Jump to content

Sa fiu sincer sa nu ? Fac si poll !


Remus R.

Sinceritate sau prostie?  

253 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E clar ca atunci cand vinzi masina ai pierdut din start daca incepi sa zici totul despre masina,tot adevarul!Asa e,nu pica bine.Ce ma dispera cel mai mult e faza cu spalatul masinii si de a o pune la punct inainte da a o duce in targ pt ca majoritatea lor ascund ceva,au vicii ascunse.Iar cu faza de a da km inapoi nu sunt adeptul ei,cu toate ca ai doar de pierdut.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eu am luat in aprilie un 320d touring din 2000.

Avea pe bord in jur de 173000 de km.

Pe cartea de identitate erau 2 proprietari unu care a tinut-o 1 luna jumate si urmatorul a tinut-o 1 an si eu devenind astfel al 3 proprietar.

Masina vizual nu e chiar intr-o stare buna e acceptabila.

Am luat-o ca era ieftina , ulterior am cunoscut un tip de pe forum care mi-a aratat km reali ai masini.

Atunci mi-a picat fata.Masina n-am probleme cu ea am pus-o si pe tester dar cand vezi ca are 670.000 km ....

 

Eu unu as da km inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat in aprilie un 320d touring din 2000.

Avea pe bord in jur de 173000 de km.

Pe cartea de identitate erau 2 proprietari unu care a tinut-o 1 luna jumate si urmatorul a tinut-o 1 an si eu devenind astfel al 3 proprietar.

Masina vizual nu e chiar intr-o stare buna e acceptabila.

Am luat-o ca era ieftina , ulterior am cunoscut un tip de pe forum care mi-a aratat km reali ai masini.

Atunci mi-a picat fata.Masina n-am probleme cu ea am pus-o si pe tester dar cand vezi ca are 670.000 km ....

 

Eu unu as da km inapoi.

 

Pai mai ales daca sunt cazuri din astea. Ce tie nu-ti place altuia nu-i face. Ca altfel nu scapam de rahaturile din tara asta.

 

Sa ne anunti si pe noi ce decizie ai luat si daca o vinzi in ce conditii.

Link to comment
Share on other sites

Eu nici atat nu sunt adeptul modificarii km ba chiar am un respect aparte fata de masinile cu un nr mare de km... bineinteles masini ingrijite.

 

 

 

Mai este o moda in legatura cu km, dar refuz sa spun care este pentru a nu da idei amatorilor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.