Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

Totusi, pentru moment, nu s-ar putea face o varianta electronica? Ar fi fain pentru noi, cei care am citit-o.

 

varianta electronica nu o sa se compare niciodata cu varianta tiparita

nu are acelasi farmec

 

@mirceagsm

pentru ca am uitat sa spun mai devreme

- nu mi-a cerut nimeni asta; asa am considerat eu ca pot sa ajut cu ceva

- cred ca este destul de transparenta donatia mea

- pentru cei care au comentat ca am multe avantaje, ca sunt un privilegiat al clubului; precizez ca NU cer absolut nimic in schimb pentru donatia mea de bisnitar

- era sa uit ceva important : o sa ajut in continuare la aparitia BMWclub magazine in varianta tiparita; care momentan este suspendata ( sper ca pentru scurt timp ) :twoup:

Edited by claudiuBWR
Link to comment
Share on other sites

Totusi, pentru moment, nu s-ar putea face o varianta electronica? Ar fi fain pentru noi, cei care am citit-o.

 

varianta electronica nu o sa se compare niciodata cu varianta tiparita

nu are acelasi farmec

 

@mirceagsm

pentru ca am uitat sa spun mai devreme

- nu mi-a cerut nimeni asta; asa am considerat eu ca pot sa ajut cu ceva

- cred ca este destul de transparenta donatia mea

- pentru cei care au comentat ca am multe avantaje, ca sunt un privilegiat al clubului; precizez ca NU cer absolut nimic in schimb pentru donatia mea de bisnitar

- era sa uit ceva important : o sa ajut in continuare la aparitia BMWclub magazine in varianta tiparita; care momentan este suspendata ( sper ca pentru scurt timp ) :twoup:

Nu-i iau parte lui Claudiu,dar chiar este un gest frumos...am vazut de ieri aceasta initiativa si am incercat sa ma abtin,insa acum nu putut sa rezist ,vazand ca este victima ironiilor.

Bravo Claudiu!

Edited by kolea
Link to comment
Share on other sites

N-am ce sa-i reprosez revistei. Imi place f mult si va multumesc !!!

... :twoup:

multumim !

Azi am primit si eu coletul, mersi Laurentiu, sper totusi sa continue.

vom incerca, dar fara sprijin financiar asa ceva e imposibil...

cumpar numarul 1 al revistei bmw club magazine,adresa mail=klausmlm@yahoo.com

din pacate,nu cred ca ti-o va vinde nimeni :twoup:

Am primit si eu nr 2,3,4 si 5, 2-ul il am acum in dublu exemplar :) se poate sa fac rost de primul?

 

Alina, Sibiu

Alina, eu nu mai am nr.1, imi pare rau...

 

Eu tot nu am primit nimic...

e pe vine... :)

Link to comment
Share on other sites

Cu concursul pentru luna martie ce se mai aude ? Am inteles ca va fi ceva virtual tuning ?

:blink: serios? hai ca ma bag si eu...

 

Eu tot nu am primit nimic...

da, cum ti-am spus si la tel: coletul s-a desfacut intr-o parte si nu l-au mai trimis... mai da-mi inca o data adresa ta, te rog.

sper ca nici de mine nu s-a uitat :)

da-mi adresa ta, te rog!

 

Si eu sunt pe lista de asteptare. :)

daca vrei, o poti ridica de la @themircea din TM.

sau vrei sa ti-o trimit la Lugoj?

Link to comment
Share on other sites

:blink: serios? hai ca ma bag si eu...

''da, in numarul din martie 2011 vom avea un concurs similar, dar pe alta tema... surpriza !''

 

Asta ai scris intr-un topic inchis , tot aici pe sectiunea aceasta , poate m-am exprimat gresit cu virtual tuning-ul insa este vorba de un concurs din cate inteleg si eram curios ce si cum .

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.