Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

de masina asta ce parere aveti: http://www.autovit.ro/bmw-525-C29430001.html#

 

Asa e culoarea la interior sau e doar mai jegoasa respectiva? Lasa impresia de jeg culoarea aia. HiFi System cum o fi fata de Logic 7?

 

Pe mine ma tenteaza asta:

 

http://www.autovit.ro/bmw-730-C29530525.html

 

Roland, ce parere ai? Intre un E60 530, 2007-2009 si un 730D 2006, ce ai recomanda?

Link to comment
Share on other sites

130 mii, km standard pt autovit. garantez ca nu-s reali mai ales la cum arata farurile, are minim 300 mii.

vrajeala cu "model 2006" iar nu o vad bine, vrajeala de samsari cioroi.

Carte service e de aia facuta in cateva minute fara facturi.

Km reali nici vorba, tot ce vezi 130 mii e vrajeala.

ingrijita nu e a bagat presuri de care-a gasit. s-au vandut cu 9500 euro masini in stare mult mai buna ca asta

 

Asa e culoarea la interior sau e doar mai jegoasa respectiva? Lasa impresia de jeg culoarea aia. HiFi System cum o fi fata de Logic 7?

 

Pe mine ma tenteaza asta:

 

http://www.autovit.ro/bmw-730-C29530525.html

 

Roland, ce parere ai? Intre un E60 530, 2007-2009 si un 730D 2006, ce ai recomanda?

 

sunt destul de echilibrate intre ele insa e65 sare mai mult la costuri, cred ca stii asta deja. Insa fata de e60, nu cu mult. Gasesti mai usor piese de e60 decat de e65 si la preturi mai de doamne ajuta.

Eu as lua e65 clar, insa nu am avut e60 sa vad diferenta.

La facelift s-au rezolvat multe probleme sa stii, mai ales pe diesel stau binisor. E65 din anunt pare o masina cinstita in sensul ca nu a bagat vrajeala cu 130 mii. Are si distronic si asistent faza lunga ( care merge si e precis ) e dodata peste mediu cu mult si arata bine.

Omul nu s-a exprimat bine, masina are logic 7 hifi dsp. ce are logic 7 e hifi cu dsp, ce nu e ceva sistem care il numesc ei hifi da e de cacat fata del7. Masina are sonorizarea adecvata, nu e un 7er chel totusi. Pielea arata bine, e putin lucioasa probabil insa sunt tot felul de solutii si de la bmw de o matuieste, ceva tratament.

L-as lua din poze.

Edited by Roland
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Se vede ca omul s-a ocupat de ea, cauciucuri noi, filtre uleiuri, nici o zgarietura, alea alea. Sunt rare e65-uri asa.

daca imi trebuia un e65 acum 3.0d o luam asta fara sa o mai duc la teste.

Edited by Roland
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

tu crezi ca masina fizic e in romania sau in germania ? ca mai degraba e in .de si pe autovit e ceva teapa cu poze copiate , desi nu stiu ce fel de teapa ar putea fi la noi- pe nr.sterse se vede ceva cu ro..

- pt roland intrebarea 7-ul...

Edited by lauboy82
Link to comment
Share on other sites

e in romania masina sigur, nu cred ca minte el cu adeverinta de anaf si taxa. romanii nostri din valcea mai mult ca sigur au copiat pozele si au pus anuntul in germania, nu vezi ca nu are nr de tel in germ? eventual e acelasi prioprietar eu odata am avut o masina de vanzare si aveam un prieten cu cetatenie, in germania.A zis sa-i dau detalii ca o pune pe mobile in .se, faza e ca in 10 zile sunasera vreo 7 nemti dupa ea, am dus-o in germania am inmatriculat-o acolo pe neamt ( taxa zero ) si am vandut-o acolo, samsarie am luat cu vreo 2000 mai mult decat visam pe ea.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.