Jump to content

Sa imi iau bmw e 36?


incepator.bmw

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cand apar simptome deja e groasa treaba. Pentru cei care nu stiu de problema ar face bine sa faca o inspectie in zona aia.

Daca la e36 te mai astepti avand in vedere varsta si faptul ca nu au fost renumite nicodata pentru tratamentul caroseriei, la e46 e cam penibil, nu sunt atat de vechi, cam 11-12 ani maxim, daca nu ma insel..

La M e problema chiar grava cand apare, mai ales daca esti la track day cu ea sau te mai joci prin Alpi, fortele sunt mult mai mari .

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

incepator.bmw pacat ca nu ai facut schimbul!

Esti cel mai mare bufon de pe forum, sper sa ne distrezi in continuare!

:twoup:

 

Te rog frumos ! Cel mai mare bufon de pe forum e bogdyy ! :) :)

 

Initiatorul topicului e doar la inceput !!

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Bine, bogdyy e "Legendary", incepator.bmw e prezentul :twoup:

 

Postul asta e "maxim", pacat ca cei doi nu se vor intalni:

Asta cu prietenul care lucreaza la service,e cam nula,o sa inceapa individul cu e36''pai uite numai sistemul de deschidere la usi valoreaza atat,linia audio valoreaza si aia nu stiu cat,jantele sunt raritate,sunetul la motor ca e super beton,lampile tuning germania'' si te da o tura cu ea,tu fiind necunoscator in acele momente zici ca totul este ''roz'' si o sa faci schimbul,dupa cateva saptamani o sa incepi sa-ti dai seama usor,usor ca schimbul nu merita........

poate sunt nesimtit....dar daca m duc sa fac schimbul,asta in bucuresti,poti veni tu sau vreun cunoscator sa ma ajute si pe mine?fac cinste;)

Edited by Adrian M
Link to comment
Share on other sites

Am citit tot topicul.

In tot acest rastimp, mi-a iesit o umflatura la cap (cred ca de la cum am stat stramb pe scaun) mi-a amortit piciorul drept de era sa pic cand m-am ridicat de la birou sa merg la buda, si era sa pic pe jos.

A, si am facut si niscaiva adunatura in nara dreapta, dar am curatat-o rapid.

 

Minunat topic, mi-a placut.

Link to comment
Share on other sites

Asta cu prietenul care lucreaza la service,e cam nula,o sa inceapa individul cu e36''pai uite numai sistemul de deschidere la usi valoreaza atat,linia audio valoreaza si aia nu stiu cat,jantele sunt raritate,sunetul la motor ca e super beton,lampile tuning germania'' si te da o tura cu ea,tu fiind necunoscator in acele momente zici ca totul este ''roz'' si o sa faci schimbul,dupa cateva saptamani o sa incepi sa-ti dai seama usor,usor ca schimbul nu merita........

poate sunt nesimtit....dar daca m duc sa fac schimbul,asta in bucuresti,poti veni tu sau vreun cunoscator sa ma ajute si pe mine?fac cinste;)

 

Absolut minunat! Intalnire de gradul 0 intre cei 2 "grei" ai forumului! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.