Jump to content

ANGEL EYES/SCHIMBATOR M/PEDALE M/ ELEROANE M OEM AC ALPINA / BARI M / SEMNALE SMOKE/ XENON / INELE CROMATE/ + MULTE ACCCESORII


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, leduri pt angel eyes pt bmw e60 pe culoarea originala, dar care lumineaza mai puternic, nu ai? Sau daca se poate aduce pe comanda?

Tot pt acest model leduri pt placuta de imatriculare, la ce pret ai?

 

angel eyes 199 ron

 

becuri smd pt placuta de nr 60 lei setul fara erori de bord

Link to comment
Share on other sites

am gresit eu cand am scris.pentru non facelift imi trebuie semnale smoke

 

1 set mai am ... e trimis la bisitrita ... daca nici maine nu l ridica omul... iti fac retur sa vina la tine ... 150+20 lei setul =170 RON TOTAL CU TOT CU, CURIER>..

suna ma daca esti interesat 0746 069 064

 

 

O bara M tech 2? e46 Fl?

 

bara M tech 2 + bandouri + grila fata - 950 RON (proiectoare optinal 200 lei daca se iau impreuna cu bara )

Link to comment
Share on other sites

am gresit eu cand am scris.pentru non facelift imi trebuie semnale smoke

 

1 set mai am ... e trimis la bisitrita ... daca nici maine nu l ridica omul... iti fac retur sa vina la tine ... 150+20 lei setul =170 RON TOTAL CU TOT CU, CURIER>..

suna ma daca esti interesat 0746 069 064

 

 

O bara M tech 2? e46 Fl?

 

bara M tech 2 + bandouri + grila fata - 950 RON (proiectoare optinal 200 lei daca se iau impreuna cu bara )

 

poti pune o poza cu semnalele smoke sa vad cum arata ca am vazut ca sunt mai multe tipuri

Link to comment
Share on other sites

Salut, leduri pt angel eyes pt bmw e60 pe culoarea originala, dar care lumineaza mai puternic, nu ai? Sau daca se poate aduce pe comanda?

Tot pt acest model leduri pt placuta de imatriculare, la ce pret ai?

 

angel eyes 199 ron

 

becuri smd pt placuta de nr 60 lei setul fara erori de bord

 

Deci led pe culoarea galben/portacaliu, Nu alb/albastru. Asta ma intereseaza, sa inteleg ca ai? Pt ca am tot cautat si toti comerciantii aveau doar alb/albastru. Poti sa pui o poza eventual sa vad cat de tare lumineaza ledul fata de becul normal? Merci!

Link to comment
Share on other sites

Salut, leduri pt angel eyes pt bmw e60 pe culoarea originala, dar care lumineaza mai puternic, nu ai? Sau daca se poate aduce pe comanda?

Tot pt acest model leduri pt placuta de imatriculare, la ce pret ai?

 

angel eyes 199 ron

 

becuri smd pt placuta de nr 60 lei setul fara erori de bord

 

Deci led pe culoarea galben/portacaliu, Nu alb/albastru. Asta ma intereseaza, sa inteleg ca ai? Pt ca am tot cautat si toti comerciantii aveau doar alb/albastru. Poti sa pui o poza eventual sa vad cat de tare lumineaza ledul fata de becul normal? Merci!

 

 

a scuze acum am citit mai bine... NU nici nu cred ca exista... doar kit de schimbare a culorii stiu ca este... culoarea galben nu gasesti ... cel putin eu nu am auzit...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
redeschis dupa expirarea sanctiunii...

 

sper sa nu se mai intample...

 

MS X X L

 

sper sa incep mai bine noul an

 

DESCHIS IN CONTINUARE...

ANGEL EYES (ORICE MODEL) - 199 RON

PEDALE DE M - 199 RON

NUCA DE M - 209 RON

PLASME - 159 RON

 

BEC NUMAR SMD (fara erori de bord) marca BLESK - 59 RON / set

etc etc etc.

Link to comment
Share on other sites

set inele cromate pt e46 benzina...esti din buc?scz daca ai scris pe undeva dar nu am stat sa citesc ms

si set pt nr de inmatriculare pt e46 ...ms

 

inele Chrome sau Silver Chrome( gen m3 ) - 99 RON

lumini SMD pt nr ( de la BESK / NU LEDURI fara erori de bord ) - 59 ron

 

nu sunt din bucuresti se trimte cu 20 RON FIX / 24H prin fan courier... toti banii cand primesti coletul, pe loc agentului de curier

 

 

Salut!M'ar interesa daca ai stopurile astea si la ce pret!mersi!

 

nu am nici un model de stop...

Link to comment
Share on other sites

ai asa ceva? sa nu fie cu crom, cu aluminiu mat!

asa e schimbatorul / nu e cromat e mat / f placut la atingere / cu 5 sau 6 trepte

schimbator de M 5+1 pt e46 pe negru fara argintiu ai? pune si o poza te rog.merci

singurul model e cel de sus( postul de sus ) / model titan silver / doar cu 5 trepte mai sunt / daca vrei sa l vezi mai clar intra pe id tobesport_ro si ti l arat la webcam.

Link to comment
Share on other sites

Salut!Semnalizarile astea le mai ai?si la ce pret!merci!

 

mai sunt doar 1 set / 150 ron becuri incluse

 

 

 

canale aer M ai mai ieftine ca la AB ?

canale nu am deloc ...

 

 

pui te rog poze cu angel eyes rosu si galben oem as vrea sa vad cum lumineaza.dak imi place comand

 

ai poza in al 3 lea post

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act...t&id=124963

aste sunt GALBUI OEM

 

si ROSU e ROSU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.