Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Doneaza cineva ceva pe partea de admisie la un amarat de E21 din `76 ? eventual un carburator Solex 32/32 DIDTA sau o galerie de admisie ... :) pe aici pe la noi prin zona nu se gasesc nici cu bani ... categoric la mana a 2-a pentru ca noi sunt foarte scumpe ... BMW-u` e un E21 M10 din 76 ... fostul proprietar ... un dobitoc de fel a facut niste modificari stupide si a trecut de la Solex 32/32 DIDTA la un Weber dublu-camera de pe un ford .... fiind nevoit pentru adaptare sa dea vreo cateva gauri in admisie ca sa monteze carburatorul si pana la urma sa nu rezolve nimic ... idiotul !!! :blink: :)

astept un reply daca e cineva atat de binevoitor sa ajute un batranel "sa treaca strada"... Am uitat sa specific ... motorul este de 1,8 ... mai exact 1766 cmc

Edited by AlexE21
Link to comment
Share on other sites

are cineva porshe 911 carrera, nu coteaza anu, degeaba sa fie :blink:

 

ps: mi se face rau cand vad ce a ajuns topicul asta :)

300244[/snapback]

 

 

La ce scara o doresti?

 

Ontopic: Am dat semnalele Lucas.

Link to comment
Share on other sites

Donez cotiera de plastic neagra.Modelul e cam vechi si e cam urata.... Cred ca e de urs sau poate si mai veche.... Pe E36 nu se potriveshte

 

Deasemea donez incuietoare noua noutza de skoda ( sau bora ) pt portbagaj...( in cutie).fara butuc. doar patea ce ramane fixata de mashina nu si cea de pe portbagaj.

 

 

 

 

Filtru de ulei Man nou noutz (logic ) pt 318 IS

 

 

Vreau si eu niste clame de prins bandourile de pe usi ( din acelea dreptunghiulare )

 

 

Locatie : Bucuresti. 0765 349 967 dupa ora 16...

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

gerfried4you - donatii am facut fara sa fie necesar sa scriu ceva pe topicul asta, cei care au avut nevoie au primit un proiector M5 E39 nou, in cutie, grile capota E46,stergatoare noi E39, far stanga E39 facelift si alte lucruri mai mari sau mai mici, mai scumpe sau mai ieftine.

 

trebuie sa recunosti ca pare un gest oportunist ce faci

273993[/snapback]

stergatoarele de e39 le-as vrea eu daca mai sunt valabile mercic.0726309944

Link to comment
Share on other sites

Are cineva un suflet bun sa-mi doneze/vanda ieftin o janta de tabla pt E34. Am reusit duminica pe ploaia ai sa derapez sa ma invart de 3 ori si sa ajung pe spatiul verde, sa nu credeti ca vroiam sa miros florile, in acelasi timp am reusit sa sparg jantele pe partea stanga.

 

multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Are cineva un suflet bun sa-mi doneze/vanda ieftin o janta de tabla pt E34. Am reusit duminica pe ploaia ai sa derapez sa ma invart de 3 ori si sa ajung pe spatiul verde, sa nu credeti ca vroiam sa miros florile, in acelasi timp am reusit sa sparg jantele pe partea stanga.

 

multumesc anticipat.

302119[/snapback]

 

Am eu. o724.017.818

Link to comment
Share on other sites

Donez cotiera de plastic  neagra.Modelul e cam vechi si e cam urata.... Cred ca e de urs sau poate si mai veche.... Pe E36 nu se potriveshte

 

Deasemea donez incuietoare noua noutza de skoda ( sau bora ) pt portbagaj...( in cutie).fara butuc. doar patea ce ramane fixata de mashina nu si cea de pe portbagaj.

Filtru de ulei Man nou noutz (logic ) pt 318 IS

Vreau si eu niste clame de prins bandourile de pe usi ( din acelea dreptunghiulare )

Locatie : Bucuresti.  0765 349 967 dupa ora 16...

301791[/snapback]

am eu niste bandouri cu totul pe acasa... dar tre sa le caut.....0768904895. o sa le caut sambata. suna ma sambata dupa ora 1300

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.