Jump to content

CAUCIUCURI IARNA SI JANTE TABLA


Recommended Posts

Vand cauciucuri de iarna kumho intr-o stare foarte foarte buna pe jante de tabla de 15".

Le-a cumparat taica'miu pentru masina lui, un renault scenic, insa nu prea se pricepe si a dat banii de pomana pe ele.

Asta se intampla acum un an, de atunci stau in garaj.

Se pare ca sunt de bmw, modelele mai vechi.

Pret 170 de euro cu totul

Mai multe detalii vedeti singuri in poze

post-924-1260371107_thumb.jpg

post-924-1260371112_thumb.jpg

post-924-1260371118_thumb.jpg

post-924-1260371125_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu stiu exact daca se potrivesc sau nu. Cel mai bine ar trebui sa te uiti in talon sau in cartea masinii sa vezi daca suporta cauciucuri pe 15'. Eu cred ca ar trebui sa mearga pentru anul respectiv. Daca in talon scrie ca merg atunci mai trebuie sa verificam daca se potrivesc jantele. Si se pot incerca fara probleme.

Multumesc frumos pentru interes.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Pai 170 de euro e cam ultimul pret, si asa eu zic ca e destul de putin, sunt totusi 4 jante de tabla care nu sunt lovite, indoite sau mai stiu eu ce cu cauciucuri de iarna foarte foarte bune. Kumho nu e o firma de talia nokian dar nici nu sunt niste cauciucuri proaste, astfel ca pretul mi se pare unul de bun simt. Cat despre potrivit, chiar nu stiu ce sa zic, trebuie sa vi sa le incercam, undeva in zona omv Alexandriei, capatul lui 32 la iesirea din Bucuresti inspre Alexandriei.
Link to comment
Share on other sites

salut. m-ar interesa pe mine...daca se potrivesc pe un e46 2002 coupe. si un ultim pret....?

depinde de motorizare

 

 

ooopps!!!... daca mai continua ninsoarea pretul creste :lol: :)

 

edit: parca se accepta UP la mai putin de 7 zile numai daca se scadea la pret.. aici e tocmai invers :)

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

daca am masurat eu bine distanta intre prezoane, atunci aceasta este 5X120. Din cate am citit pe net aceasta dimensiune se potriveste la bmw-urile mai vechi, puteti sa-mi spune-ti la ce bmw-uri se potrivesc anume si daca stiti si ce alte masini mai au aceasta dimensiune? Multumesc frumos.

Toate BMW-urile au 5x120 (in afara de cateva modele mai vechi), dar fiecare model are un ET corespunzator.

Jantele tale se potrivesc pe seria 3 (e36, e46). Bafta la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.