Jump to content

Noul M5


Rares_CJ

Recommended Posts

A fost Ben Collins.. Sunt de acord insa cu faptul ca ceea ce spun cei de la Top Gear e de multe ori caterinca, nu e chiar ceva de luat in seama. Primeaza show-ul in sine..in ultima vreme chiar m-au dezamagit. Inainte parca mai si testau ceva masini...
Link to comment
Share on other sites

Daaaa, e naspa M-urile astilea. Nu sunt deloc fiabile. Niste naspeturi.

Daca erau bune imi luam si eu vreo 3. Una pentru mine si celelalte doua pentru prieteni sa facem liniute impreuna... dar daca esplodeaza deferentiatul ala asa de repede si ne strica distraxia, nu mai iau.

Loganele alea cica ar fi mai fiabile asa ca luam din astilea vreo doo.

 

Spor la succesuri :p

 

 

 

Puterea(si cuplul) multa, totdeauna o sa fie o problema. Masinile extreme nu se pot compara cu masinile de zi cu zi. Si chiar si alea de zi cu zi, daca le dai jar maxim, e doar o chestiune de timp pana cand iti pica ceva la ea. Nu au fost gandite sa dai in ele cu barosu pe pedala de acceleratie.

Sa pilotezi sportiv o masina fara sa o strici e o arta. Cred ca orice masina, fie ea si de F1, daca ai da in ea 110% nu ar tremina cursa.

Link to comment
Share on other sites

Daaaa, e naspa M-urile astilea. Nu sunt deloc fiabile. Niste naspeturi.

Daca erau bune imi luam si eu vreo 3. Una pentru mine si celelalte doua pentru prieteni sa facem liniute impreuna... dar daca esplodeaza deferentiatul ala asa de repede si ne strica distraxia, nu mai iau.

Loganele alea cica ar fi mai fiabile asa ca luam din astilea vreo doo.

 

Spor la succesuri :p

 

 

 

 

alo,domnu cu bemve,nu te mai lua de masina nationala ca poate ti o iei pe coaja de la clubu loganistilor

 

n ai auzit ca vor sa scoata o masina sportiva?o sa i spulbere pa amatorii aia cu em 5

Link to comment
Share on other sites

cred ca nu a vazut episodul in care a testat clarkson m5 pt prima data.parca zicea ceva ca e o masina epica...bineinteles dupa ce a apasat butonul m :purple:

In acel episod i-a explodat diferentialul. Si eu imi aduc aminte ca a laudat-o, ca este mai buna ca nu stiu ce model de Ferrari, insa la sfarsitul emisiunii a specificat ceea ce am spus eu in postul anterior.

Am gasit si emisiunea:

http://www.youtube.com/watch?v=gRwR1WH0rR8

http://www.youtube.com/watch?v=vnZVkdzXzFQ

Imi cer scuze pentru off topic.

Link to comment
Share on other sites

... ti o iei pe coaja de la clubu loganistilor

Neah, ma duc si io cu caruta si ma simt ca iei... Tre sa caut ca caruta fullopshion cu servofrectie, aer conditionat de esapamentul calutilor, ventilator pe baza de coada de calut... etc.

 

Hai ca aberez prea rau :pardon:

 

 

M5 este si o sa fie pentru totdeauna M5. "Iconic", vorba unora.

Faptul ca se (mai) si strica e o chestie prea mica in comparatie cu ceea ce iti ofera.

Link to comment
Share on other sites

Ohooo, inca cum.

Din pacate, sunt putini care si-l pot permite cu adevarat.

 

Sper ca vreodata sa am ocazia sa merg cu unul, macar in dreapta. Ma refer la M5 F10. Cred ca o sa fie o masina care iti lasa urme adanci in suflet, simtiri, senzatii, trairi, toata viata o data ce ai mers cu ea. E ceva cu adevarat special de la BMW.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cat de misto sa ai un job ca tipi aia de mai sus , testand masini frantics.gif

 

O poza si cu bordul.

 

 

 

 

de ce oare temperatura apei era sub jumate, desi temperatura exterioara era de 18grade si masina rula cu 300+?! twitch.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.