ca o masina lovita in spate are nevoie si de semnale fata si de lucasuri?

273968[/snapback]

 

 

pt ca sunt toate galbene iar eu am avut albe,acum esti fericit???

Link to comment
Share on other sites

Atunci doneaza-le pe alea albe de pe fata si lucasurile. Sa te vad daca te tine.

273979[/snapback]

 

sunt cam chitros ,si in plus ma amuz asa de tare cand te oftici ,daca iti zic ca e lovita si in fata ,ce mai zici ?da eram sigur ,acum totul imi este clar ,sa te uiti pe 4tuning ,poate le dau acolo,da da asa peste o saptamana,ca acum este prea recent si mie frica ca ma prinzi.

Link to comment
Share on other sites

gerfried4you - donatii am facut fara sa fie necesar sa scriu ceva pe topicul asta, cei care au avut nevoie au primit un proiector M5 E39 nou, in cutie, grile capota E46,stergatoare noi E39, far stanga E39 facelift si alte lucruri mai mari sau mai mici, mai scumpe sau mai ieftine.

 

trebuie sa recunosti ca pare un gest oportunist ce faci

Link to comment
Share on other sites

sunt cam chitros ,si in plus ma amuz asa de tare cand te oftici ,daca iti zic ca e lovita si in fata ,ce mai zici ?da eram sigur ,acum totul imi este clar ,sa te uiti pe 4tuning ,poate le dau acolo,da da asa peste o saptamana,ca acum este prea recent si mie frica ca ma prinzi.

273987[/snapback]

 

ce intorsatura urata a luat topicul asta :blink:

Link to comment
Share on other sites

sunt cam chitros ,si in plus ma amuz asa de tare cand te oftici ,daca iti zic ca e lovita si in fata ,ce mai zici ?da eram sigur ,acum totul imi este clar ,sa te uiti pe 4tuning ,poate le dau acolo,da da asa peste o saptamana,ca acum este prea recent si mie frica ca ma prinzi.

273987[/snapback]

 

N-ai avut macar bunul simt sa astepti nici o saptamana:

 

http://www.4tuning.ro/Anunturi-Auto/Vanzar...sorii-auto.html

Link to comment
Share on other sites

Pai ori le donezi ori le faci curcubeul aromelor M&M ca Skittels nu stiu cum se scrie  :blink:

sincer mi-e jena sa donez niste lamai, cand semnale albe gasesti cu 70 ron perechea... :)

 

ONTOPIC daca postul lui gerfried nu e fake, atunci avem o problema.

nu vreau sa iau ACUM decizii, dar nu va ramane asa situatia. count on me!

Link to comment
Share on other sites

sincer mi-e jena sa donez niste lamai, cand semnale albe gasesti cu 70 ron perechea... :)

 

ONTOPIC daca postul lui gerfried nu e fake, atunci avem o problema.

nu vreau sa iau ACUM decizii, dar nu va ramane asa situatia. count on me!

274005[/snapback]

 

 

Pai si de unde poti sa aflii daca e fake sau nu? Omu are posturi numai la Mica Publicitate. Asta e, nu mai conteaza, macar B.M.W. a primit la schimb o janta de care avea nevoie.

 

Hai doneaza alea ca sa ma distrez eu pe ele :blink: daca tie ti-e lene.

Link to comment
Share on other sites

Pai si de unde poti sa aflii daca e fake sau nu? Omu are posturi numai la Mica Publicitate. Asta e, nu mai conteaza, macar B.M.W. a primit la schimb o janta de care avea nevoie.

 

Hai doneaza alea ca sa ma distrez eu pe ele  :blink:  daca tie ti-e lene.

274010[/snapback]

 

Si daca se poate cand te plictisesti de voptis, sters si iar vopsit pls mi le poti da mie sa incerc si eu ceva, k vreau sa fac niste stopuri pe led -- custom-- de mine si nu vreau sa stric unele bune. Multam anticipat

Link to comment
Share on other sites

Si daca se poate cand te plictisesti de voptis, sters si iar vopsit pls mi le poti da mie sa incerc si eu ceva, k vreau sa fac niste stopuri pe led -- custom-- de mine si nu vreau sa stric unele bune. Multam anticipat

274016[/snapback]

 

verssatu are semnale fata doar.

Link to comment
Share on other sites

sincer mi-e jena sa donez niste lamai, cand semnale albe gasesti cu 70 ron perechea... :)

 

ONTOPIC daca postul lui gerfried nu e fake, atunci avem o problema.

nu vreau sa iau ACUM decizii, dar nu va ramane asa situatia. count on me!

274005[/snapback]

 

 

Anuntul original de pe 22 aug:

 

http://www.4tuning.ro/Anunturi-Auto/Vanzar...ie-xx75298.html

 

nu e vorba de gerfried in nici unu din cazuri (nu e nr lui de tel). eu zic sa lasati omu in pace.. pana la urma "primu sosit primu servit" e treaba lui ce face cu ele.

 

btw: n-are nimeni un cauciuc pe 15 :blink:

Link to comment
Share on other sites

N-ai avut macar bunul simt sa astepti nici o saptamana:

 

http://www.4tuning.ro/Anunturi-Auto/Vanzar...sorii-auto.html

273996[/snapback]

 

 

Vand ambele stopuri plus semnale fata plus cele de pe aripi pt BMW 316, 318 din 1999 IN STARE PERFECTA. Stopurile vin cu soclurile cu becuri cu tot si cu mufe (doar cele mari- exterioare). Posibilitate de livrare prin curierat rapid in maxim 2 zile cu plata la destinatie. pret 150 Euro ambele seturi

 

la anuntul asta te referi, moama ce tare esti ,gata m-ai prins ,ia suna-ma sa vezi daca raspund???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.