Jump to content

Accidente


zixx

Recommended Posts

eu te cred, camionu si numerele masinii indica ca ar fi in romania, dar unde avem noi sosea cu 3benzi pe sens?

si uitete atent si la cel care lucreaza langa masina, nu pare ala de la descarcerare din romania nici de acum in 200 de ani.

105564[/snapback]

 

Da, n-am bagat de seama pe chelu ala. Nu e politist roman.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu te cred, camionu si numerele masinii indica ca ar fi in romania, dar unde avem noi sosea cu 3benzi pe sens?

si uitete atent si la cel care lucreaza langa masina, nu pare ala de la descarcerare din romania nici de acum in 200 de ani.

105564[/snapback]

 

Corect. Are ceva insigne de italia sau austria, habar n-am, dar nu Romania.

Link to comment
Share on other sites

foarte adevarat si cu muntii din departare, dar mai e o treaba, in fotografia nr.3 ar fi trebuit sa se vada si sensul celalalt de circulatie si nu prea se vede, inseamna ca este peste deal ceea ce la romania nu prea exista, decat in zon podului de la cernavoda sa se desparta sensurile de mers si zona aia nu e sigur.
Link to comment
Share on other sites

Mai degraba in Belgia :blink:

105761[/snapback]

Da...dar ce ne facem cu muntzii aia din departare...dupa cum zixx spunea...Belgia nu prea are asa ceva...exceptand Hautes Fagnes...dar aia nu au mai mult de 650m inaltime...iar aia din poza arata a ceva mai serios...asa ca Belgia a cazut...hai sa mai sapam...

Link to comment
Share on other sites

Sa-l ia naiba pe ala cu cisterna lui, ca vedeam si noi pancarda aia ce scrie pe ea. Ma dispera rau ca nu imi dau seama cam pe unde e faza.

105790[/snapback]

Pai pe panoul ala se vede terminatia "...lani" sau "...dani". Sa fie nordul Italiei?

Link to comment
Share on other sites

In sud nu au panouri? :blink:

105794[/snapback]

E mai mult un feeling...muntii...vegetatia care nu prea arata a sudul Italiei...ploaia...in jumatatea de sud nu prea ploua...de aia cred ca a si umplut-o de sange asta cu Q7...prea multa incredere in Quattro...sau o fi adormit?

Poate gresesc...dar asta-i feeling-ul meu..hai sa spunem jumatatea de nord a Italiei... :)

Link to comment
Share on other sites

:blink:

as am primit pozele pe mail - cu "Autostrada soarelui". Nu am stat sa cercetez. Scuze ptr informatia gresita.

Oricum nu e rau sa va vad cum va agitati sa "deslusiti misterul".

:)

Link to comment
Share on other sites

si eu am dat search dupa acelasi criteriu... :) , dar am inteles ceva de olanda... :blink:

105839[/snapback]

Nici Olanda n-are munti...Total Excellium face distributie in UK...in Franta...in Portugalia...si in Italia... :) ...greu de ghicit...

Link to comment
Share on other sites

Nici Olanda n-are munti...Total Excellium face distributie in UK...in Franta...in Portugalia...si in Italia... :blink: ...greu de ghicit...

106090[/snapback]

Trebuie sa adaug...Total Excellium face distributie de carburanti si in Spania, Belgia si Turcia. Deci din toate raman in cursa Franta, Italia, Portugalia, Spania si Turcia... :)

Daca ma uit totusi la cat de denivelat este carosabilul...si la jaful ala de camion cu prelata...feeling-ul meu se schimba si Italia si Franta cam ies din calcul...

In plus...din ce incerc sa deslusesc ce este scris pe cisterna undeva jos..."...KAYNAS..."...sau "...KATNAS..."...sa fie Turcia? :)

Edited by 330xi
Link to comment
Share on other sites

Pai si care-i firma de leasing...esti sigur ca-i luat cu Porsche Leasing? Mai repede cred ca merge verificat dupa numar pe net si vazut la ce asigurator are RCA/CASCO...daca-i aceeasi firma...sigur aia bodoganesc la ora asta...o sa-i coste ceva reparatia... :blink: Edited by 330xi
Link to comment
Share on other sites

In ce tzara numerele la mashini pe spate sunt roshii cu scris alb? Parca asha are pe spate camionul... Io nu's prea umblat... O Ungarica, asha, sa fie ceva... Edited by MuadDib
Link to comment
Share on other sites

Accident in Moscova. Lamborghini vs. Lada :)

 

ACCIDENT

 

P.S. Atentie la usile de la Lamborghini. Oare e conceput sa ramana cu usile deschise in caz de accident, pentru evitarea descarcerarii? :blink: Daca-i asa, atunci jos palaria!

Edited by cyborg
Link to comment
Share on other sites

Accident in Moscova. Lamborghini vs. Lada :)

 

ACCIDENT

 

P.S. Atentie la usile de la Lamborghini. Oare e conceput sa ramana cu usile deschise in caz de accident, pentru evitarea descarcerarii? :blink: Daca-i asa, atunci jos palaria!

106265[/snapback]

usile sunt inchise dupa cate vad

Link to comment
Share on other sites

Pai si BMW-urile au un sistem care impiedica deplasarea usilor la impact. Daca ati vazut un fel de carlig pe usa, care intra intr-un locas din stalp. Ala nu lasa usa sa se deplaseze usa in spate sau sa se deschida. Rigidizeaza caroseria in felul asta.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.