Jump to content

BMW E60 535D adusa din noiembrie 2008 (stiu sunt un norocos)


Vampiroiul535

Recommended Posts

Umpic Off topic, am patit-o la fel cu michelin, noi pe factura - galma dupa 1 sapt, in romania nu au vrut sa il schimbe (normal), ca atare am tras o serie de poze si m-am dus cu jalba la michellin acasa, baietii si-au cerut scuze si in 1 sapt m-au sunat romanasii nostrii sa ma duc dupa cauciucul nou. Deci se poate. Iti trimit pe mp datele de contact pentru schimb daca nu ai schimbat deja cauciucul.

 

on topic - frumoasa jucaire, sa ai noroc de ea. <_<

Link to comment
Share on other sites

Umpic Off topic, am patit-o la fel cu michelin, noi pe factura - galma dupa 1 sapt, in romania nu au vrut sa il schimbe (normal), ca atare am tras o serie de poze si m-am dus cu jalba la michellin acasa, baietii si-au cerut scuze si in 1 sapt m-au sunat romanasii nostrii sa ma duc dupa cauciucul nou. Deci se poate. Iti trimit pe mp datele de contact pentru schimb daca nu ai schimbat deja cauciucul.

 

on topic - frumoasa jucaire, sa ai noroc de ea. <_<

Mersi frumos!!!

Nu am schimbat cauciucul, daca ma ajuti dau cel putin un Chivas!

Ma gandeam sa fac si eu aceeasi chestie... dar m-au speriat cu expertiza si etc... Plus ca timpul meu e destul de scump!!!

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa foc masina, interior si exterior, motorul e de vis <_< Sa o stapanesti sanatos.

 

Aceeasi gandire am si eu, fara pachet M e mai smecher, poti sa lasi guri cascate fara preaviz, de la un M toata lumea se asteapta, si in plus, sunt multe masini cu pachet M si motor nu prea puternic.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa foc masina, interior si exterior, motorul e de vis <_< Sa o stapanesti sanatos.

 

Aceeasi gandire am si eu, fara pachet M e mai smecher, poti sa lasi guri cascate fara preaviz, de la un M toata lumea se asteapta, si in plus, sunt multe masini cu pachet M si motor nu prea puternic.

In sfarsit cineva care ma intelege! Respect.

Link to comment
Share on other sites

sa o stapanesti sanatos fara incidente!

dar eu sunt unul dintre aia care nu te intelege(in legatura cu exterior M)

vorba lui mirceagsm

Daca a vazut masina fara pachet M a crezut ca e 516i
Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

scuze ca ma bag si eu... dar.... parerea mea..... mai bine las-o asa,... e mult mai discreta.....

sa o stapanesti sanatos vampiroiule...<_<

eu de mult visez la un 530 sau 535... dar momentan nu ma ajuta bugetul :)

tine-o tot asa...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
scuze ca ma bag si eu... dar.... parerea mea..... mai bine las-o asa,... e mult mai discreta.....

sa o stapanesti sanatos vampiroiule...<_<

eu de mult visez la un 530 sau 535... dar momentan nu ma ajuta bugetul :)

tine-o tot asa...

De ce sa te scuz... chiar vreau sa vad pareri.

Cat despre visul tau nu pot decat sa-ti urez sa devina realitate!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, iar motorul de vis. Acum mi-am facut o idee cum vor arata si jantele mele pe kit non M.

Sa o stapanesti sanatos, fara evenimente si sa te poarte cat mai multi km.

Link to comment
Share on other sites

... superb... nu sunt cuvinte sa descri o asemenea bijuterie... eu il am din octombrie si... nu m-as mai desparti de el... nici nu as mai schimba cu un alt motor numai daca as "falimenta" si nu l-as mai putea intretine :bashwall: ...

 

... cat despre cei care "insista" pe tine, nu raspunde la toti... pe drumurile noastre se pot intampla multe... oricum ai grija, in primul rand de tine si apoi de "animal: :) ...

 

.. hmmmm.... 535d... <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.