Jump to content

GALERIE BMW E 28


sierra1771

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
BMW 524 TD An 1986. Are : ABS, inchidere centrala, oglinzi electrice, servodirectie, volan reglabil, volan sport original 3 spite, din piele, cas original Bavaria, antena electrica, trapa, jante aliaj, instalatie preincalzire a motorului, 90% vopseaua este originala pe masina. Scaune sport, originale, interior in stare FoarteBuna si frumoasa. Masina a fost ingrijita, eu fiind la al doilea proprietar in tara, si tinuta doar in garaj.

post-2257-1163410640_thumb.jpg

post-2257-1163410696_thumb.jpg

post-2257-1163410707_thumb.jpg

post-2257-1163410720_thumb.jpg

post-2257-1163410734_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

frumoase masini sunt e28 -urile !!!!

chit ca arata bine sau nu (pt cele care nu arata bine "spor la treaba baieti"

a si sa mai pun si eu poze cu noul motor care il am de vreo 3 luni pe masina (am uitat sa zic:)...)

3500 motronic 2  din 91.....  211 cp pe 1260kg

152616[/snapback]

 

 

Frumoase jante mai ai! Pe cat sunt Azev-urile? :blink:

Link to comment
Share on other sites

frumoase masini sunt e28 -urile !!!!

chit ca arata bine sau nu (pt cele care nu arata bine "spor la treaba baieti"

a si sa mai pun si eu poze cu noul motor care il am de vreo 3 luni pe masina (am uitat sa zic:)...)

3500 motronic 2  din 91.....  211 cp pe 1260kg

152616[/snapback]

 

 

Motorul l-ai pus pe instalatia electrica de la E28 sau a trebuit si aia schimbata ?

Link to comment
Share on other sites

gata am apucat sa fac cateva poze...n-am facut mai multe deocamdata pentru ca mai am de montat pe ea cateva lucruri... :blink:

 

 

Cat te-a costat vopsitul? tinichigerie i-ai facut ceva? daca da ce? si tot asa preturi te rog sa ne pui. La capota pe interior se observa un fel de captuseala - vrem detalii :)

 

L.E. mai pune si tu odata ultimele 2 poze ca la mine nu se incarca!

Edited by shtef
Link to comment
Share on other sites

Cat te-a costat vopsitul? tinichigerie i-ai facut ceva? daca da ce? si tot asa preturi te rog sa ne pui. La capota pe interior se observa un fel de captuseala - vrem detalii :blink:

 

vopsitul m-a costat in jur de 12.000.000 ,vopseaua e silverpol de la policolor....tinichigeria nu m-a costat prea mult pentru ca am facut-o eu cu taicamiu :) ....si la capota am lipit fibra de sticla peste care o sa vina capitonajul original...pe care din fericire inca il mai am :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.