Jump to content

320 CI M TEHNIK II


r0n1n

Recommended Posts

Sa-mi prezint si eu masina:

BMW 320CI, 2002, 2171CMC, 170CP

Dotari optionale:

Pachet exterior M tehnik 2

Jante M ''17

Praguri interioare M

Nuca schimbator M

Trimuri fibra de carbon

Xenon+stropitoare faruri

Scaune sport alcantara

Volan M cu comenzi

Cruise control

Senzori ploaie+parcare+lumini

Telefon

Cam atat din ce vad eu optional, astept pareri si sugetii despre imbunatatirea aspectului.

In proiect sunt angel eyes, ceasuri de bord M, pedalier M si poate un chip tuning.

post-23742-1246697411_thumb.jpg

post-23742-1246697426_thumb.jpg

post-23742-1246697438_thumb.jpg

post-23742-1246697450_thumb.jpg

post-23742-1246697462_thumb.jpg

post-23742-1246697548_thumb.jpg

post-23742-1246697558_thumb.jpg

post-23742-1246697568_thumb.jpg

post-23742-1246697578_thumb.jpg

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Very nice car. Uai ce imi place, simpla, ingrijita si ..., jantele model ca al tau imi plac la nebunie.

 

Cam atat din ce vad eu optional, astept pareri si sugetii despre imbunatatirea aspectului.

In proiect sunt angel eyes, ceasuri de bord M, pedalier M si poate un chip tuning.

Proiect ... un cd-player original in loc de casetofon.

Link to comment
Share on other sites

Wow, ce bijuterie! Foarte frumoasa masinuta si ingrijita. Imi place culoarea asta la nebunie. Niste AE sunt binevenite si un CD player original neaparat. Scrie-ne cati km are masina si cat ai dat pe ea, daca nu e secret.

 

Cred ca singura chestie ce ii lipseste este trapa, in rest este dotata foarte bine. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina! Sa ai parte de ea!

Exact asa ceva as fi vrut eu (coupe, aceeasi motorizare, scaune sport etc.), insa bugetul nu mi-a permis din pacate.

Inca o data, sa o conduci sanatos si sa ai grija de ea!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult de aprecieri baieti.

Si eu regret ca nu am trapa... cd va veni si el...

Masina are 148k km, nu cred ca sunt reali si m-a costat 8k E.

Despre ceasuri nu stiu.. dc ii pun jante pe "18 nu o sa traga mai greu masina, din moment ce in talon e trecuta cu jante pe "16?

Link to comment
Share on other sites

In poze nu se vede prea bine, dar alcantara e cam tocita si volanul cred ca e luat mai recent, adica arta impecabil si ma gandesc ca nu are cum sa aiba 7 ani vechime.

Dc ii schimb jantele cred ca raman tot la "17, am inteles ca masina trage mai greu cu jante mai mari.

Cum pot sa-mi dau seama dc am jante replica sau originale?

Link to comment
Share on other sites

jantele originale au part number de bmw, replicile de obicei nu respecta ET si J date de producator...la seria 3 toate au ET 35-38 la replica

 

jantele pe 18 sunt un compromis bun mai ales ca motorul nu e chiar slab <_<

 

spuneai ceva de chip tuning....mai gandeste-te...eu nu as face

Edited by armin
Link to comment
Share on other sites

Consum urban in jur de 15% si extraurban 10%.

Masina as da-o doar la un schimb cu 325 coupe cu pachet M.

Nr e al fostului proprietar, il voi schimba dar nu sunt decis ce sa ii pun...

Link to comment
Share on other sites

Am fost week-end-ul asta pe la bunici, la tara si am zgariat masina destul de bine(2 linii de 10cm adanci)+ca mai am si oglinda de la sofer de vopsit, deci poate sa ma ajute cineva cu un vopsitor in Bucuresti?
Link to comment
Share on other sites

@io's: ti se pare prea ridicata? Nu stiu dc suspensia e stock sau sport dar simt orice denivelare, oricat de mica, chiar si gurile de canal, in cazul in care eu am suspensie stock cea sport ar fi mult prea inconfortabila pt drumurile noastre.
Link to comment
Share on other sites

ai si tu grija pe unde bagi masina...

 

numa cand ma gandesc ca am cateva dungi pe a mea facute cu cheia de " prieteni " <_< imi vine sa ma dau cu capul de pereti... :) macar daca ar fi adanci...da imi sar in ochi... sa ai grija..!!

Edited by fitco
Link to comment
Share on other sites

Multumesc, si mie imi place, am vrut sa fie ori neagra ori albastra.

Prima alegere ar fi fost neagra, dar acum imi pare bine ca s-a nimerit albastra, neagra parca e un pic comuna...

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.