Jump to content

Vand bmw e36 coupe M pack , inmatriculat 1999 euro !


Gelu_r

Recommended Posts

Vand pisica INMATRICULATA 1999 euro !!

 

BMW 318is anul 1993 ,

 

culoare : Negru

Bara fata M

praguri M

difuzor spate M

interior sport semi piele in stare foarte buna

fete de usi de individual , cu piele si cusaturi de individual

trapa

Faruri cu lupa si XENON

Suspensie spate sport

 

Functioneaza totul , este in stare foarte buna ,

 

Pret 1999 euro , se scoate fiscal tot nu este nicio problema cu masina .

 

. FARA SCHIMBURI , pret FIX !!!

 

telefon: masina nu se da pe un telefon

 

masina se da fara rotile din poza cine o vrea vine cu jante .

se poate evdea ca are linie am pus poze super detaliate , va rog sa nu postati inutil.

 

 

 

Masina are linie nu are kit .

 

.

post-33657-1288216325_thumb.jpg

post-33657-1288216338_thumb.jpg

post-33657-1288216359_thumb.jpg

post-33657-1288216454_thumb.jpg

post-33657-1288216471_thumb.jpg

post-33657-1288216490_thumb.jpg

post-33657-1288216534_thumb.jpg

post-33657-1288216555_thumb.jpg

post-33657-1288216645_thumb.jpg

post-33657-1288216653_thumb.jpg

post-33657-1288216736_thumb.jpg

post-33657-1288216757_thumb.jpg

Edited by verssatu
Link to comment
Share on other sites

la prima vedere frumos.....murdara, nu asa se fac pozele la vanzare si......ar fi fost frumos sa vedem optiuni, ceva bc, clima daca are sau nu eventual ceva km daca nu e prea mult ! Iar cine o cumpara colegu` nu cred ca vine cu jantele in buzunar sau in spate (fara suparare) !
Link to comment
Share on other sites

la prima vedere frumos.....murdara, nu asa se fac pozele la vanzare si......ar fi fost frumos sa vedem optiuni, ceva bc, clima daca are sau nu eventual ceva km daca nu e prea mult ! Iar cine o cumpara colegu` nu cred ca vine cu jantele in buzunar sau in spate (fara suparare) !

Cine vrea sa o cumpere vine cu jante in spate daca nu are cu ce sa le aduca nu e problema mea.

Cine nu vrea sa o cumpere sa nu ma deranjeze la telefon sau aici asta e rugamintea mea.

 

Si ca sa te multumesc pe tine pun mai multe poze , Murdara e intradevar dar atunci am prins aparatul (ieri) si nu am avut timp sa o sspal , spalata arata super bine , nu are zgarieturi sau rugina.

post-33657-1288219937_thumb.jpg

post-33657-1288219950_thumb.jpg

post-33657-1288219969_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prietene, serios nu pt mine pui acele poze, pt cel care vrea sa o cumpere, asa e frumos sa stim si noi ce cumparam. Vorba colegului de mai inainte, sa ai 4 roti acasa si sa n-ai ce face cu ele, adica sa cauti masina care se vinde fara e lucru mare. Cat despre km cred ca o sa facem o medie pana la urma cu anul ca sa ghicim si nr lor ! Multumim de amabilitatea pozelor de mai sus !
Link to comment
Share on other sites

mai era cineva care vroia sa isi vanda masina dar fara jante...acum pe bune...vrei sa pastrezi jantele...e ok; dar orice masina trebuie sa plece cu roti, macar ca ii cumperi niste table ordinare si i le pui; sa ceri unui viitor cumparator sa vina cu rotile in spate este o dovada de lipsa a celor 7 ani de acasa; eu personal am luni bune de cand caut o pisik insa la un astfel de anunt, oricat de bun ar fi pretul, nici nu ma obosesc sa dau un telefon; pentru ca nu prezinta nici un strop de credibilitate....
Link to comment
Share on other sites

mai era cineva care vroia sa isi vanda masina dar fara jante...acum pe bune...vrei sa pastrezi jantele...e ok; dar orice masina trebuie sa plece cu roti, macar ca ii cumperi niste table ordinare si i le pui; sa ceri unui viitor cumparator sa vina cu rotile in spate este o dovada de lipsa a celor 7 ani de acasa; eu personal am luni bune de cand caut o pisik insa la un astfel de anunt, oricat de bun ar fi pretul, nici nu ma obosesc sa dau un telefon; pentru ca nu prezinta nici un strop de credibilitate....

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Bai baieti , si daca vindeam doar caroseria pe 100 ron , tot asa ziceati? sa i pun motor si roti sa plece omu cu ea acasa?

