Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

vorbesti in necunostinta de cauza.....arata si niste dovezi...ai fost sa vezi masina sau ceva?

eu sunt propietarul si ma deranjeaza ca vorbesti fara sa fi informat...ai venit sa vezi masina mea?

mucegai in ea?

dar ce a patit frate a cazut in lac?

au fost masina de pompieri?

esti bolnav la cap?

iti spun eu prietene...masina are Tziple pe ea de Noua la praguri....

facem altcumva...ti-o dau gratis daca este cum spui tu...sau imi dai tu 1000 euro ce zici?

te tine my friend? facem la notariat?

si razvan parca nu mai retin este putin bolnav ca cere informatii pe forum dar nu a sunat macar sa o vada ....

cumparati fratilor masini si decat intrebati pe forum.

 

serios ?

sau au tu vreun coupe care nu reusesti sa-l vinzi si tragi piata in jos?

esti cam stresat prietene

 

Imi pare rau de tine. Poate daca intrebai aici inainte de a o cumpara, nu te-ai mai fi pacalit. Masina dupa cum vezi a fost inundata in USA, am tinut minte ca s-a mai discutat asta de pe aici, cineva a vrut sa o ia inainte de a o cumpara tu.

 

Sa vii la Valcea sa imi aduci masina, ai zis ca o mi-o vinzi gratis ...

Edited by WLF
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau de tine. Poate daca intrebai aici inainte de a o cumpara, nu te-ai mai fi pacalit. Masina dupa cum vezi a fost inundata in USA, am tinut minte ca s-a mai discutat asta de pe aici, cineva a vrut sa o ia inainte de a o cumpara tu.

 

si intre timp s-a micsorat si nr de km/mile (de la 70000ml la 109000km) in jumatate de an

Edited by sherban77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am avut si eu chiar 2 E46 aduse din USA, si unul din neajunsuri era ca nu am putut nici cum sa schimb din mile in km. Computerul de bord il puteai pune dim mpg in litri la 100 de km, dar la distanta parcursa n-aveai efectiv ce sa ii faci din setari.

 

Daca i-a schimbat el in km, garantat cu ocazia aia a dat si km inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Daca mai aruncai un ochi pe aici si citeai carcotelile nu cumparai o masina care a stat frumusel sub apa cine stie cat.

 

La modul in care scrii ma indoiesc totusi ca ai fi fost in stare sa cauti istoricul unei masini.

Edited by thesaw
Link to comment
Share on other sites

Adevarul cam asta e. Ce ne-ai mai dat peste bot. Stai sa vezi cum ti-o iei tu acum. Cine va fi inspirat sa-ti caute VIN-ul pe google, va scapa:

 

 

WBABD53436PL17857 BMW 330ci 2006 coupe e46 inundata in America, aveti grija !

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

bai trag concluzia ca decat va place sa va certatzi aici

prctic nu cautatzi masini si discutatzi pareri kestii socoteli..va place Carkota....mai rau ca Piz**

urat oricum ...nu merita sa mai stau la discutii cu voi....penibililor.oricum ma bucur ca cineva mi-a aratat aceste posturi sa va dau peste bot ca prea vorbiti pe aici doar de grija de a nu palti netul degeaba:)

 

 

man...tocmai m-am trezit dar mai tarziu iti fac poze si am sa le postez....kiar va ardeti la maro pe bune...ce kkt suntetzi asa PIZ**???

mai bine realizeaza ca ai vorbit aiurea tu si restul de pe aici si totul este ok.

in afara de faptul ca decat sa va certatzi ...specific romanului sa recunoasac ca mananca rahat cu polonicu...mai bine preferi sa continuam si sa ne Fu*** in gura pe aici....aiurea

Link to comment
Share on other sites

Ai un monolg ? Iti dai reply singur ? Vorbesti cu tine insuti ? Iti spui singur ca ar fi mai bine sa realizezei ca ai vorbit aiurea ? De Socola ai auzit ?

 

Evident, esti in stare de soc, ai aflat ca masina a stat sub apa prin America dar nu ne mai lua de prosti cu vrajelile astea de 2 lei.

