Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

cum vi se pare masina asta:

 

http://www.tocmai.ro/bmw-325xi-2004-853583.html

 

la schimb cu a mea, coupe 2005

 

luata de noua de la AB, km putini, masina de familie, nici macar angel eyes nu are :twoup:

 

vreau o masina in 4 usi si ma tenteaza ca e bmw, motor bun, mai e si 4x4(nu e rau sa fie), cam slabuta la optiuni, dar are minim necesar pt e46

 

mai ma uit la HONDA ACCORD si c klasse

Cunosc bine masina...de la mine a cumparat toate piesele bagate in masina in ultimii 2 ani...km sunt reali....masina este cumparata de noua de la Bavaria....nu a facut rabat niciodata la piese...a schimbat intotdeauna tot ce trebuia...la ultima revizie generala a schimbat inclusiv planetarele fata care desi i s-a spus ca mai merg(aveau un zgomot pe accelerare in viraje) a preferat sa le cumpere noi imediat.

Cel mai bine o vezi si mergi cu ea.

Link to comment
Share on other sites

Zilele trecute ma suna o cunostinta, lucreaza la Mercedes, si printre altele imi spune ca a vandut un C-Klasse 220cdi modelu asta nou, luat la buy back de la un client, cu 14k. Nu putea sa ma intrebe si pe mine, ghinon curat.

 

mai bine ... dupa aia iti prezentai masina pe topic la mercedes pe forum ... daca au :twoup:

Link to comment
Share on other sites

mai bine ... dupa aia iti prezentai masina pe topic la mercedes pe forum ... daca au :)

 

e trist forumul mercedes..foarte trist :twoup: . wlf pierderea de 5.000e dupa 2-3 ani in care ai avut masina ti se pare mult? ai tinut cont si de cursul valutar la care ai luat-o? totusi nu te poti astepta sa vinzi o masina dupa 2-3 ani la acelasi pret la care ai luat-o, chiar daca ai luat-o initial la un pret foarte bun. si eu am adus masini din sua si stiu care erau preturile, dar la sume pana in 10.000e nu prea faceai mare branza. mai sunt cateva ocazii de genul asta la mercedes cu c200,c220 pana in 15-16k euro, trebuie doar sa fii pe faza pentru ca se cam dau in 2-3 zile maxim.

Link to comment
Share on other sites

Ce preturi bai frate, deja nu mai suport sa ma uit pe autovit, toate cazanele care pana anul trecut erau 10 mii, acum incep de la 12 mii. Cum dracu sa dai 12k pe un E60 chel si obosit. O sa dureze o gramada pana isi revin preturile la normal.
Link to comment
Share on other sites

Ce preturi bai frate, deja nu mai suport sa ma uit pe autovit, toate cazanele care pana anul trecut erau 10 mii, acum incep de la 12 mii. Cum dracu sa dai 12k pe un E60 chel si obosit. O sa dureze o gramada pana isi revin preturile la normal.

au vazut ca nu le dau oricum.. asa ca urca pretul, daca le dau macar sa faca un ban..

sunt masini nemiscate cu lunile de zile..

Link to comment
Share on other sites

Eu deja am negociat mii,decat ca eu ori castig ori nu mai castig :twoup:

 

As negocia si eu cu miile daca ar fii masini de cumparat, dar nu sunt.

 

Ia arata-mi la ce te uiti tu sau ce ti s-a parut masina ok.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

As negocia si eu cu miile daca ar fii masini de cumparat, dar nu sunt.

 

Ia arata-mi la ce te uiti tu sau ce ti s-a parut masina ok.

 

uite asta sigur negociaza ceva la cash ... http://www.autovit.ro/bmw-x6-C17412350.html

 

acum depinde ce vrei sa iei ... care e bugetul si apoi o sa ne concentram toti si cu siguranta iti vei gasi o masina ok la un pret bun

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.