Jump to content

DEZMEMBRARI NUMAI BMW E36 COUPE/SEDAN !


Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

carlig remorca ai pt e36 coupe ? (nu stiu daca merge si de sedan)

 

No offence , dar nu e cam aiurea carlig la coupe ?

Masina ta faci ce vrei ; mi-am spus si eu parerea .

tocmai de aceea prefer din acela demontabil,sunt destule cazurile cand am nevoie de masina si de motocicleta in acelasi timp

Link to comment
Share on other sites

carlig remorca ai pt e36 coupe ? (nu stiu daca merge si de sedan)

 

No offence , dar nu e cam aiurea carlig la coupe ?

Masina ta faci ce vrei ; mi-am spus si eu parerea .

tocmai de aceea prefer din acela demontabil,sunt destule cazurile cand am nevoie de masina si de motocicleta in acelasi timp

 

da este foarte bun,unul de asta, cauta pe la E39 poate gasesti.

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza si pe mine doua planetare pentru un 325, sa provina de pe o masina cu diferential carcasa mare.Difera flansa ce vine in diferential.

Sunt interesat DOAR de planetare in stare foarte buna, am si eu 4 bucati cu un pic de joc la articulatia dinspre roata, asadar vreau DOAR impecabile.

 

Toate bune!

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza si pe mine doua planetare pentru un 325, sa provina de pe o masina cu diferential carcasa mare.Difera flansa ce vine in diferential.

Sunt interesat DOAR de planetare in stare foarte buna, am si eu 4 bucati cu un pic de joc la articulatia dinspre roata, asadar vreau DOAR impecabile.

 

Toate bune!

 

am planetare doar de 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.