Jump to content

E46 FULL


GABI BMW 3

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mie imi lipseste Hk,bancheta aia (a mea e doar rabatabila si cu cotiera),navigatia si poate mi-a mai scapat ceva ,dar in rest a mea e identica cu a mea .

Eu am 318i.O sa ii fac si eu o prezentare in curand....Si o curiozitatea la modelul asta nu cumva nu iti merge airbagu ca airbagu de pe volanul meu care e sport in 3 spite zic unii ca e doar one stage sa zic asa si cel care il ai u e dual stage si nu s-ar potrivi?Adevarat sau Fals.?Ms

Edited by kathalin
Link to comment
Share on other sites

are senzor de lumini si ploaie? ca nu vad bine la blocul de lumini acolo :)

are senzor de ploaie, de lumini inca nu are dar o sa-i montez.

 

e ft interesanta bancheta aia din spate, ft utila cand ai copil

e utila.

 

Mie imi lipseste Hk,bancheta aia (a mea e doar rabatabila si cu cotiera),navigatia si poate mi-a mai scapat ceva ,dar in rest a mea e identica cu a mea .

Eu am 318i.O sa ii fac si eu o prezentare in curand....Si o curiozitatea la modelul asta nu cumva nu iti merge airbagu ca airbagu de pe volanul meu care e sport in 3 spite zic unii ca e doar one stage sa zic asa si cel care il ai u e dual stage si nu s-ar potrivi?Adevarat sau Fals.?Ms

modelul din 2001 are airbag dualstage.

Edited by GABI BMW 3
Link to comment
Share on other sites

dap.....cam are dotari. nu sunt expert in cea ar mai putea avea, dar ..... cam are.

arata f bine si la interior. mai ales bancheta d-aia nu am mai vazut :lol:

scaunele nu sunt electrice....na :lol: , nu are telefon gsm :) si cam atat sunt eu in stare sa gasesc lipsa

Link to comment
Share on other sites

si acuma dotarile pe care le are; pachet m technic 1( bara fata, bara spate ,praguri, ), eleron m , ornamente praguri interior m, footrest m, volan m, schimbator m, tapiterie tavan neagra, alarma oem, perdeluta electrica, instalatie telefon cu bluetooth, navi 16/9 cu ecran cu cd, inele ceasuri, pachet lumini interior, senzori ploaie, senzori parcare, stopuri led, faruri xenon oem cu spalatoare si sistem autoleveling, senzori presiune roti, jante m pe 17 cu cauciucuri noi michelin, interior piele neagra cu scaune sport electrice cu memorii, incalzire scaune, reglaj lombar, oglinzi retractabile electric, comenzi volan, sistem harman kardon, trimuri piano black, cotiera fata-spate, sky sac, banchete rabatabile, bc, climatronic, si poate am mai uitat cate ceva. :)

 

dap.....cam are dotari. nu sunt expert in cea ar mai putea avea, dar ..... cam are.

arata f bine si la interior. mai ales bancheta d-aia nu am mai vazut :lol:

scaunele nu sunt electrice....na :lol: , nu are telefon gsm :) si cam atat sunt eu in stare sa gasesc lipsa

are cu bluetooth, uita-te pe ecran la navi.

Edited by GABI BMW 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.