Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Ce f30 ai luat?

 

320d, fab 02.2013. Neagra, jante 18, interior piele neagra sport- cusatura rosie, navi mare, cutie automata comfort, comfort+, sport si sport + parca are, volan M cel in 3 spite cu padele,pdc fata spate, audio Harmann Kardon. 132k km verificati. Pret final 22800. Maine va ajunge si voi face cateva foto. Nu are M ext si trapa dar pachet M am vazut pe la 800-1000$ pe e-bay. Nu stiu prea multe despre noul seria 3.

post-39467-0-03986000-1430866363_thumb.jpg

post-39467-0-59324300-1430866363_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Caut in continuare un e39 ok, am primit ceva link-uri de la un coleg caruia ii multumesc, o masina nu e pe gustul meu, era cu suspensie reglabila si alte modificari, cealalta nu mai e valabila.

 

Pareri despre asta http://olx.ro/oferta/bmw-520d-2-0d-136cp-xenon-alcantara-jante-ID3NkM4.html#da512cfcd0 ?

 

Vrei diesel neaparat? e un 2.2 pe mobile la 3k care pare foarte ok

 

uite link:

 

http://www.mobile.de/ro/Automobil/BMW-520i-Edition-Sport-Vollausstattung/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:3500,mdl:17,frn:01-2001,frx:12-2003,prn:3000,vcg:limousine/pg:vipcar/207371849.html

 

Si culmea uite si masina pusa de tine pe mobile.de la alt pret

 

http://www.mobile.de/ro/Automobil/BMW-520d/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:3500,mdl:17,frn:01-2001,frx:12-2003,prn:3000,vcg:limousine/pg:vipcar/209039276.html

Edited by quze
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mersi. Vreau diesel, daca vroiam motor mai mare ma duceam pe 525d.

 

 

Am vorbit cu omul, anuntul de pe mobile.de e o teapa, cineva i-a luat pozele, contactul se face doar prin email, iar vanzatorul formuleaza o poveste cum ca e plecat, sa ii trimiti avans daca vrei masina.

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu omul, anuntul de pe mobile.de e o teapa, cineva i-a luat pozele, contactul se face doar prin email, iar vanzatorul formuleaza o poveste cum ca e plecat, sa ii trimiti avans daca vrei masina.

Am mai auzit povestea asta, chiar recent un prieten s-a nimerit intr-o situatie similara cu o masina de pe autovit. Tot asa ii cereau avans pt ea.

Link to comment
Share on other sites

L-a sunat pe samsar si zicea ca masina e in Germania si sa plateasca avans daca vrea sa i-o aduca. Asa mai bine iei direct de pe mobile.de , fara scheme de genul. Mi se pare aberant sa pui un anunt oarecare din Germania pe autovit pt ca nu are nicio legatura. Dar ei vazand ca lumea urmareste mai mult autovitul si multi nici nu au auzit de mobile.de , au introdus "schema" asta :)
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am discutat si am negociat-o pana la 3500. Are pachet M-Tech 2, xenon de fabrica, trapa, alcantara, jante oz ultraleggera si taxa platita si nerecuperata. Ca minusuri are un colt ros la un scaun la alcantara si nuca la schimbator care trebuie schimbata. Ii mut volanul cu 600euro.
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am gasit un e39 525d din 2001 si vroiam sa stiu daca merita banii pe care proprietarul ii cere si poate stie cineva masina. Poate a fost cineva de pe forum care a vizionat-o si imi poate spune daca este ok.

O alta problema ..am calculat taxa pe 2 site-uri si pe unul imi zicea ca taxa este undeva la 1000 eur iar celalalt aprox 1500 eur. Are cineva idee care este corect ? Masina euro 3 , emisii 179 parca si cutie manuala. Multumesc anticipat !

Va atasez aici link=ul cu masina. http://olx.ro/oferta/bmw-525d-facelift-ID2J8lf.html#40541166f5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.