Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Nu contest asta, dar km imi par extraordinar de putini si pe la descriere sunt strecurate o serie de optiuni traduse pe genuchi.

 

Masina condusa doar prin oras, de o femeie.. Deci km s-ar putea sa fie aia, dar nu-i sigur nimic.. Daca-i cumparata de noua, atunci se poate..

Am vazut masina prin oras si eu..

Link to comment
Share on other sites

Masina condusa doar prin oras, de o femeie.. Deci km s-ar putea sa fie aia, dar nu-i sigur nimic.. Daca-i cumparata de noua, atunci se poate..

Am vazut masina prin oras si eu..

 

 

Femeie care schimba jantele si monteaza embleme cu M ?!?!? Poate, dar sansele sunt mici :)

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu este vorba despre masini, dar este legat.

 

Acest tzepar: http://olx.ro/oferte/user/mrlT/ afirma ca are un parc auto de dezmembrari, din "germania" cica.

Acest minunat parc, este ca un circ, se muta, constant, joi era in snagov, sambata era printr-un sat din prahova, carbunesti, iar de luni este in cluj.

 

Mereu cand vorbesti cu el, a doua zi trebuie sa plece din tara si vrea banii in avans. MONEY GRAM sau POSTA ROMANA, paypal nu accepta cica..

Poze toate luate de pe net si preturi neverosimile (cam la jumate fata de normal).

 

Nu va chinuiti sa vorbiti cu el, nu are nici un rost.. De fapt poate este un coleg din Cluj care ar dori sa ii dea un telefon si sa vrea sa mearga in parc.. Sa vedem unde se mai muta dupa.

 

O sa pun aici si numarul de telefon(este public), poate apare la cautari: 0736690449 ym autoschrottplatz_de (pus la vrajeala, nu are nici o treaba cu respectivii)

 

Eh, uite ca si eu am avut aceeasi problema cu el... Greseala lui a fost ca m-a sunat de pe numarul lui personal de telefon, 0765429771.

Drept urmare, uite-l pe farcebook: https://www.farcebook.com/search/web/?q=0729684564&form=FBDRCT&source=quickselect#!/herb.power31?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

Am fost sa vad masina asta -

http://olx.ro/oferta/bmw-e46-320i-2-2-dublu-vanos-ID2b0xn.html#1584b246ac

 

defecte :

- aripi spate pline de rugina,pe dreapta spate are o bucata de 3-4 cm rupta din aripa...

- aripa fata dreapta are chitu crapat pe ea.. o bucata de 20 cm cam asa..

- interiorul rupt facut bucati, lipsesc bucati de 10-15 cm din scaune

- "footrest" e spart.. nu inteleg de ce

- trapa nu merge

- farurile facute cu negrese

- necesita vopsire totala..e facuta in 5 nuante de negru..

- volanu nu mai are piele pe el

- trimurile din spate lipsa

- geamurile fata sunt gazate de vopsea :))

- lipsesc aparatorile de noroi fata- spate ... stanga-dreapta

- vrea 3100 euro pe ea..

Mai mult de 2k nu face. pt a fi dusa pe linia de putire... mai mananca 1500euro.

Edited by Budy_
Link to comment
Share on other sites

Am fost sa vad masina asta -

http://olx.ro/oferta/bmw-e46-320i-2-2-dublu-vanos-ID2b0xn.html#1584b246ac

 

defecte :

- aripi spate pline de rugina,pe dreapta spate are o bucata de 3-4 cm rupta din aripa...

- aripa fata dreapta are chitu crapat pe ea.. o bucata de 20 cm cam asa..

- interiorul rupt facut bucati, lipsesc bucati de 10-15 cm din scaune

- "footrest" e spart.. nu inteleg de ce

- trapa nu merge

- farurile facute cu negrese

- necesita vopsire totala..e facuta in 5 nuante de negru..

- volanu nu mai are piele pe el

- trimurile din spate lipsa

- geamurile fata sunt gazate de vopsea :))

- lipsesc aparatorile de noroi fata- spate ... stanga-dreapta

- vrea 3100 euro pe ea..

Mai mult de 2k nu face. pt a fi dusa pe linia de putire... mai mananca 1500euro.

sa inteleg ca vrei sa gasesti la 3500 eur E46 care sa nu necesite nici o reparatie? bafta :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.