 

Pe bune, vorba lui WLF, esti prea prost, sorry.

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

Adevarul cam asta e. Ce ne-ai mai dat peste bot. Stai sa vezi cum ti-o iei tu acum. Cine va fi inspirat sa-ti caute VIN-ul pe google, va scapa:

 

 

WBABD53436PL17857 BMW 330ci 2006 coupe e46 inundata in America, aveti grija !

 

 

poate dai mai multe info nu doar google...arata ce ai gasit

in fine cred ca ma agit degeaba cu voi ca nu o scot la capat...

decat rautate si invidie de kkt aveti in voi

 

Man decat sa te iei cu mine atat mai bine mi-ai fi aratat sau dovedit ca gresesc si m-ai fi luminat tu ca eu mi-am luat o teapa si ti-as fi multumit...dar parca e decat rautate din partea voastra.

Link to comment
Share on other sites

Mai fac o ultima incercare, poate nu le ai cu internetul si n-ai citit pe aici cum trebuie.

 

Despre masina ta s-a discutat in topicul asta, cand o vindea baiatul de la Brasov cu 10 mii.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/102729-vand-bmw-330ci-e46-2006/

 

Daca bagi seria de caroserie a masinii, adica WBABD53436PL17857, pe site la americani, o sa afli ca masina a fost declarata DAUNA TOTALA de asigurare, din cauza ca a fost inundata. Poate s-a intamplat cand cu uraganul Katrina, n-avem de unde sa stim.

 

Site-ul este asta: https://www.nicb.org/theft_and_fraud_awareness/vincheck

 

VIN-ul este asta: WBABD53436PL17857

 

Baga-l tu cu mana ta acolo si vezi ce zice.

 

Si apoi poti sa dispari.

Link to comment
Share on other sites

Pai uitat-te pe pagina anterioara. E un link acolo unde sa bagi VIN-ul. Daca nu stii engleza, evident ca nu, tu nici romana nu o stii, iti spun eu: FLOOD inseamna INUNDATIE !

 

LE: sau, poti accesa link-ul lui WLF.

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

bai trag concluzia ca decat va place sa va certatzi aici

prctic nu cautatzi masini si discutatzi pareri kestii socoteli..va place Carkota....mai rau ca Piz**

urat oricum ...nu merita sa mai stau la discutii cu voi....penibililor.oricum ma bucur ca cineva mi-a aratat aceste posturi sa va dau peste bot ca prea vorbiti pe aici doar de grija de a nu palti netul degeaba:)

 

Esti un mare lakici. "decat va place" ... si analfabet pe deasupra.

 

Si masoara-ti cuvintele, sa nu te trezesti cu o interventie pe cap ;) sa vedem cine cui da peste bot.

Link to comment
Share on other sites

Astfel de specimene ar trebui banate permanent, nu doar 30 de zile. Chiar il doriti inapoi dupa 30 zile pe individul asta ?

Iti dai seama ca nu mai intra dupa 30 de zile. El si-a facut contul doar ca sa combata spusele lui WLF despre inundatie. E un puiutz de samsarel. Mai are niste jante de x5 la vanzare, o bara de e90... maruntisuri dinastea.

Link to comment
Share on other sites

contul lui dinescu a fost blocat probabil vreun moderator dintre voi a fost deranjat

cine este curios si doreste poza care a promis-o poate sa-l caute pe mess sau mailul din anunt.

masina nu are mucegai

este in stare perfecta

se poate merge la orice test bmw, vitan sau oriunde altundeva.probabil si acest cont va fi inchis.

salut

Link to comment
Share on other sites

contul lui dinescu a fost blocat probabil vreun moderator dintre voi a fost deranjat

cine este curios si doreste poza care a promis-o poate sa-l caute pe mess sau mailul din anunt.

masina nu are mucegai

este in stare perfecta

se poate merge la orice test bmw, vitan sau oriunde altundeva.probabil si acest cont va fi inchis.

salut

Daca nu are mucegai, asta nu inseamna ca nu a fost candva inundata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.