Jump to content

BMW e46 320d tuning


Cristi320d

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arata bine masina lui axel : http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...22037&st=20

dar oricum nu trebuie din orgoliu sa arunce cu noroi :twoup:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

aiaiaiaai si probabil clima bizonicaaaaa --------------------------------

 

 

Se vede cat de pasionat esti, pe E46 nu s-a pus dublu climatronic.

 

mai mai..nimic nu intelegi ..Bizonica gen MUUUHHH audi A seis... si asa ca idee cand conduceam eu primul BMW tu..cred ca faceai bastonase in clasa 1-a. nu dadusei nici macar prima teza..HAHAHA mai intreba amice... mai intreaba. hai pa...esti degeaba

vezi poate si de masina mea zici ca e urata.... mai stii? ca nu am cruciulite in parbriz...:)))

Link to comment
Share on other sites

arata bine masina lui axel : http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...22037&st=20

dar oricum nu trebuie din orgoliu sa arunce cu noroi :twoup:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

aiaiaiaai si probabil clima bizonicaaaaa --------------------------------

 

 

Se vede cat de pasionat esti, pe E46 nu s-a pus dublu climatronic.

 

mai mai..nimic nu intelegi ..Bizonica gen MUUUHHH audi A seis... si asa ca idee cand conduceam eu primul BMW tu..cred ca faceai bastonase in clasa 1-a. nu dadusei nici macar prima teza..HAHAHA mai intreba amice... mai intreaba. hai pa...esti degeaba

vezi poate si de masina mea zici ca e urata.... mai stii? ca nu am cruciulite in parbriz...:)))

 

Mai parlitule tie chiar ti-am dat prea multa atentie, vezi-ti de masina ta obosita acolo si nu ma mai baga in seama !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
tati ajuta-ma,nu inteleg ce bara e asta si de und o ai,cat a costat,imi place vreau si eu

salut nu am mai intrat de mult.

Bara fata este in proportie de 50% de e92 M pachet iar cealalta jumatate de e46. Ele au fost imbinate prin lipire cu fibra de sticla. partea de jos e92 iar partea de sus plus lateralele de e46. Spoilerul a primit un upgrade acum de sarbatori sper sa il pot termina curand si voi pune niste poze.

multumesc pentru apreciere Warzanelu.

 

ai o masina beton,felicitari in primul rand pt munca depusa si apoi pt rezultat....tine-o tot asa!

Multumesc frumos

 

ai o masina beton,felicitari in primul rand pt munca depusa si apoi pt rezultat....tine-o tot asa!

Mersi

 

 

SCUZATI COMENTURILE DE MAI SUS

Edited by Cristi320d
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.