Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Buna ziua la toata lumea,

 

Stiu ca sunt "new" pe aici dar as dori opinia voastra in legatura cu aceasta masina, daca o cunoasteti... Va multumesc anticipat!

 

BMW E 60

 

E un mare rahat anuntul, nu are scaune confort de 7, are scaune sport semi-electrice. Navigatia e navigatia profesionala, nu cum a scris ala, navigatia de seria 7 difera foarte foarte mult, mai ales ca in perioada aia, navigatia de seria 7 era intr-un fel sau altul preistorica.

Link to comment
Share on other sites

de ce-mi zice site-ul autovit cat e taxa de inmatriculare si pt ceva inmatriculat in 2009? idiot.

http://www.autovit.ro/mercedes-benz-clk-200-C22475618.html

 

Nu stiu cum arata noile anunturi de pe BisnitzaVit , dar vad ca scrie "Taxa de mediu a fost platita" :pardon:

 

Ori poate a bagat anuntul la neinmatriculate ... :twitch: nu stiu ...

Edited by dangrig
Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza masina aceasta:

 

http://www.autovit.ro/bmw-330-C22099263.html

 

Cunoasteti detalii, a fost cineva sa o vada? Orice informatie e binevenita.

 

Masina asta a mai fost pe topic, era de vanzare demult, de catre cel care o adusese din USA. A plecat pretul de pe la vreo 15-16k pana cand a dat-o. Mi se pare ca a vazut-o cineva si fusese inundata, era mucegaita, parca asa tin minte.

 

de ce-mi zice site-ul autovit cat e taxa de inmatriculare si pt ceva inmatriculat in 2009? idiot.

http://www.autovit.ro/mercedes-benz-clk-200-C22475618.html

 

Cred ca e ultima smecherie, ceva de genul, uite cat ar fi fost sa platesti. Sunt optiuni cand pui anuntul, poti alege sa apara taxa, sa apara platita etc.

Link to comment
Share on other sites

Masina asta a mai fost pe topic, era de vanzare demult, de catre cel care o adusese din USA. A plecat pretul de pe la vreo 15-16k pana cand a dat-o. Mi se pare ca a vazut-o cineva si fusese inundata, era mucegaita, parca asa tin minte.

 

 

 

Cred ca e ultima smecherie, ceva de genul, uite cat ar fi fost sa platesti. Sunt optiuni cand pui anuntul, poti alege sa apara taxa, sa apara platita etc.

 

 

vorbesti in necunostinta de cauza.....arata si niste dovezi...ai fost sa vezi masina sau ceva?

eu sunt propietarul si ma deranjeaza ca vorbesti fara sa fi informat...ai venit sa vezi masina mea?

mucegai in ea?

dar ce a patit frate a cazut in lac?

au fost masina de pompieri?

esti bolnav la cap?

iti spun eu prietene...masina are Tziple pe ea de Noua la praguri....

facem altcumva...ti-o dau gratis daca este cum spui tu...sau imi dai tu 1000 euro ce zici?

te tine my friend? facem la notariat?

si razvan parca nu mai retin este putin bolnav ca cere informatii pe forum dar nu a sunat macar sa o vada ....

cumparati fratilor masini si decat intrebati pe forum.

 

Da, coupe-ul ala a fost inundat.

 

 

 

serios ?

sau au tu vreun coupe care nu reusesti sa-l vinzi si tragi piata in jos?

esti cam stresat prietene

Edited by dinescu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vorbesti in necunostinta de cauza.....arata si niste dovezi...ai fost sa vezi masina sau ceva?

eu sunt propietarul si ma deranjeaza ca vorbesti fara sa fi informat...ai venit sa vezi masina mea?

mucegai in ea?

dar ce a patit frate a cazut in lac?

au fost masina de pompieri?

esti bolnav la cap?

iti spun eu prietene...masina are Tziple pe ea de Noua la praguri....

facem altcumva...ti-o dau gratis daca este cum spui tu...sau imi dai tu 1000 euro ce zici?

te tine my friend? facem la notariat?

si razvan parca nu mai retin este putin bolnav ca cere informatii pe forum dar nu a sunat macar sa o vada ....

cumparati fratilor masini si decat intrebati pe forum.

 

 

 

serios ?

sau au tu vreun coupe care nu reusesti sa-l vinzi si tragi piata in jos?

esti cam stresat prietene

 

 

dinescu ia ceva medicamente si calmeaza-te

 

la o verificare dupa VIN aia apare, masina a fost inundata, citeste topicul

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/102729-vand-bmw-330ci-e46-2006/

 

imi pare rau ca ai luat tzeapa

 

PS am castigat pariul? o dai gratis?

 

 

Nici nu vreau sa ma gandesc cum se simte noul propietar acum... sa te bati cu pumnul in piept ca ai masina tzipla si dupa sa aflii ca a fost inundata.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

serios ?

sau au tu vreun coupe care nu reusesti sa-l vinzi si tragi piata in jos?

esti cam stresat prietene

 

In primul rand, esti analfabet. In al doilea rand, daca-i verifici vin-ul o sa vezi ca a fost inundata. In al treilea rand, nu am avut si nu voi avea niciodata e46 coupe. In al 4-lea rand, cel care a dat +1 la post-ul tau e un idiot.

 

 

Click ptr a te convinge ca masina ta a luat apa la bord ! Baga acolo VIN-ul si convinge-te !

 

VIN: wbabd53436pl17857 has been identified as a vehicle listed in the VINCheckSM Salvage Records.

 

Date of loss: 2008-10-02

Cause of loss: Flood

 

You are advised to consult with a certified automotive technician before further considering this vehicle, to include verifying the airbag remains intact.

Edited by KIP
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vorbesti in necunostinta de cauza.....arata si niste dovezi...ai fost sa vezi masina sau ceva?

eu sunt propietarul si ma deranjeaza ca vorbesti fara sa fi informat...ai venit sa vezi masina mea?

mucegai in ea?

dar ce a patit frate a cazut in lac?

au fost masina de pompieri?

esti bolnav la cap?

iti spun eu prietene...masina are Tziple pe ea de Noua la praguri....

facem altcumva...ti-o dau gratis daca este cum spui tu...sau imi dai tu 1000 euro ce zici?

te tine my friend? facem la notariat?

si razvan parca nu mai retin este putin bolnav ca cere informatii pe forum dar nu a sunat macar sa o vada ....

cumparati fratilor masini si decat intrebati pe forum.

 

 

 

 

 

serios ?

sau au tu vreun coupe care nu reusesti sa-l vinzi si tragi piata in jos?

esti cam stresat prietene

 

Domnule Dinescu faptul ca am intrebat mai intai pe forum (aici lumea este impartiala teoretic, si chiar daca nu ar fi in totalitate asa, macar am sansa sa aud/vad mai multe pareri) nu ma face bolnav ci doar precaut in privinta banilor si a timpului meu. Ca o dovada in plus, reactia dvs. nu face decat sa confirme faptul ca mi-as fi pierdut timpul si banii venind pana la Bucuresti sa vad aceasta masina si sa discut cu o persoana ca tine. Thanks but, NO thanks! Cum ar zice americanu' :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stie cineva ceva de masina asta?

 

Mi se pare SUSPET de ieftina. Este incredibil pretul...

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C22180806.html

Cu siguranta are ceva probleme. A mai intrebat cineva de ea acum vreo cateva saptamani. Daca nu s-a dat la pretul asta, e clar ca exista un motiv ;) [in afara de faptul ca e fabr 2005.]

Edited by kristal_madness
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.