Jump to content

Definitia BMW, in opinia fiecaruia


Tien

Recommended Posts

  • 2 months later...

Si as lua Dodge-ul nou, l-as vinde si as cumpara un BMW, SH sau nou, depinde ce Dodge :).

 

Pentru mine BMW inseamna prea mult. Inainte sa am BMW, desi eram inebunit de BMW-uri aveam de gand sa cumpar o masina. Si ma gandeam la un VW Golf V, sau ceva nou, ma uitam si la Passat, dar nu ajungeam la el. M-am uitat si la alte si alte marci. Si pana la urma m-am gandit ca nu ar strica chiar un Golf V SH, sau alte marci, si mai raman si cu bani, am si garantie, si oricum nu se strica mai nimic in primii ani ai unei masini. Dar pana la urma E46 era o solutie buna, pretul cam cat un Golf V Ambele SH, asa ca am luat BMW, l-am condus, am mers, m-am extaziat de 1000 de ori la volan si langa masina, apoi am urcat intr-un Golf V (fac aceasta comparatie pentru ca imi placea foarte mult golf V), si cand am vazut cum e Golful m-am linistit. Nu as mai schimba BMW-ul pe nimic. Am vazut mai multe masini si bune si rele, le-am si condus, in nici una nu m-am mai simtit asa de bine ca in BMW-ul meu, de fapt au mai fost 2, Un E90, si E60-ul lui vl20sas. sper sa nu ma puna ala rau sa calc in vre-un seria 7 si sa-l conduc, ca m-am ratat :blink:

 

Pentru mine BMW este mai mult decat Prietena mea (Logodnica) si stie si ea lucrul asta, dar nu are ce sa faca. Ea va fii mereu pe locul 2.

Link to comment
Share on other sites

Ea va fii mereu pe locul 2.

127306[/snapback]

 

:blink: eu te-as bate in ocul ei hahaha

 

si acu ca sa revin la on topic:eu percep bmw ca fiind mai mult decat un "fier" o masina,pt mine masina mea are un suflet fie el cat de mic...incerc sa nu-mi bat joc de ea si sa-i dau exact ce-i trebuie,uneori cam exagerez :)

la randul meu am mai condus si alte masini dar bmw iti da acel "ceva'' care te face sa te simti excelent;si dupa ce o inchizi bineinteles ca-i mai acorzi o ultima privire :)

Edited by DTM
Link to comment
Share on other sites

BMW-ul  este o masina care imi place foarte mult.In nici un caz nu este cea mai buna masina,cea mai rapida...etc.

Am condus tot felul de masini,dar in BMW ma simt cel mai bine.

BMW nu inseamna insa: oricum,oricand si oriunde.Decat un E28, mai bine un Dodge nou. :blink:

Sunt realist,nu fanatic :)

126824[/snapback]

 

si probabil decat un Dodge nou mai bine un E60 nou.... :)

Link to comment
Share on other sites

BMW? pur si simplu un mod de viata. Mai mult decat o masina...mult mai mult

 

Asa cum am mai spus-o eu am trei feluri de celule in sange: albe, rosii si unele micutze alb-albastre :) Pentru mine este singura masina pe care o "simt" :blink:

 

Veti spune ca sunt fanatic...DA, sunt ! Dar doar dupa BMW! :)

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca majoritatea de aici sunt obsedati de BMW....asa si eu :blink:

127999[/snapback]

BMW nu este o obsesie.e ceva mai frumos.un mod de viata si nu numai.doar cei care stiu sa-l aprecieze pot cunoaste adevarata valoare pe care o are.ceea ce reprezinta BMW pt noi e greu de explicat in cuvinte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.