Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

senzor axe came , e34 525i 24v merge si pe 2.0 24v, schimbat din exces de zel.......un filtru de aer sport (l-am avut pe golf) nu e cine stie ce scula.....si sa ma mai uit ce mai am (apropos @manolica 1 si B.M.W. si eu sunt prin crangasi poate ne intalnim la un brifcor intr-o zi).....caut si eu supapele(valvele)de la apa pt e34 daca are cineva pls ca ma cam cam coc in masina.

247013[/snapback]

ne vedem omule cand vreti voi...

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
heavy storm daca nu-l intereseaza pe poleposition, ma intereseaza pe mine volanul

thx

ev si angel eyes daca sunt 2 ca si asa nu am pozitii

247309[/snapback]

 

stai linistit, eram doar curios :blink: eu am e34 si nu merge, am cumparat unul mai demult si m-am convins....

Link to comment
Share on other sites

donez si eu un set de placute+discuri pt BMW e39(spate).Placutele sunt noi nici nu au fost puse inca pe masina,iar discurile sunt uzate cam 60%.Le am si cele de pe fata dar nu le pot da pt ca sunt uzate neuniform si una dintre placute e rupta.Cine e interesat...mai sunt disponibil cca. 2 saptamani pt ca plec din tara pana in August

241787[/snapback]

placutele pleaca la SAPLACAN.Cine mai vrea si discurile sa ma anunte.Mai am ceva de aranjat la ambasada si Vineri am plecat.

Link to comment
Share on other sites

donez pompa de ulei motor 2000 cmc 24 valve

245632[/snapback]

mno tare frumos... te sun ptr ea... adjudecat... daca nu s-a dat itnre timp...

 

 

@heavystorm : mi-ai apstrat angelurile sau le-ai dat?

Edited by Apple
Link to comment
Share on other sites

senzor axe came , e34 525i 24v merge si pe 2.0 24v, schimbat din exces de zel.......un filtru de aer sport (l-am avut pe golf) nu e cine stie ce scula.....si sa ma mai uit ce mai am (apropos @manolica 1 si B.M.W. si eu sunt prin crangasi poate ne intalnim la un brifcor intr-o zi).....caut si eu supapele(valvele)de la apa pt e34 daca are cineva pls ca ma cam cam coc in masina.

247013[/snapback]

 

 

Man daca mai ai filtrul de aer sport il vreau eu, asta sa imi dau seama daca se simte ceva la masina. Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

donez un disc ventilat pt 325 foarte bun dar putin ruginit prin parti

si o usa stg spate putin infundata

246025[/snapback]

 

 

Man daca se potriveste discul de frana pe un 318is il vreau eu, ca eu cred ca am unul ovalizat, un nr sa te sun si daca se poate sa ne vedem joi seara sau cand ai timp. TKS

Link to comment
Share on other sites

placutele au ajuns la COS...sticker-ul sper la heavystorm...

aaaaaaaa...

mai am un volan de E36 cu airbag-ul bun da e un pic roasa pielea si nu mai are panglica cu comenzile pt claxon si airbag...pun si-o poza...

246740[/snapback]

 

 

Off tropic, man tu nu stai prin Militari, pe la Valea Lunga??? Pt ca duminica am trecut cu prietena mea pe langa un coupe care avea acelasi climatronic ca al tau si acelasi schimbator,, si ma uitam eu de nebun pe geamul masinii sa faco poza limatronicului poate isi ia asta mic la masina lui.

Link to comment
Share on other sites

hop si eu, 2 bridgestone potenza 225/45-17 in stare  ok, adica tin fara probleme pana iarna in limite de maxima siguranta... m-as bucura totusi sa le foloseasca cineva intr-un mod mai ... fumigen :) si sa faca un filmulet eventual

243923[/snapback]

Ma intereseaza pe mine gumele...dar eu nu le folosesc in mod mai fumigen :) ...

Daca vrei sa te "scap" de le ...da-mi un PM cu nr tau si te sun imediat :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.