Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

felicitari castigatorilor! :) :)

MULTUMIRI SPONSORILOR! :lol:

 

 

cu mare placere :D

 

Felicitari castigatorilor si multumim sponsorilor :D :)

 

Daca stiam spalam si eu masina sa nu iasa murdara in poze :)

 

 

 

 

 

P.S: Mi-a placut reactia lui gabriel_525 cand a aflat ca a castigat :D

da a fost tare :D

Link to comment
Share on other sites

la mai mare :lol: sa dea domnul sa tot fie evenimente ca acesta...

felicitari castigatorilor :)

daca aveam acum masina imi tineam sigur premiul(dar deocamdata imi rezerv timpul liber cautarii :) )

Inca odata toata STIMA

 

 

,,alexx_p''-esti dator o bere

Edited by batory
Link to comment
Share on other sites

filmul pe scurt:

 

au fost introduse biletelele de la 1 la 152 in punga neagra... colegul @siulian (care nu avea niciun interes in cauza, nefiind cumparator al revistei) a bagat mana si a extras:

- primul nr. = 52 / gabriel_525 :)

- al doilea nr. = 108 / bitzy_bmw

- al treilea nr. = 57 / batory

- al patrulea nr. = 145 / alexx_p

 

imediat dupa extragere, l-am sunat pe gabriel_525... era la job... :)

bineinteles ca a crezut ca e caterinca... nu vroia sa creada, cica sa i-l dau pe BRANDEX la telefon... i-am spus sa intre pe topicul cu revista si s-a convins... intr-un final, a acceptat premiul, parca cu inima stransa sa nu cumva sa nu fie vreo farsa... :)

 

culmea: cu 1 saptamana inainte tocmai se intorsese de la Bran !!!

 

dupa aceea am incercat sa o contactam pe bitzy_bmw... normal ca nu am gasit-o... :D

au sunat-o colegii din BV si am luat legatura cu ea ulterior...

 

apoi am vb cu batory... din pacate el nu a putut sa accepte premiul, asa ca am vb cu alexx_p din TM... care, culmea, a acceptat sa bata atata drum ca sa vina la Poiana BV.

 

per total, au fost niste momente frumoase, in care oameni din cele mai diverse zone ale tarii au castigat cate ceva, chiar daca nu le venea sa creada, o parte din umila noastra contributie...

 

eu personal tin sa le multumesc sponsorilor, in special managementului Hotelului Bran Belvedere si lui claudiuBWR...

 

sper ca la toate numerele viitoare sa putem oferi surprize din ce in ce mai frumoase...

 

 

PS: @gabriel_525, data viitoare mai participi ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bai sincer ,am ramas masca,eram la birou cu acte care nu am avut timp sa le rezolv in timpul saptamanii ,cand mi-ai spus ca esti tu nu puteam sa cred daca e pe bune sau gluma ,chiar vroiam sa particip la eveniment dar era cam scurt timpul asa chiar sunt obligat!

 

Normal ca particip! Nu mai am voie?:)

 

La Sighisoara sotia mea a extras premiul cel mare eu am luat doar premiul 4:))))

 

Oricum multumesc organizatorilor,in mod special tie si celor care se ocupa de organizarea acestor actiuni si sponsorilor(ma bucur sa ma intalnesc din nou cu cei de la AG,in special cu Agatha alias Aleathea care ma ajutat cand am avut nevoie).

Link to comment
Share on other sites

Normal ca particip! Nu mai am voie?:)

NUUUUUU!!! :lol: Sau participi cu conditia sa ne spui noua care e secretul NOROCULUI CU CARU'!

M-as risca sa bag mana zilnic in ***** :) ...

 

Lasand gluma, felicitari castigatorilor :) Confirm si eu transparenta extragerii.

Edited by slymoto
Link to comment
Share on other sites

extragerea a avut loc, premiile au fost acordate...

 

urmeaza o perioada de munca intensiva, pentru urmatorul numar al revistei...

 

daca aveti vreo sugestie constructiva, faceti intr-un fel si transmiteti-ne-o ... :lol:

 

orice sponsorizare e binevenita... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Intradevar foarte frumos astazi, a fost cea mai frumoasa zi din an(pentru mine).Am primit si premiul...Tin sa multumesc cu ocazia asta inca odata celor de la BmwClub Magazine(@ XXL) si sponsorilor , in special Claudiu BWR

Multumim si motor AG Pitesti pentru Drive Test

Link to comment
Share on other sites

:) intrucat, editarea noului numar din 2010 se apropie de forma finala, va rog sa imi confirmati daca lista doritorilor se mentine si pentru acest numar... :lol:

 

prin urmare, va rog sa postati doar numarul de exemplare dorite, display-name-ul si orice alte date de contact, mai ales in cazul celor care nu le-au dat la comanda numarului inaugural...

 

si in acest numar incercam sa mentinem atractivitatea prin surprizele oferite de contributorii si sponsorii revistei... :D

 

din cuprinsul noului numar:

- comparatie specializata intre aderenta celor 3 categorii de pneuri

- modele exceptionale de masini

- BMWClub Performance - cei dintre noi care au cunoscut culmile succesului mondial

- asistenta juridica de specialitate

... etc...

a, era sa uit... iubitoarele marcii bavareze vor avea un capitol dedicat... :)

 

din experienta primului numar, va pot spune ca tirajul se apropie de epuizare, asa ca eu consider ca acum este momentul inscrierilor pe lista de comanda.

 

recomand a se merge pe varianta comenzii in grup, intrucat taxele postale se reduc simtitor... sau a abonamentului anual (40 ron/an), cu optiunea platii direct in cont bancar...

 

exemplul se regaseste pe prima pagina :)

 

 

enjoy !

Link to comment
Share on other sites

@ xxl: daca ai nevoie de o mana de ajutor in tot ceea ce priveste "partea editoriala", i'm in!

 

mi-a placut prea mult primul numar, ca sa nu incerc sa contribui, dupa posibilitati, la revista clubului! :)

Edited by suri
Link to comment
Share on other sites

pai am postat si despre abonamente... :)
recomand a se merge pe varianta comenzii in grup, intrucat taxele postale se reduc simtitor... sau a abonamentului anual (40 ron/an), cu optiunea platii direct in cont bancar...

deci da... :lol:

Link to comment
Share on other sites

N-am apucat inca sa zic ceva despre revista, desi am pus mana pe ea de ceva vreme.. Este foarte tare!!! :) Educativa si cu sfaturi practice! O sa recitesc cu placere unele parti. Ramane desigur abonamentul si pentru numerele ulterioare, in caz ca mai era nevoie de confirmare.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.