Jump to content

Accidente


zixx

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Are cineva poze cu accidentul de aseara de pe Magheru dintre un 911 turbo rosu cu numere de tzoll (Munchen sau Nuremberg) si o dacie in care soferita a murit la spital? Copilul de linga ea e ranit dar se pare ca starea sanatatii e stabila.

Ala din Porsche are mina rupta, avea permisu' suspendat si iesise si el pe contrasens. Am vazut epava Daciei astazi pe Magheru pe la biserica italiana(Porschele nu mai era) insa am vazut imagini la stiri pe National.

NASOL.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Accidente grave pe DN1

 

Vineri noapte, pe DN1, cinci oameni ºi-au pierdut viaÞa În urma unui accident de circulaÞie, Între Sãftica ºi Tâncãbeºti. Trei oameni au murit pe loc, unul În drum spre spital, iar altul pe masa de operaÞie.

 

O a Âşasea persoanĂŁ care a avut de suferit ĂŽn timpul accidentului se aflĂŁ Âşi acum ĂŽn stare criticĂŁ la spitalul de urgenĂže Floreasca.

 

Impactul a fost atât de violent, Încât trei persoane au murit pe loc. Pentru scoaterea rãniÞilor, a fost nevoie de intervenÞia unui echipaj de la descarcerare.

 

Trei persoane au fost transportate ĂŽn stare gravĂŁ la spital. Din cauza leziunilor, una a decedat.

 

PoliĂžiÂştii au deschis o anchetĂŁ ĂŽn acest caz pentru a stabili cine se face vinovat de producerea tragediei.

Adaugat: 14 ianuarie 2006 ora 12:39:57

 

http://www.antena3.ro/art.php?id=8529

Link to comment
Share on other sites

Accidente grave pe DN1

 

Vineri noapte, pe DN1, cinci oameni ºi-au pierdut viaÞa În urma unui accident de circulaÞie, Între Sãftica ºi Tâncãbeºti. Trei oameni au murit pe loc, unul În drum spre spital, iar altul pe masa de operaÞie.

 

O a Âşasea persoanĂŁ care a avut de suferit ĂŽn timpul accidentului se aflĂŁ Âşi acum ĂŽn stare criticĂŁ la spitalul de urgenĂže Floreasca.

 

Impactul a fost atât de violent, Încât trei persoane au murit pe loc. Pentru scoaterea rãniÞilor, a fost nevoie de intervenÞia unui echipaj de la descarcerare.

 

Trei persoane au fost transportate ĂŽn stare gravĂŁ la spital. Din cauza leziunilor, una a decedat.

 

PoliĂžiÂştii au deschis o anchetĂŁ ĂŽn acest caz pentru a stabili cine se face vinovat de producerea tragediei.

Adaugat: 14 ianuarie 2006 ora 12:39:57

 

http://www.antena3.ro/art.php?id=8529

63473[/snapback]

 

Deci smecherii astia cu camerele lor s-au laudat degeaba... Dupa ce scrie in articolul asta, care e cam sarac, viteza sigur nu era de 60/90 km/h.

Edited by alecsutzu4u
Link to comment
Share on other sites

sunbtire de vara .un logan a rupt fata intr o bordura mare .noaptea trecuta pe patinoarul din bucuresti.pt cine nu stie a plouat si a fost super cool toata noaptea erau masini care mai de care in poziti ciudate pe strada :PPP a fost tare polei peste tot.eu era sa dau in pompele de la moll Edited by INTERCEPTOR
Link to comment
Share on other sites

sunbtire de vara .un logan a rupt fata intr o bordura mare .noaptea trecuta pe patinoarul din bucuresti.pt cine nu stie a plouat si a fost super cool toata noaptea erau masini care mai de care in poziti ciudate pe strada :PPP a fost tare polei peste tot.eu era sa dau in pompele de la moll

63501[/snapback]

 

si eu l-am umilit pe un golf 5gti pe aviatorilor cu tot poleiu

Link to comment
Share on other sites

:blink:  WTF?????????????

63649[/snapback]

 

poza cu ala mort in masina am zis ca n-o pun...... :)

povestea spune ca ar fi avut 210 la ora. la viteza asta se rupea si maybachu' lu jiji.

Edited by agricultoru
Link to comment
Share on other sites

poza cu ala mort in masina am zis ca n-o pun......  :blink:

povestea spune ca ar fi avut 210 la ora. la viteza asta se rupea si maybachu' lu jiji.

63651[/snapback]

 

 

mai bine....  :)

63652[/snapback]

 

Nici mie nu-mi plac asa poze, dar cred ca au valoare educativa. Impactul pozei, si imaginea ei remanenta pe retina sigur ajuta la preventie...

 

MUUUUULT mai mult decat o imagine fara victima...

Link to comment
Share on other sites

Nici mie nu-mi plac asa poze, dar cred ca au valoare educativa. Impactul pozei, si imaginea ei remanenta pe retina sigur ajuta la preventie...

 

MUUUUULT mai mult decat o imagine fara victima...

63658[/snapback]

 

ok. si eu sunt de aceeasi parere. o poza nu face rau, eventual ii face pe unii sa se mai gandeasca o data inainte de a...

 

imi cer scuze persoanelor mai sensibile

post-612-1137411825_thumb.jpg

Edited by agricultoru
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.