Jump to content

Accidente


zixx

Recommended Posts

Vatmanii sunt niste nesimtiti frustrati care daca au sansa sa loveasca un autoturism nu ezita :blink:

7256[/snapback]

vatmani chair sunt intradevar inconstienti de ceea ce fac.in tm era un tramvai oprit in statie si o raba de 16t veneade dupa tramvai si eu nu aveam cum sa o vad iar vatmanu mia facut semn sa trec,norocu meu ca am acelerat tare si am trecut milimetric cu raba,daca earm in dacia eram mai mult ca sigur ca eram mort.raba avea 70km.accidentu era sa fie langa spitalul judetaen in zona de 70.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vatmani chair sunt intradevar inconstienti de ceea ce fac.in tm era un tramvai oprit in statie si o raba de 16t veneade dupa tramvai si eu nu aveam cum sa o vad iar vatmanu mia facut semn sa trec,norocu meu ca am acelerat tare si am trecut milimetric cu raba,daca earm in dacia eram mai mult ca sigur ca eram mort.raba avea 70km.accidentu era sa fie langa spitalul judetaen in zona de 70.

10699[/snapback]

bine ca erai langa spital

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

despre pozele astea sint niste mari discutii pe multe forumuri. concluzia generala e ca e un fals grosolan, probabil o scena pregatita pentru un film ceva.

 

hint: vedeti voi urme de fluide pe jos ? sau vreo urma de roata sau de ceva tirit (doar bucatile alea nu au zburat pina in pozitia respectiva) ?

Link to comment
Share on other sites

despre pozele astea sint niste mari discutii pe multe forumuri. concluzia generala e ca e un fals grosolan, probabil o scena pregatita pentru un film ceva.

 

hint: vedeti voi urme de fluide pe jos ? sau vreo urma de roata sau de ceva tirit (doar bucatile alea nu au zburat pina in pozitia respectiva) ?

12056[/snapback]

 

Pai tocmai,eu as zice ca au zburat.Daca te uiti ce sus a lovit copacul.Copacul e pe marginea soselei,s-a lovit de el,s-a ridicat in sus pe copac,sa rupt,si au zburat in pozitia in care au ajuns.Frane pe sosea nu sunt ca eu cred ca nu s-a franat,mai ales la impactul ala,poate daca frana,nu se mai ajungea asa.

Am pus mai demult,la topicul cu accidente BMW un caz similar.Exact la fel s-a rupt masina in doua.Si tot asa,motorul a zburat afara,bucatile erau foarte aproape de copac.Identic.

Link to comment
Share on other sites

despre pozele astea sint niste mari discutii pe multe forumuri. concluzia generala e ca e un fals grosolan, probabil o scena pregatita pentru un film ceva.

 

hint: vedeti voi urme de fluide pe jos ? sau vreo urma de roata sau de ceva tirit (doar bucatile alea nu au zburat pina in pozitia respectiva) ?

12056[/snapback]

 

Nu stiu cat de veritabil e, am scris in quote de unde e luat. M-a surprins ca nu prea inteleg cum a ajuns volanul la forma aia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Accident nasol pe splai, vis-a-vis de spitalul municipal. O solenza albastra rasturnata. Desi imi vine greu sa cred, din declaratia unui martor, a sarit peste o dacie break cand s-a rasturnat.

Destul de rezistenta ca masina, adica pe inaltime nu s-a deformat mult. Ciudat cum de fisele de la bujii erau in jurul ei.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

:) de ce draku aplaudau aia?

aici se vede clar lipsa de experienta. cand a vazut ca nu are control asupra directiei trebuia sa dea draku drumul franei. dar el nuuuuuuuuuu las ca o opresc eu pana in munte. :blink:

Link to comment
Share on other sites

stie cineva sau are filmuletul cu motociclistii aia pe care i-a maturat un Chevrolet ? au aratat ceva la Prima cred ieri dar am prins la sfarsit.... era filmat noaptea, din cate am inteles se turna un videoclip (se poate sa ma insel). daca are cineva filmuletul poate il posteaza...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.