Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

Da, dar ar ajuta.

 

Daca am dubla pretul oare cati ar mai cumpara revista? Poate doar cei care tin foarte mult la ea.

 

 

 

 

Chiar si dublat nu am acoperi cheltuielile totale.

 

 

 

 

BRASOV

 

Nr.5 al revistei BMW Club Magazine.

 

1. Fabio29 (BV 27 BMW)

2. LEU ( BV 04 LEU )

3. nailbombmax

4. Ionatan

5. BLADE

6. Razz

7. Rares

8. Contempo Cars 4 buc

9. bitzy

Link to comment
Share on other sites

...Ceea ce a scris XXL mai sus e un semnal de alarma.

 

Daca exista dorinta din partea voastra de a ajuta revista exista 2 posibilitati:

 

1. sponsorizare de catre persoane fizice/juridice

2. publicitate in revista conform unui rate-card care contine oferta de pret in functie de marimea spatiului de publicitate: Spread (2 A4 deschise) A4, A5, A6 sau advertise pe site-ul revistei.

de ce nu mariti pretul? si poate asa erau mai dese numerele aparute...poate nu cauzele enumerate mai sus duc la rarirea aparitilor,ci pretul care nu acopera cum trebuie fiecare editie...

in fine,voi stiti cel mai bine..spor!

 

intradevar, revista nu mai poate fi realizata doar de mine si de michael fara niciun alt sprijin financiar !

 

anul trecut am benecificat de ajutor din partea prietenilor, acum cifrele de afaceri s-au redus, implicit diminuandu-se aproape total posibilitatea finantarii proiectului...

 

o mica parte din vanzatorii de piese de pe forum au facut tot ce le-a stat in putinta sa ne sprijine, dar si contributorii sunt tot mai putini parca... :)

 

vanzarile abia daca acopera max. 10% din cheltuielile de productie... iar eu am primit deja "interzis" sa mai aduc bani de acasa ! asta asa, ca fapt divers...

 

iar unii de p-aici ne acuzau nu demult ca facem afaceri pe forum, ori ne vedeau pe plaje prin Florida, cu 3-4 gagici si cu supercar-uri... :twoup:

XXL: Vezi ca ti-am trimis un pm ( cred ca e al2lea ).

 

La mine la mesaje trimise nu imi apare sa fi trimis nici unul desii am verificat exact acum dupa ce ti-am trimis.

 

Ai primit?

 

da, le-am primit, stai linistit... o sa tinem cont de ele !

Link to comment
Share on other sites

Maine finalizam si noi tranzactia. Ar fi mare pacat sa se intrerupa activitatea. Inca de la inceput am ramas foarte placut impresionat de aceasta revista si am continuat sa achizitionez si numerele urmatoare. Sper sa se gaseasca o solutie si sa se continue activitatea. Jos palaria pentru XXL si Michael, niste oameni de nota 11+ !
Link to comment
Share on other sites

pai mai multe decat am spus, ce ar mai fi de zis?!

 

da, este nevoie crunta de finantare...

 

cu ajutatul intre noi, eu m-am cam lamurit... asta este !

 

vom scoate si acest nr.5 si vom mai vedea pe urma... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

mica publicitate cu vanzari masini

evident doar bmw

nu se poate scoate si din asta fonduri?

 

ar stii si lumea ce auto se vand , poate unii nu au timp sa caute prin forum istoria masinii

am vedea adevarata valoare a masinii cu adevarat.

 

sa mai intrebam si alti colegi, poate au si ei alte idei.

 

ps: stiu ca apare cam rar revista si evident e in defavoarea anunturilor dar asta este,omul incearca.

numai bine

Link to comment
Share on other sites

solutia ta e buna, dar numai pt reviste cu aparitie lunara (cel putin)...

 

la noi problema e alta: am crezut ca e vorba de o revista a bmwclub.ro, a tuturor pasionatilor de pe acest forum, insa sustinerea proiectului e mult prea grea pt. o redactie de doar 2 oameni...

 

o sa tragem in continuare, sa vedem pana cand se mai poate

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.