Jump to content

Accidente


zixx

Recommended Posts

Pai si BMW-urile au un sistem care impiedica deplasarea usilor la impact. Daca ati vazut un fel de carlig pe usa, care intra intr-un locas din stalp. Ala nu lasa usa sa se deplaseze usa in spate sau sa se deschida. Rigidizeaza caroseria in felul asta.

106281[/snapback]

Te-ai uitat prea mult la masina mea :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Accident in Moscova. Lamborghini vs. Lada :)

 

ACCIDENT

 

P.S. Atentie la usile de la Lamborghini. Oare e conceput sa ramana cu usile deschise in caz de accident, pentru evitarea descarcerarii? :blink: Daca-i asa, atunci jos palaria!

106265[/snapback]

 

Pai in primele poze usile sunt inchise.

Link to comment
Share on other sites

eu am fost de cateva ori pe A2 dar nu am vazut atatea pomi pe margine .......sau eram eu prea concentrat la volan :blink:

 

 

LE

totusi cred ca sunt pe undeva :) :)

Edited by Vinti
Link to comment
Share on other sites

Iote, bah, pofta de sange la roman... :blink: :)

 

Pai cautatzi pe net, ca e plin. Incepetzi aici. M-am inebunit ashtia din receptie de la mine, asta e o forma de distractzie pt. ei... au pe telefoane executzia aia din Iraq, etc....

Link to comment
Share on other sites

Iote, bah, pofta de sange la roman...  :blink:      :)

 

Pai cautatzi pe net, ca e plin. Incepetzi aici. M-am inebunit ashtia din receptie de la mine, asta e o forma de distractzie pt. ei... au pe telefoane executzia aia din Iraq, etc....

108222[/snapback]

 

 

Nici mie nu-mi plac chestiile astea..nu inteleg ce placere ai sa te uiti la executii sau accidente asa fara sa te oblige nimeni, cred ca e de ajuns sa vezi asa ceva pe viu, si nu doresc nimanui asa ceva, si cred ca dispare cheful de vizionare a filmuletzelor.. :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am un accident din 2004, de pe DN1, la iesirea din Sinaia catre Bushteni. A fost mult mediatizat in perioada aia, mai ulte mashini, victime multe.

 

Filmarea e facuta de un amator, deshi e impropriu spus, ca, calitatea imaginilor shi mana calma spune altceva... E infiorator shi complet necenzurat... O copila plange facuta bucatzi pe jos (mi se pare ca shi moare live), altu e jumate ieshit prin parbriz... groaznic...

 

Numai filmul asta singur a scazut 20km/h din media mea uzuala...

 

Are 600 megi, nu merita sa il micshorez pt. ca se pierde din calitate. Shi calitatea mare tripleaza dramatismul.

Edited by MuadDib
Link to comment
Share on other sites

Oki.

 

La rubrica asta il bagam shi pe Tariceanu? Avetzi detalii? :) Cica Voiculescu a dat peste el :blink:

 

LE: Nu e Voiculescu. Era viteza excesiva! :) Carnetuuuuuuuuuuuuuuuuu'!

Edited by MuadDib
Link to comment
Share on other sites

Dai repede pe shtiri. Cu motorul, viteza mare, a intrat pe contrasens. A avut zile, shia rupt un picior doar. Sau a murit, shi Base baga clona la inaintare :blink:

 

Vedem daca il mai critica in perioada urmatoare.

Link to comment
Share on other sites

Tariceanu, accidentat dupa ce a intrat cu motocicleta intr-un autoturism

 

 

Accidentul de motocicleta al premierului Tariceanu a fost provocat de o manevra gresita la un viraj in localitatea Corbeanca, din cauza neadaptarii vitezei, primul-ministru intrand pe contrasens si lovind un autoturism care circula regulamentar, au declarat, marti seara, pentru MEDIAFAX, surse din Politie. Conform acestor surse, primul-ministru nu se deplasa intr-o coloana oficiala. Accidentul s-a produs la ora 20.15. Motocicleta condusa de premier a derapat intr-o curba si a intrat frontal intr-un autoturism marca Ford Mondeo, care circula regulamentar din sens opus, au precizat sursele citate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.