Jump to content

vand bari rigidizare intre amortizoare fata ( strut bar )


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
pana la urma pentru spate poti aduce ceva?masina e un 325 E46 compact.

 

 

de adus pot sa aduc orice , dar ce iau tre sa iau in nr mare sa se justifice transportul si sa primesc si discount .

de aceea de spate n am adus , ca nu s multe cereri .

 

sorry

Link to comment
Share on other sites

Salut, pentru un E46 din 2004 FL cu motor 330d, varianta coupe cu suspensie sport de fabrica, ai cumva o poza cu bara pe masina montata? Am cumparat una de la Racing Nick si nu mi s-a potrivit pe masina si acum astept sa imi vina alta, identica, in speranta ca bara era pentru alt model?

 

Daca nu se potriveste cea care trebuie sa imi vina voi apela la tine dar trebuie sa verific sa mearga montata.....

 

Multumesc,

 

Edit: ma intereseaza si pentru spate, la ce pret ar fi?

Edited by ntdone
Link to comment
Share on other sites

Salut, pentru un E46 din 2004 FL cu motor 330d, varianta coupe cu suspensie sport de fabrica, ai cumva o poza cu bara pe masina montata? Am cumparat una de la Racing Nick si nu mi s-a potrivit pe masina si acum astept sa imi vina alta, identica, in speranta ca bara era pentru alt model?

 

Daca nu se potriveste cea care trebuie sa imi vina voi apela la tine dar trebuie sa verific sa mearga montata.....

 

Multumesc,

 

Edit: ma intereseaza si pentru spate, la ce pret ar fi?

 

 

o sa aduc din carbon pentru modelul tau .

doar de fata .

cand o sa am mai multe detalii o sa postez aici

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.