Jump to content

mi-am luat 325 tds 95


enescu

Recommended Posts

:) baga motorina buna in ea.. citeste pe forum.. legat de nikesil si alusil.. ca sa nu ai stres nu baga motorina din aia ieftina cu 0,0005 sulf.. baga din aia mai buna.. :blink:

278598[/snapback]

motorina cu cit e mai scumpa cu atit e mai fluida , mai plina de gaz , UNGERE LA POMPA =0 !!!! , CUMPERI CAP HIDRAULIC MAI REPEDE....

Link to comment
Share on other sites

Sa il stapanesti sanatos! Am si eu un 325 tds din `96 automat,geamuri elec. fata-spate,pilot automat,dubla clima 2x air-bag,ASC+T,interior negru din piele,cotiere fata-spate,negru metalizat...ce sa mai zic full-option carte de service de la BMW si 177.000 km.Am dat pe el 2.600 de euro...de la un spaniol cam tantalau :blink:) Sunt foarte multumit de el..L-am facut pe un pieten de al meu cu un Audi a4 1.8 T dar nu la demaraj...are 260 pe bord si i-am dat 250 si mi-a fost frica sa ii mai dau ca scotea fum cam rau si imi e mila de el..ce sa mai zic masina e prea buna la banii la care i-am dat pe ea...si stati linistiti ca astea mai vechi fug de rup!Ciao!
Link to comment
Share on other sites

Sa il stapanesti sanatos! Am si eu un 325 tds din `96 automat,geamuri elec. fata-spate,pilot automat,dubla clima 2x air-bag,ASC+T,interior negru din piele,cotiere fata-spate,negru metalizat...ce sa mai zic full-option carte de service de la BMW si 177.000 km.Am dat pe el 2.600 de euro...de la un spaniol cam tantalau :blink:) Sunt  foarte multumit de el..L-am facut pe un pieten de al meu cu un Audi a4 1.8 T dar nu la demaraj...are 260 pe bord si i-am dat 250 si mi-a fost frica sa ii mai dau ca scotea fum cam rau si imi e mila de el..ce sa mai zic masina e prea buna la banii la care i-am dat pe ea...si stati linistiti ca astea mai vechi fug de rup!Ciao!

284528[/snapback]

eu am dat pe el 700 tot de la un spaniol,eu sunt in spania,omul cand la-m sunat mi-a zis ca a fost la un service ,si ca iau zis ca are un piston perforat,dar cand ia-m dat chiloasa jos si avea carnitura de la chiluoasa suflat intre pistonul 5 si 6 m-a costat 200 euro sa-l fac motorul,care merge super bine,dupa care ia-m cumparat tot interior ca era f murdar si ia-m pus si scaune de piele,si cu toate astea ma dus 1600 de euro eu cred ca este f bine?Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
da' e furata ? ca arata cam dubios capacul de la volan si masca de sub volan... :blink:

295926[/snapback]

masina are 280 de mii de km, si avea un volan de pielea,rupta,si la-m schimbat cu asta,altul nu am gasit,am gasit altul acum cu 120 de euro de M modelul care s-a pus si pe e46,si la masca de sub bord nu stiu ce ai vazut rau,ca masina nu este furata,am dat pe ia 700 de euro,dar am schimbat tot interiorul.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

nu man, nu te supara, sub bord am vazut ca se observa firele, pare ca a fost smuls plasticul si pus aiurea la loc. daca te uiti o sa vezi si tu.

 

zic asta, pt ca mie cand au vrut sa imi fure masina, mi-au smuls plasticele de sub bord si pana am cumparat noi, imi stateau ca la tine acum...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.