Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

crek la cumparator se refera:))....chiar ai avut noroc, prea multe dotari nu avea nici a ta;))

 

frumoasa masina din linkul tau...da nu mi as lua un benzinar de 200k km, mai bine mai chel cu km mai putini dar reali:))

 

Si tu chiar crezi ca ala din linkul tau are 120.000km?

Nu stiu ce sa zic de noroc in ceea ce priveste fosta mea masina, ca dotari mai importante avea: xenon, trapa, scaune electrice+memorii. Nu avea navi sau radio cd (avea magazie), nu avea tapiserie piele integrala (semi), nu avea scaune incalzite, HK etc. Doar scaunele incalzite erau un minus din punctul meu de vedere. Actualul proprietar stia in schimb tot ce a fost schimbat la masina, istoric samd. Si eu as plati mai mult daca as lua o masina de la cineva cunoscut, macar stii cam ce fel de tratament a primit masina la ultimul proprietar. Iar alternative nu prea sunt, cauta si pe autovit e46 coupe fl si o sa vezi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

la toate bmw-urile pe care le-am avut cu timpu incepea sa se abureasca cate un far daca nu chiar amandoua. se infunda aerisirile de la ele. si de lene ca sa nu le desfund scoteam capacul din spate ca sa se dezabureasca mai repede.
Link to comment
Share on other sites

Ca fapt divers am vandut masina cu 10.500E! :thumbsup:

Iar comparatia cu acest 318i nu isi are rostul, diferenta e enorma. :pardon:

Daca chiar e pe bune (nu e gluma), ar trebui sa mergi la biserica 10 ani de acum. :)))))))) E ca si cum ai fi castigat la loto. Eu niciodata n-am avut noroc sa-mi vina bani asa... moca!

Link to comment
Share on other sites

ieftina tinand cont ca s-a dat coupe E46 benzina la 10.500E :frantics:

 

masina nu are filtru de particule ... oare este 2005 ? eu asa credeam ca numai cele de 2005 nu au :rolleyes:

 

Chiar asa, la banii astia e moca. Doar un e46 mai vechi cu un an se da tot pe banii astia...

Poate o fi dauna totala... :poke:

Link to comment
Share on other sites

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Pai tu vorbesti mai sus de comparat mere cu pere si mai jos TOT tu o comiti????

Pai compari un 320 I (o rama lesinata) cu un 330 I de 231 CP??? WTF?? Nu mai zic de scaune electrice, etc. Nu zic ca asta are pretul corect, dar oricum, nu exista termen de comparatie in 320 I si 330 I.

Link to comment
Share on other sites

Daca chiar e pe bune (nu e gluma), ar trebui sa mergi la biserica 10 ani de acum. :)))))))) E ca si cum ai fi castigat la loto. Eu niciodata n-am avut noroc sa-mi vina bani asa... moca!

 

Alex arata-mi tu alt e46 325ci FL de pe net. Chiar te rog frumos, mobile/autovit ce vrei tu. Neaparat xenon, in rest nu sunt importante.

Nu vad de ce ar trebui sa merg la biserica, masina avea toate consumabilele schimbate, discuri/placute, ambreiaj+volant samd.

De dragul discutiei, te rog pe tine si pe toti cei mirati de super-pretul la care am vandut masina sa vina cu 1-2 exemple de 325ci FL disponibile la vanzare sau vandute. Multumesc! :thumbsup:

 

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Pai tu vorbesti mai sus de comparat mere cu pere si mai jos TOT tu o comiti????

Pai compari un 320 I (o rama lesinata) cu un 330 I de 231 CP??? WTF?? Nu mai zic de scaune electrice, etc. Nu zic ca asta are pretul corect, dar oricum, nu exista termen de comparatie in 320 I si 330 I.

Care 320i?

Link to comment
Share on other sites

Nesimtire mai mare ca asta eu n-am vazut niciodata. Cica 10.000 km cu carte service.

 

http://www.autovit.ro/renault-laguna-C22810113.html

 

In realitate, 180 de mii de km.

 

http://www.australe.fr/photos_occasion/167/5ac54f7e-0ec5-4578-bbcd-7585cc92f9ac.pdf

 

Acum a ajuns la 86.000 km si a sters si nr de inmatriculare. Cred ca a vazut ce se intampla pe aici : ))))

http://www.autovit.ro/renault-laguna-C22826360.html

Edited by BMW 740
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare faza. :)

 

Daca dadeai search cu numarul lui de inmatriculare, gaseai postat de mine si aici pe bmwclub si pe reno.ro

 

Insa atunci cand am pus eu initial faza aici in topic, masina era la Pitesti si avea 69,000 de km, acum e la al doilea samsar care i-a dat inainte. :)

 

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/82589-masini-puse-la-vanzare-in-romania/page__st__9100

 

 

Pardon, atunci era vorba de alta: http://www.autovit.ro/renault-laguna-C22562750.html Asta e cea cu 69.000 de la Pitesti, acum a ajuns la Zalau. Asta cu numarul 691ajc54

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.