Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

De asta ce parere aveti ? http://www.autovit.ro/bmw-320-C27624066.html Serie caroserie: WBAVG91080A341013 Sunt foarte interesat. Maine ajung sa o vad dar mai vroiam cateva pareri inainte.

 

Mie mi se pare foarte uzata alcantara. Chiar sunt curios daca sunt km reali.

 

Ai putea lua in calcul:

http://www.autovit.ro/bmw-320-C28502658.html PS42298

Exterior arata bine, interiorul nu prea ma incanta in schimb. Eram interesat de ea, dar nu dispun de suma aia.

Key history:

27 nov 2008 28.034km Germania

15 nov 2010 57.028km Romania

Edited by mgs
Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare foarte uzata alcantara. Chiar sunt curios daca sunt km reali.

 

Ai putea lua in calcul:

http://www.autovit.ro/bmw-320-C28502658.html PS42298

Exterior arata bine, interiorul nu prea ma incanta in schimb. Eram interesat de ea, dar nu dispun de suma aia.

Key history:

27 nov 2008 28.034km Germania

15 nov 2010 57.028km Romania

 

O stiu si pe cea gri dar nu ma incanta deloc culoarea. Asa din poze nu prea avem cum sa ne dam seama. Eu de exemplu mi se pare ca aia gri nu are kilometrii aia dupa pielea de pe scaune. Oricum sper sa ajung sa o vad azi pe cea neagra si daca totul se verifica poate o si cumpar ca deja m-am plictisit de cand ma uit dupa masina. Apropo de asta am vazut ca ai pus niste kilometri pentru masina gri. Cum ai verificat ?

Link to comment
Share on other sites

O stiu si pe cea gri dar nu ma incanta deloc culoarea. Asa din poze nu prea avem cum sa ne dam seama. Eu de exemplu mi se pare ca aia gri nu are kilometrii aia dupa pielea de pe scaune. Oricum sper sa ajung sa o vad azi pe cea neagra si daca totul se verifica poate o si cumpar ca deja m-am plictisit de cand ma uit dupa masina. Apropo de asta am vazut ca ai pus niste kilometri pentru masina gri. Cum ai verificat ?

 

Si mie imi pare foarte uzat interiorul. Sau poate e doar neingrijit. In schimb, la exterior imi place foarte mult.

Cu informatiile legate de km m-a ajutat un prieten. Sunt sigur ca exista si o baza de date online,insa nu am gasit nimic concret pe google.

Link to comment
Share on other sites

Eu am fost multumit de el , luat de nou , il am si acum in familie . Singurele probleme cu el au fost cu pivotii inferiori care se duc din cauza drumurilor . In rest chiar nu am avut probleme cu el si am fost destul de multumit de el cum se comporta pe sosea si in viraje .
Link to comment
Share on other sites

Verifica la el sa nu iti apara ceva erori de la EGR, iesi cu el pe autostrada si verifica sa nu ai fluctuatii de turatie sau scadere brusca de putere, precum si nivelul aditivului, pentru filtrul de particule, din rezervor ( sub masina in partea stanga daca nu ma insel)
Link to comment
Share on other sites

Astea sunt masinile pe care le vinde Automobile Bavaria, si sunt semnificativ mai scumpe. Avantajul ar fi ca ei ofera garantie SH de macar 1 an la masina.

Am fost sa vad un X5 la ei, ala care putea a tutun.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.