Jump to content

E92 330 coupe(2007) sau 645i (2004)


carla

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Bavaria, cred ca se referea la respectul pe care masina il impune, nu driverul.. Adica se dau la o parte mai des daciile care merg cu 50 km/h pe mijlocul drumului ca sa nu piarda controlul..

 

 

Da, astia cu Daciile sunt un pericol public, in schimb BMW-urile au o stabilitate extraordinara, mai ales o masina asa de scumpa. :)

 

ps

 

 

Imi place poza, este interesant trotuarul, am mai vazut asa ceva prin filmele americane, pare a fi din US. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fata tipica din US :)

 

PRobabil tot topicul e o gluma , o clona , am mai vazut de astea . O sa ma gandesc si eu la o gluma de gen si va scriu :lol:

 

PS .." Un elefant, se legana ...pe o panza de ... "

Edited by MYX
Link to comment
Share on other sites

Tu ziceai de 120d, frĂŁĂžie! :lol:

 

630i nu este o motorizare micĂŁ.

 

Fratioare, traiasca familia ta :)) arata mie ceva mai slab la seria 6 decat 630,conteaza si clasele,seria 6 cu o motorizare mai mica nu exista,chiar daca ar vrea,cum poti sa zici ca nu e mica?Si da,e super suficient 120D pentru o femeie care circula preponderent in oras,asta din gama bmw,stiu deja sunt un porc misogin si invidios,recunosc :)

Link to comment
Share on other sites

Mai, carla, mai.. eu chiar cred ca esti mutanta din moment ce pui poze cu vedete mai putin cunoscute pe un forum si spui ca esti chiar tu ! :lol:

 

poza cu vedeta mai putin cunoscuta aici !

 

Poate aÂşa aratĂŁ:

 

http://img215.imageshack.us/img215/5974/wowgamer.jpg

 

Fratioare, traiasca familia ta :)) arata mie ceva mai slab la seria 6 decat 630,conteaza si clasele,seria 6 cu o motorizare mai mica nu exista,chiar daca ar vrea,cum poti sa zici ca nu e mica?Si da,e super suficient 120D pentru o femeie care circula preponderent in oras,asta din gama bmw,stiu deja sunt un porc misogin si invidios,recunosc :)

 

Pãi mânca-Þi-as talentu' tãu de barosan craiovean, nu poÞi compara 630i cu 120d.

Costurile de ÎntreÞinere sunt mult mai mari la o maºinã cu 3 litri, nu are importanÞã faptul cã e cel mai mic motor de pe seria 6.

 

AÂşa cum Ăži-am zis, fiecare-Âşi cumpĂŁrĂŁ ceea ce-Âşi permite Âşi ĂŽÂşi doreÂşte, nu e treaba noastrĂŁ sĂŁ alegem pentru ei.

Link to comment
Share on other sites

am si eu o poza cu mine cand voi avea 80 de ani si voi arata ca la 20 si imi voi conduce bmw-ul pe care mi l-am dorit la 37 de ani si mi l-am ales la 90. e clara treaba cu carla. ne oboseste aiurea.hai la topicul ala cu glume cu ea, cu toate ca nici macar nu e o gluma reusita.
Link to comment
Share on other sites

Oameni buni :)) pana la urma nici nu are importanta faza cu , carla! :lol:)

Daca deschidea topicu unu cu nick Costelsuh_ bmw nu se agita nimeni da asa sa calcat lumea in picioare sa o ajute pe pe carla sa-si cheltuie cele 30 de mii:) hahahha

 

Partea buna e ca sa ajuns la o discutie versus( ultima generatie seria 3 coupe vs seria 6)

In spiritul discutiei si nu pentru al convinge pe Carla (hahhahaha) imi spun si eu parerea: sant clase diferite , treiarul e foarte frumos iar seria 6 e un GT cu sanse mari ca peste ani sa intre in randul clasicilor( acolo unde un seria 3 coupe nu are acces prea usor)

Eu mi-as cumpara bucuros un seria 6 rechin in schimb nu as cheltuii nici 100 euro pentru un treiar rechin .

Ca sa revin la modelele din discutie , coupe-ul seriei 3 e o masina super frumoasa care face cinste constructorului si e o piesa de rezistenta dar personal ca fan declarat al brandului BMW consider ca seria 6 reprezinta mai bine notiunea. (exclud din start motorizarile slabe).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.