Jump to content

Noul M5


Rares_CJ

Recommended Posts

Nasol daca seamana asa mult seriile intre ele incat le confundam , am confundat si eu de cateva ori F01 cu F10.

Mie mi se pare a fi F10 ala din poza.

 

 

E nasol daca confunzi seria 5 cu 7(astea noi)....totusi e diferenta f mare intre ele. As fi fost deacord daca ai fi spus ca, confunzi noul X3 cu X1,era alta treaba...acolo da,poti sa spui ca se aseamana f mult.

Link to comment
Share on other sites

E nasol daca confunzi seria 5 cu 7(astea noi)....totusi e diferenta f mare intre ele. As fi fost deacord daca ai fi spus ca, confunzi noul X3 cu X1,era alta treaba...acolo da,poti sa spui ca se aseamana f mult.

Doar 7 cu 5 , invers nu .Bine asta cand aparuse F10 ca acum le diclesc mai bine.La X-uri nu prea am probleme :thumbsup: .

Link to comment
Share on other sites

sa fiu eu primul care zice ca-s dezamagit de motor?

 

http://www.zeperfs.com/en/duel3969-2568.htm

 

Da o tura cu masina si spune-ne dupa cat de dezamagit esti :thumbsup: . Diferentele sunt subiective la un asemenea nivel, e63 amg sau audi rs6 sunt la fel de bune sau poate chiar mai bune, alegerea apartine clientului. Dar toate trei iti taie rasuflarea, sa fii convins de asta! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

sa fiu eu primul care zice ca-s dezamagit de motor?

 

http://www.zeperfs.com/en/duel3969-2568.htm

 

pai stai asa, ca la 80-180 sta mai bine ca audi...da nu stiu care audi, asta e intrebarea...indiferent, bmw este renumit pentru cele mai bune si echilibrate sasiuri, deci drag race-urile sunt mai putin relevante...timpii pe circuit sunt mai interesanti

Link to comment
Share on other sites

ma asteptam sa spulbere concurenta la cat s-a lasat asteptat acest biturbo..si ei vin cu 5 cai in plus fata de X5M si cu performante comparabile cu ce scotea audi in 2008..

 

 

Stai putin,fa-ma sa inteleg: ce putere avea rs6 in 2008 si ce putere are acum?

Link to comment
Share on other sites

ma asteptam sa spulbere concurenta la cat s-a lasat asteptat acest biturbo..si ei vin cu 5 cai in plus fata de X5M si cu performante comparabile cu ce scotea audi in 2008..

 

De ce pt toti conteaza atat de mult 0-100km/h,dar 0-200km/h de ce nu intereseaza pe nimeni ?

 

Pe distante scurte si plecari in forja audiul este avantajat de tractiunea 4x4,dar pe distante lungi situatia nu mai este atat de dramatica,in fond degeaba ai 1000cp daca masina nu sta pe drum,daca o sa cauti timpi scosi pe circuit ai sa vezi ca M5 e60 sta langa Rs6,chiar daca are 72cp si doua turbine in in plus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.