Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

nu mai analizati masinile doar dupa poze, cand vezi masina in realitate e alta...si parerile de pe site mai sunt si subiective de multe ori :thumbsup:

 

 

un coleg a facut 1000 km sa i vada la flavius paul e46-le d 8000 d euro, mult laudat aici pe forum...care defapt era o dauna la pret exorbitant (dupa parerea celui care a vazut masina), deranjant e faptul ca topicul respectivului user s-a inchis imediat dupa ce baiatul cu buza "umflata" a lasat un replay la topicul respectiv :unsure: (fapt care confirma comstatarea)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Incredibil daca si aici pe forum ne "ardem" intre noi inseamna ca am ajuns rau de tot. Chiar sunt curios ce are de zis flavius despre asta.

 

Pai uita-te mai sus sa vezi, ca zicea alt coleg ca a ajuns in familie la el masina, si ca nu-i chiar asa cum zicea celalalt coleg.. Deci ramane sa creada fiecare ce vrea.. Mai sunt si d-astia la care daca nu le lasi cat vor ei din pret gata, masina-i dauna totala, nasoala si alte alea.. Din moment ce a fost vanduta si colegu(a ajuns la el in familie) spune ca-i ok, ce mai vrei.. Nu putem decat sa asteptam si un raspuns de la flavius, sa vedem totusi ce s-a intamplat.

Edited by mdln
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tipul care a cumparat masina este pasionat de masini si de bmwuri in special, nu dadea banii aia pe un e46 din 2004 daca nu era pasionat. si se si pricepe la masini. eu am incredere in ce am vbit cu el, mi-a spus ca masina e impecabila si ca merge foarte bine. parea f incantat. cand o sa ajung acasa o sa vad si eu masina si o sa ma uit atent la ce spune colegu..
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Orice cacat de bmw ai avea, te numesti pasionat acum. Cat despre kitch-u ala de e46, un lucru a fost spus bine, avea numai chinezarii pe el... care mai de care mai pasionat pe aici

 

Personal cred ca pasionat te numesti atunci cand detii un model retro sau mai multe ale unei anumite marci...cand intretii o masina corect e doar un lucru normal pentru cei mai multi...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pai uita-te mai sus sa vezi, ca zicea alt coleg ca a ajuns in familie la el masina, si ca nu-i chiar asa cum zicea celalalt coleg.. Deci ramane sa creada fiecare ce vrea.. Mai sunt si d-astia la care daca nu le lasi cat vor ei din pret gata, masina-i dauna totala, nasoala si alte alea.. Din moment ce a fost vanduta si colegu(a ajuns la el in familie) spune ca-i ok, ce mai vrei.. Nu putem decat sa asteptam si un raspuns de la flavius, sa vedem totusi ce s-a intamplat.

 

 

uitate la linkul de mai sus...masina respectiva e DAUNA TOTALA, ai poze!!...si mai cerea si 8000 incredibil tupeu!!

 

@Cristi N, bine lucrat :thumbsup:

 

se pare ca si topicul de vanzare dupa ce a fost inchis, acum a disparut cu totul...

Edited by darius_x
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pare dauna totala din poze..una e lovita, alta e dauna totala. Ce-i clar..masina a fost lovita <_<

adica vrei a zici ca daca avea Casco aia nu o scoteau dauna totala?

asa la prima vedere airbaguri sarite aripi fata capota radiatoare lonjeron fuzeta si lista poate continua .troznita bine as zice .oricum colegul care a comentat pe topicul de vanzare a zis bine ce a zis.

Link to comment
Share on other sites

Pare sa fi fost sifonata destul de rau :console:

Sincer si eu credeam ca e una dintre acele e46 care isi face banii...Imi pare rau pt Flavius pt ce a patit referitor la accident... se mai intampla, dar era fairplay sa-i fi spus omului, mai ales ca venea de la ceva km departare...

Edited by raul_bog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

La cum arata masina e imposibil sa nu fi sarit airbagurile (poate doar daca nu avea :)) ). Oricum nu inteleg, macar nu o baga pe forum sau macar din bun simt nu cerea atatia bani pe ea poate a fost reparata ok si chiar daca nu o face 8000 nu era o masina sa o arunci la gunoi. Sau macar intra sa dea niste explicatii la toate chestiile astea, sincer omul chiar lasase impresia de om foarte serios, stiu ca a mai avut un 316i 2004 care la fel parea foarte cinstit, omul a mai avut un e klass foarte dotat etc.

Nu inteleg de ce nu intra sa dea cateva explicatii. Sincer daca masina a fost reparata cum trebuie, cu repere oem si daca unghiurile ieseau ok (rotile la locul lor) +un pret corespunzator eu cred ca nu era vreo problema daca declara incidentul :)

Edited by CosminE46
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.