Jump to content

Pareri motor M40,1.8


el_fefe

Recommended Posts

am un prieten cu 318i motor M40... ii bat culbutorii si axul cu came se uzeaza... ca sa schimbe axul si tacheti si culbutorii + manopera il costa 2400lei...Sa o stapanesti sanatos!

 

PS: daca ai semnale portocalii si vrei sa le schimbi sunt eu interesat de ele... macar de cel de pe partea stanga... am lovit masina si s-a spart semnalul si sticla la farul stang...

Edited by mc_crbl
Link to comment
Share on other sites

daca ai suspensie sport sa nu pui poze , ca iar zice bogdy ca nu ii place , lui ii plac masinile asa inalte , sa stea sus :) !

Dar nici sa nu zici ca ai de gand sa faci asta :lol: sau orice alta imbunatatire la BMW ca toate sunt fara cap....ca veni vorba zicea : "si presurile sunt gandite prost" :))

Link to comment
Share on other sites

Acum m-am intors de la masina.I-am facut poze dar nu pot sa le descarc in PC.Nu-mi vede nici telefonul si nici aparatul foto.Incerc mai tarziu pe laptopul prietenei mele. :lol:

Cristi B. , ai intuit bine cu vanzarea. :)

 

Zilele astea o sa-i schimb uleiul din motor si din cutie,kit distributie nou,filtre,etc.

Edited by el_fefe
Link to comment
Share on other sites

cat costa kit-ul de distributie?

 

Pai nu mi-ai zis tu ca stii de unde sa cumpar? :)

 

pune pozele sa vedem si noi ce jucarie ai luat pe moca

 

Pai nu reusesc acum,incerc mai tarziu. :lol: si nu este pe moca.am cheltuit banuti cu ea.

 

P.S. Daca-i infig un morcov si-i pun caciula zi-ci cai om de zapada(sau masina de zapada),e acoperita toata. :)

Edited by el_fefe
Link to comment
Share on other sites

pui si tu pozele alea odata ca m-am enervat si eu care defapt nu am nici o treaba cu topicul tau :)

ti-ai luat masina de atatea zile si nimic :lol: pana sa pleci sa o cumperi erai foarte activ pe forum, acum gata, ai uitat de noi :)

ai ceva de ascuns? :)

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei colegi,maine promit ca adaug pozele.Cum necum,vad ce fac si le adaug.Dar sa nu sariti in capul meu ca e murdara.

Inca o data imi cer scuze insa chiar nu am putut face poze.Am avut masina parcata langa trotuar si a fost 40% acoperita cu zapada.

 

Maine adaug pozele. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.