Jump to content

E46 CoupĂŠ FL 05' Silbergrau Metallic


edy1092

Recommended Posts

la ce intensitate ai semnalizarile din fata aprinse? cat %?

 

45% stau aprinse doar pe fata impreuna cu pozitia (angel eyes) in pozele astea nu erau aprinse ... :)... cand folosesc semnalele stanga / dreapta se aprind 100% . Seara sau cand este inorat se vad foarte bine , ma opresc diversi indivizi la semafoar si ma intreaba ce le-am facut la semnale si de ce stau aprinse :))

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sunt de parere ca dadeau mai bine cele portocalii.Se potriveau mult mai bine cu culoarea masinii.De ce le-ai schimbat? :no:

pai nu le-am schimbat si nici nu le voi schimba vreodata, asta e photoshop pt cei carora le plac albe :LMAO:

 

bag si o poza cu capota ridicata curand... una cu motor CD si una cu benzinar :LMAO:

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

pai nu le-am schimbat si nici nu le voi schimba vreodata, asta e photoshop pt cei carora le plac albe :LMAO:

 

bag si o poza cu capota ridicata curand... una cu motor CD si una cu benzinar :LMAO:

 

Foarte bine man! Ma speriasem. :laugh: Pastreaza-le portocalii ca se potrivesc cel mai bine asa! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Zi si mie te rog ce folie ai pe masina, ma refer la culoare, si daca ai probleme cu politia ca ma bate si pe mine gandul sa imi pun dar nu as vrea sa raman fara talon.

 

80% Luneta

50% Laterale fata+spate

 

Eu iti recomand inainte sa-ti pui folie sa-ti faca proba pe exterior( adica sa-ti pulverizeze apa pe geamuri si sa aplice cate o bucata din fiecare 5%,80%,50%,35% provizoriu cu conditia ca masina sa fie afara in soare, folia de 80% la umbra se inchide foarte tare, vei avea impresia ca este 5%, oricum este o chestiune de gusturi, eu mi-am pus folie pt ca am copil mic, nu puteam sa merg cu copilul in masina cu soarele ala si protectie 0, este alta viata acum.

Ma opreste politia de nenumarate ori recunosc, cred ca am magnet la ei, ma intreaba de orice altceva numai de folie nu

 

50%

 

http://img196.imageshack.us/img196/1937/p1020861modif.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.