Jump to content

urmatoarea masina tot BMW ?


alex sabin

urmatoarea masina tot BMW ?  

547 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nu votez in poll pt ca sunt nehotarat, acum zic ca nu mai vreau BMW insa nici nu am gasit ceva sa-mi placa , si daca ar fi sa raman la BMW ca si costuri generale de intretinere + senzatii cred ca as lua un treitreicinci 70% i dar nu exclud nici varianta d (30% :) ) si neaparat sedan.. nu ca nu mi-ar place cupe dar familia mea are mai mult de 2 membrii asa ca nu ma descurc doar cu 2 usi

deci.. 50% raman si 50% nu raman

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ambii producatori au motoare benzina turbo.... :)

 

Pot sa aiba si motoare de Ferrari... not interested :lol:

 

 

ce mi-ar place o lancia thema 8.32.....

sau un audi rs2....sa rada lumea sa zica ca e break, si pe urma cand zaresc etrierele PORSCHE sa le scada apetitul...

 

si ar mai fi cateva din genul asta incognito

Link to comment
Share on other sites

Ambii producatori au motoare benzina turbo.... :)

 

Pot sa aiba si motoare de Ferrari... not interested :D

 

 

ce mi-ar place o lancia thema 8.32.....

sau un audi rs2....sa rada lumea sa zica ca e break, si pe urma cand zaresc etrierele PORSCHE sa le scada apetitul...

 

si ar mai fi cateva din genul asta incognito

 

Buna asta cu ingognito.

 

Am vazut in Ungaria un vw R32 care avea pe spate doar emblema de SDI :lol: Asta e chiar antonim la COCALAR, sau cum? :)

 

Voi va imaginati cum ii face de comando pe astia care se incoarda pe la semafoare cu embleme ///M, w12,etc :)

Link to comment
Share on other sites

Viitoarea va fi tot BMW. Ce fel de bmw nu as putea spune inca insa asta e ce vreau. Singura alta masina care m-ar tenta de la alt producator ar fi un Jeep Wrangler pt. off-road.Bmw-ul nu are reprezentant in clasa asta. :)

 

Actualul 325 cred ca-l voi pastra pt. todeauna.

Link to comment
Share on other sites

vinde un coleg un saab 9-3 2.0t vector de 203 cai din 2006 cu 8k ... ma manaca in fund ca pe Zambilica. M-am dat cu ea, e ceva special.... Eram cu gura pana la urechi .. prima masina care imi provoaca starea asta in afara de masina mea in ultimii 2 ani.

Si mie imi place foarte mult si design-ul... arata bine tare Saab asta

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

vinde un coleg un saab 9-3 2.0t vector de 203 cai din 2006 cu 8k ... ma manaca in fund ca pe Zambilica. M-am dat cu ea, e ceva special.... Eram cu gura pana la urechi .. prima masina care imi provoaca starea asta in afara de masina mea in ultimii 2 ani.

Si mie imi place foarte mult si design-ul... arata bine tare Saab asta

senzatia TURBO ! :)

Link to comment
Share on other sites

uite am mers si cu un golf 1.4 TSI, ala de 140 de cai cu compresor mecanic si turbo. Trage foarte bine si din orice unghi, dar nu m-a impresionat ca Saab ala..

Plus ca nu suna de nici un fel ...

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

vinde un coleg un saab 9-3 2.0t vector de 203 cai din 2006 cu 8k ... ma manaca in fund ca pe Zambilica. M-am dat cu ea, e ceva special.... Eram cu gura pana la urechi .. prima masina care imi provoaca starea asta in afara de masina mea in ultimii 2 ani.

Si mie imi place foarte mult si design-ul... arata bine tare Saab asta

 

Frumoasa foc masinuta dar pacat de tractiunea fata.

Link to comment
Share on other sites

uite am mers si cu un golf 1.4 TSI, ala de 140 de cai cu compresor mecanic si turbo. Trage foarte bine si din orice unghi, dar nu m-a impresionat ca Saab ala..

Plus ca nu suna de nici un fel ...

Salutare

 

Nu cred ca poti sa compari nici sunetul nici puterea intre1,4 T si 2,0 T e mare diferenta.

 

In legatura cu Saab nu e scump deloc atat e in Germanica unde mai pui drum + TAXA+incaceva cheltueli. Pretul e foarte bun. Bafta.

Voie buna.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca urmatoarea masina va fi BMW....decat daca ma convinge nevasat sa ii iau un seria 1....pe de alta parte, nu as renunta la e46-le meu....dar sper sa imi iau un EVO din SUA....m-am dat cu unul odata , pe zapada si a fost vis

E 46 este intradevar fff frumos.

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.