Jump to content

urmatoarea masina tot BMW ?


alex sabin

urmatoarea masina tot BMW ?  

547 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

:) :twoup: Iubesc clipul :twoup: Nu-l vazusem :twoup: Fani AUDI, sariti repede sa spuneti ca Bavaria Motors i-a platit pe cei de la ProMotor sa spuna aceste lucruri...

 

 

Si cand te gandesti ca l-a postat un fost proprietar de Audi si actual proprietar de E92 :twoup:

Link to comment
Share on other sites

 

:) :twoup: Iubesc clipul :twoup: Nu-l vazusem :twoup: Fani AUDI, sariti repede sa spuneti ca Bavaria Motors i-a platit pe cei de la ProMotor sa spuna aceste lucruri...

 

 

Si cand te gandesti ca l-a postat un fost proprietar de Audi si actual proprietar de E92 :twoup:

 

N-am stiut ca este fost "Audi-ist". Atunci clipul este cu atat mai tare :twoup:)

Link to comment
Share on other sites

N-am stiut ca este fost "Audi-ist". Atunci clipul este cu atat mai tare :twoup:)

 

Da, da, a avut un A4 :twoup: Dar de cand si-a luat E92, e indragosit de BMW :)

 

fratilor prea tare filmuletul...de aceea o sa iubesc mereu BMW si nu voi schimba niciodata aceasta marca.

:twoup:

Link to comment
Share on other sites

Da, da, a avut un A4 :) Dar de cand si-a luat E92, e indragosit de BMW :twoup:

 

si a4 era varza pe langa bmw, sau de ce ii place asa mult? intreb si eu, n-am condus audi, am stat in dreapta de cateva ori.

 

Pai faptul ca A4 era varza nu poate fi un motiv sa-i placa BMW-ul... in definitiv, exista si alte marci... ar fi putut sa-si cumpere MB... dar i-a placut E92 si dupa ce s-a urcat in el, n-a mai vrut sa se dea jos :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Pai faptul ca A4 era varza nu poate fi un motiv sa-i placa BMW-ul... in definitiv, exista si alte marci... ar fi putut sa-si cumpere MB... dar i-a placut E92 si dupa ce s-a urcat in el, n-a mai vrut sa se dea jos :twoup:

 

adevarul e ca e92 e ceva special. poate asta e motivul. parca nici eu nu-l pot compara cu MB, oricum sa-l stapaneasca sanatos.

Link to comment
Share on other sites

Exact...ti-ai raspuns singur :twoup:)

Intr-un final, fiecare e liber sa isi cumpere ce doreste de banii lui. Iar de asta va depinde cat de bine se va simti cu produsele / serviciile cumparate cu acei bani.

 

In alta ordine de idei....a vazut userul @bogdyy acest topic ? Faceti cumva sa nu-l observe, pentru ca se va spanzura sau va muri de inima cand va vedea cati cetateni sunt de acord sa-si cumpere in continuare BMW...in conditiile in care exista inca pe piata Dacia Solenza...sau Renault :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Eu am avut e39, 525 d, si am facut trecerea la Mercedes E 220 cdi, automat , nu regret trecerea.....comfort sporit, consum mai mic, intretinere mai ieftina.

 

 

 

Esti prima persoana pe care o aud spunand ca e Mercedes-ul e mai ieftin de intretinul decat BMW-ul.

Poti detalia putin ideea "intretinere mai ieftina"?

Link to comment
Share on other sites

poi poate omu a prins un e39 cazut si a bagat cu sacu in el si dupa aceea a luat un e`class mai "intretinut" :twoup:

 

 

Eu am inteles ca preturile la Mercedes sunt mai mici ca la BMW prin "intretinere mai ieftina".

Probabil spunea "fiabilitate mai buna" la Mercedes daca se referea la reparatii mai fregvente la BMW.

Link to comment
Share on other sites

Eu am trecut deja la alta masina si viata nu e chiar asa de rea. :twoup:

 

Aceleasi performante ca la un 335i numai ca din 2.0 turbo.+ bonus tractiune integrala :)

 

 

 

 

Felicitari! O comparatie intre BMW si modelul VAG (A4)?

Ce te-a determinat sa schimbi marca?

Link to comment
Share on other sites

Da, da, a avut un A4 :) Dar de cand si-a luat E92, e indragosit de BMW :)

 

si a4 era varza pe langa bmw, sau de ce ii place asa mult? intreb si eu, n-am condus audi, am stat in dreapta de cateva ori.

 

Pai faptul ca A4 era varza nu poate fi un motiv sa-i placa BMW-ul... in definitiv, exista si alte marci... ar fi putut sa-si cumpere MB... dar i-a placut E92 si dupa ce s-a urcat in el, n-a mai vrut sa se dea jos :twoup:

 

Eu nu cunosc povestea...cine e peroana respectiva? O cunoastem cumva? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Eu am avut e39, 525 d, si am facut trecerea la Mercedes E 220 cdi, automat , nu regret trecerea.....comfort sporit, consum mai mic, intretinere mai ieftina.

 

 

 

Esti prima persoana pe care o aud spunand ca e Mercedes-ul e mai ieftin de intretinul decat BMW-ul.

Poti detalia putin ideea "intretinere mai ieftina"?

 

Motorina pt E220 e mai ieftina la pompa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.