Jump to content

Audi A6 3.0 B-444-VVV a incercat sa ma scoata de pe sosea.


Vampiroiul535

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si ca sa vezi ce politie de rahat, stiau ca aia fac sicane in trafic si... oare ce p..a mea asteptau?

 

SĂŁ fie nevoie Âşi de SMURD. :)

Pai aia nu vin daca ar fi avut rana de glont sau de GoodYear....doar de topor, tarnacop si ce mai folosesc astia prin satele mai inapoiate :)

Link to comment
Share on other sites

Ce m-as rade sa fie o farsa , ca tot vine 1 aprilie peste noi , si toata povestea sa fie desprinsa dintr-un scenariu de film si nimic mai mult. Eu tot sper asta. :)
Link to comment
Share on other sites

MULTUMESC MULT BAIETI! RAD CU LACRIMI!

Unul e mai tare decat altul! Cred ca putem sa mutam topicul la autofun!

 

Ce m-as rade sa fie o farsa , ca tot vine 1 aprilie peste noi , si toata povestea sa fie desprinsa dintr-un scenariu de film si nimic mai mult. Eu tot sper asta. :)

Nu-mi da idei! ca acuma ies si lovesc masina sa fie mai credibil!

Edited by Vampiroiul535
Link to comment
Share on other sites

Nu ştiu asta, nu am văzut-o live.

 

Există multe opţiuni.

Suni un prieten

Suni la o firmă de pază.

Suni la poliţie.

Ai uitat de:

Intreaba publicul! (adica pe ei) :) ceva de genul: "cum stati cu rezervorul baieti, ca mie imi consuma cam mult in ritmul asta!"

Edited by Vampiroiul535
Link to comment
Share on other sites

Probabilitatea sa ti se intimple din nou ceva similar este minima.Astfel de teribili sunt produsul evolutiei,din pacate.Si treaba cu pistolul nu o consider indicata,adevaratii scot pistolul ca sa traga,nu ca sa sperie....si ti se poate intimpla cind scoti arma sa sperii-sa primesti un glont in cap de la un alt posesor de arma si pe buna dreptate.Deci arma o scoti ca sa o folosesti,nu de intimidare,aici vroiam sa ajung....Morala-uita...
Link to comment
Share on other sites

Nu poti zice ca e minima din moment ce el le-a luat nr de inmatriculare poti sa fi sigur ca si aia il au pe al lui si nu e tare greu sa verifici un nr daca ai o pila ceva...nu poti sa fi sigur in propria ta casa.... Lasand gluma ar trebui sa vezi ce faci ca nu stii cu ce fel de oameni ai de-a face. Daca au fost atat de retardati in cat sa se tina dupa el atatia km nu e exclus sa te trexesti cu vreo surpriza, zi doamne fereste. Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

Cunoaste cineva proprietarul sau a vazut masina?

daca da as vrea sa stam de vorba (nimic mai mult). Nu am resentimente fata de el...

 

 

 

Unii useri de aici ia asta la misto si fac glume proaste la adresa colegului nostru, sa nu dea D-zeu sa vii se intample si voua!!!

 

De obicei cel care rade de patania altuia si-o primeste si el.

Link to comment
Share on other sites

Cunoaste cineva proprietarul sau a vazut masina?

daca da as vrea sa stam de vorba (nimic mai mult). Nu am resentimente fata de el...

Cred ca topicul si-a atins scopul initial. Daca e cineva care cunoaste masina, sper sa te contacteze pe PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

cu sprijinul unui coleg de forum, masina respectiva a fost gasita la vanzare, cu datele de contact ale vanzatorului...

 

Masina e: http://autovit.ro/audi-a8-C12721179.html

 

@Vampiroiul535 daca esti interesat de un contact cu vanzatorul (cel mai probabil si proprietarul), ai un nr.de telefon

 

In caz ca dispare anuntul, exista un print-screen la adresa http://img156.imageshack.us/i/b444vvv.jpg/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.