 

E o intrebare retorica , nu astept raspuns ca ar insemna sa se faca 3 pagini de offtopic , MASINA are pret special pentru FORUMUL asta , si anume 3000 euro !!!!

 

deci 3000 euro cine a vazut anuntul pe bmwclub , si nu glumesc . Va salut prieteneste si nu ma pun la mintea voastra sa va dau prea multe explicatii , cert e ca masina e la vanzare exact cum se vede in poze , (din pacate am spalat o azi ,ca la banii aia o dadeam murdara)

Link to comment
Share on other sites

Mai era unu' care vindea mai de mult tot un E36: fara roti, fara motor si fara Hard-Top... :twoup:

 

Ne tragem de sireturi cumva, incat sa ma iei pe mine cu "pustiule"? Eu spun ca m-am adresat civilizat... :)

 

Si nu incerc sa ma cert cu nimeni. Imi expun un punct de vedere, iar atat timp cat vorbesc civilizat si nu jignesc, am tot dreptul. Nu iti convin comentariile, incearca atunci pe autovit, abia nu o mai dai la un asemenea pret...

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

Ce sa zic.....lipsa de orice principiu...apropo ma mir ca nu se sesizeaza niciun moderator sa-ti dea disable la post, ori e 1999 ori e 3000 te-ai hotarat ? ca la 3000 pt pachetul M si acele fete de usi si scaune nu-ti da nimeni, in rest masina e cheala ! Rog sa se sesizeze vreun moderator ca pana la urma cat e pretul ca poate vreau sa o iau si sunt derutat !
Link to comment
Share on other sites

Masina se vinde cu 5000 euro , a crescut pretul pentru pasionatii de pe bmw club , sau o dau gratis oricarui usher de pe bmwclub JUR , dar cu conditia sa vina cu o roata de bmw in dinti , sau sa isi tatueze o p**la pe frunte.

 

ps: Aveti vreunu mai mult de 150 cai? cred ca aveti toti adunati 200 cai si vorbiti de preturi si de masini ca niste mari cunoscatori.

 

Rog un moderator sa se sesizeze si sa numai doarma in halu asta , sa imparta banuri si avertismente la toti ofensatii .

 

Una peste alta , se poate inchide topicul , (nu va bucurati ca mi ati stricat vanzarea) Nu e prima oara cand vad ca acest site e sat fara caini , ma retrag , si va las sa va dati cap in cap , o sa donez masina .

Link to comment
Share on other sites

Off..O donezi cu tot cu roti sau fara.. :twoup:

 

 

 

On topic.De ce nu-i pui tu un set de roti fie ele si de tabla cu capace si o vinzi ''intreaga'',pt ca pretul nu este exagerat de mare.Masina banuiesc ca arata bine spalata.

 

Trebuia sa-ti dai si tu seama inainte sa pui anuntul ca suna destul de ciudat ''vand auto fara roti''.La ce se gandeste un eventual cumparator ..

 

Nu trebuie sa-ti pui ambitia cu un forum intreg,doar gandestete unde ai gresit cand ai pus anuntul. :)

Edited by calinbmw2000
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa ne cautam toti prin buzunare, conturi si toate cele sa adunam bani sa cumparam masina ca pierdem ocazia, dupa aia vedem noi cum o impartim o zi la unul, o saptamana la altul dupa cum cotizeaza fiecare.

 

Gelu uite cum facem daca e tot asa de unica masina ta iti dau eu o pisica numai ca are motorul de 2.0 si incalzire in scaune si trapa electrica si OBC(computer de bord) si cotiera si 2 airbaguri si pachetul de lumini pentru interior si clima (manuala) si duzele de la stergatoare incalzite si yala de la sofer incalzita si am 2 randuri de jante(vara-iarna) si daca vrei mai vin cu un set de jante, si are si proiectoare si iti mai dau eu 2000 de euro numai da-mi mie masina ta imi place foarte mult mai ales compartimentul de deasupra panoului de la incalzire, a mea nu are asa ceva si acum mi-am dat seama ca pot depozita o multime de lucruri acolo.

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

Asta care vinde masina:

1. Daca ziceai ca vinzi caroseria cu 100 lei, nu-ti sarea nimeni in cap, fiindca era clar ce vinzi

2. Tu vrei sa ne faci sa credem ca vinzi o masina. Parerea mea e ca o masina fara roti nu e buna decat pe post de cotetz la pui

3. Puteai sa ii pui niste roti si puneai pretul mai mare cu 300 euro, sa zicem

4. Oricum, ma bucur ca iti pastrezi jantele de pe masina.. Nu inteleg de ce, ca nu-s nu stiu ce jante..

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.