Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Nu am chef de miºtouri. Puteai totuºi sã ÎÞi expui o pãrere dacã chiar voiai sa te bagi În seamã. Când am cerut pãreri nu am cerut pãreri vis-a-vis de culoare, gusturile fiecãruia nu se discutã. Dacã Þie ÎÞi place sã ai o maºinã negru-gri e gustul tãu. Eu sunt de pãrere cã la dotãrile pe care le are maºina ºi numãrul de km este un preâ ok. Oricum, mulÞumesc pentru opinie, fie ea chiar ºi aºa. Numai bine
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Auzi ma, ia lasa-ne ca n-avem nevoie de din astia inscrisi de o luna sa vina cu figuri pe aici. In loc sa ziceti mersi ca exista un loc unde aveti o sansa sa fiti ajutati sa nu va pacaliti, voi veniti cu impresii, ca n-aveti chef de comentarii, de mistouri. Du-te in targ.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pãi sincer nici mãcãr de miºto faÞã de samsar nu aveam nevoie. Mã interesa daca cunoaºte cineva maºina, dacã a mai fost la vânzare etc.

Cere-i VIN-ul dragutului de samsar si mergi cu el la reprezentanta, unde, in schimbul unei sume modice (comparativ cu pretul masinii) vei afla ce te intereseaza, sau credeai ca primesti aici tot istoricul, chiar si ce manca cel care a condus-o, pe gratis ?

Link to comment
Share on other sites

vazut masina http://www.autovit.ro/bmw-320-C29781458.html am mers la reprezentanta pentru un test. In bord Km 182.000 an 2013. Ultima intrare in service in 2009 ----294.000. km-----

+ revipsita prin 2008 + lucrari tinichigerie (nu se stie exact ce). PE langa toate astea masina are o gramada de probleme pe la egr, vacuum, ceva pe la cutie, climatrinic(ceva senzor) + multe altele.

Link to comment
Share on other sites

vazut masina http://www.autovit.ro/bmw-320-C29781458.html am mers la reprezentanta pentru un test. In bord Km 182.000 an 2013. Ultima intrare in service in 2009 ----294.000. km-----

+ revipsita prin 2008 + lucrari tinichigerie (nu se stie exact ce). PE langa toate astea masina are o gramada de probleme pe la egr, vacuum, ceva pe la cutie, climatrinic(ceva senzor) + multe altele.

 

Cred ca urmatorul text al samsarilor va fi : "da ce domne, in casa nu iti mai schimbi gresia si faianta din cand in cand?"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.