Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

daca vrea cineva am o tavita din aia de sub cotiera....singura conditie e sa vina sa o ia personal de la mine ca nu am timp sa umblu dupa curier....eu am luat cu perdeluta si aia veche mi-a ramas,.nu e sparta,are si cauciucurile inauntru,doar ca e stearsa vopseaua aia cauciucata in unele locuri.

p.s: stau la cfr progresu.....0764409905

 

mai estre valabil?

Link to comment
Share on other sites

deci.. se duce la gunoi... n`are asa unpica nevoie nimeni de aceasta oglinda? :)

e sparta omule ce sa faca cu ea :) )

 

E buna pentru bucuresteni, o schimba pe cea buna cu cea sparta cand o parcheaza. Astfel devine o oglinda neinteresanta pentru un furt. Hotul va trece la urmatoarea masina... :lol:

Link to comment
Share on other sites

donez matele de la un motor 2200 cmc, 170 cp an 2002, chiuloaasa, axele cu came, pompa de ulei si ce mai este pe acolo

Mai sunt valabile ?

da mai este valabil

ce te intereseaza?

 

Pai ce mai este si cum facem ? Eventual da-mi te rog un pm cu detalii si spune-mi daca poti sa le trimiti prin fan curier ... ms.

Link to comment
Share on other sites

deci.. se duce la gunoi... n`are asa unpica nevoie nimeni de aceasta oglinda? :)

 

salut, am vazut ca esti din mangalia, da-mi mie te rog oglinda. Eu lucrez la intrare in mangalia, pe langa politie. Eventual nr. tel pe PM sa vorbim?

 

 

Sa votat !!! oglinda ajunge la Foxodus ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

donez matele de la un motor 2200 cmc, 170 cp an 2002, chiuloaasa, axele cu came, pompa de ulei si ce mai este pe acolo

Mai sunt valabile ?

da mai este valabil

ce te intereseaza?

 

Pai ce mai este si cum facem ? Eventual da-mi te rog un pm cu detalii si spune-mi daca poti sa le trimiti prin fan curier ... ms.

ai pm

Link to comment
Share on other sites

deci.. se duce la gunoi... n`are asa unpica nevoie nimeni de aceasta oglinda? :)

 

salut, am vazut ca esti din mangalia, da-mi mie te rog oglinda. Eu lucrez la intrare in mangalia, pe langa politie. Eventual nr. tel pe PM sa vorbim?

 

 

Sa votat !!! oglinda ajunge la Foxodus ! :lol:

 

multumesc de ajutor domnu'.

Stima.

Link to comment
Share on other sites

din pacate una dintre reguli era ca acela care posteaza primul ca vrea un produs, acela sa-l ia

numai in cazul in care renunta primul il poate lua altcineva

 

nu vad nici un post al userului Deka :)

eu aveam restul de piese imi mai trebuia doar acea jucarie :lol:

 

bafta

 

p.s. citeste aici http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=56089

Edited by adi_JOL
Link to comment
Share on other sites

Donez bara fata e46 nfl ,nu este in stare foarte buna dar cine stie poate este cineva care are nevoie

post-13458-1257857814_thumb.jpg

post-13458-1257858281_thumb.jpg

 

 

buna, mai este cumva de actualitate? as fi interesat :)

 

merci mult

bara a plecat la userul valy

 

 

s-o stapaneasca cu folos, merci oricum :lol:

Link to comment
Share on other sites

din pacate una dintre reguli era ca acela care posteaza primul ca vrea un produs, acela sa-l ia

numai in cazul in care renunta primul il poate lua altcineva

 

nu vad nici un post al userului Deka :)

eu aveam restul de piese imi mai trebuia doar acea jucarie :lol:

 

bafta

 

p.s. citeste aici http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=56089

 

Nu ma asteptam sa se ajunga aici dar daca tot iti doresti neaparat hai sa discutam...

"una dintre reguli era ca acela care posteaza primul ca vrea un produs, acela sa-l ia" - nu este tocmai asa. Si daca tot ma trimiti la regulament, acesta prevede "Cel care a zis primul ca vrea obisctul respectiv ala sa fie "castigator"". Mai departe poate fi interpretat ori ca cel care posteaza primul ori ca cel care trimite primul PM, ramanand la libera mea alegere daca nu este specificat exact, nu? Avand in vedere ca userul Deka mi-a trimis PM cu cateva ore inaintea ta, am decis ca el este cel indreptatit.

Imi pare rau ca ai o astfel de atitudine si ma pui intr-o situtie indiscreta dar ma bucur totusi ca nu am colaborat... nici nu stiu cum sa o spun mai politicos.

Link to comment
Share on other sites

Guest Christian_007
Donez : difuzoarele de pe usi e36 , un modul de confort pentru modele americane e36 ( scrie made in USA,acum nu stiu poate merge si pe europene ) si placuta scris " 520d "
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.