Jump to content

Recommended Posts

Chiar ca s-au sters posturi aiurea... :twoup:

 

Trebuiau lasate si posturile in care prestatorul de servicii, in loc sa dea dovada de responsabilitate si asumare a propriilor greseli, tuna si fulgera, avand atitudine si strategie de marketing total gresite. Si din astfel de reactii iti poti face o idee despre cine ce presteaza pe aici !

Link to comment
Share on other sites

Buna!

 

Va adresez o intrebare foarte directa (va rog sa nu ma condamnati) : am nevoie de o turbina pentru un E 60 (turbina pe care o am acum suera, iar mecanicul mi-a spus ca nu prea mai are multa viata). Am gasit una la user-ul Grecu Razvan ( are un topic deschis la sectiunea Mica Publicitate - cu vanzare de piese SH).

 

Intrebare : ce experienta aveti cu colegul nostru de forum Grecu Razvan? Este serios?

 

Nu ma condamnati de intrebare!

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Am cumparat piese de 1500 euro de la el, mi-a si lasat cateva sute de euro din pretul total, mi le-a trimis pe curier bine ambalate, totul a fost in regula din punctul meu de vedere. Pentru piesele care nu s-au potrivit mi-a returnat banii, n-am avut neintelegeri. Eu am fost multumit.
Link to comment
Share on other sites

pe @grecu razvan il recomand cu multa caldura... :twoup:

 

serviabil, prompt, iti trimite exact ce ii ceri, nu prostii, iar daca apar probleme pe timpul transportului, iti schimba piesa ori iti da banii inapoi...

 

plus ca a ajutat unii colegi aflati in impas foarte mare, fara pretentii exagerate...

Link to comment
Share on other sites

Eu am avut experiente neplacute cu el. Am comandat o aripa de E46 explicandu-i lla telefon ca a mea are cateva puncte mici de rugina si vreau o aripa buna, iar el mi-a trimis una infundata, lovita. Norocul meu a fost ca nu era ambalata si am putut sa o vad si am refuzat coletul.
Link to comment
Share on other sites

Am cumparat piese de 1500 euro de la el, mi-a si lasat cateva sute de euro din pretul total, mi le-a trimis pe curier bine ambalate, totul a fost in regula din punctul meu de vedere. Pentru piesele care nu s-au potrivit mi-a returnat banii, n-am avut neintelegeri. Eu am fost multumit.

 

 

Merci!

 

Eu vreau sa cumpar de la el o turbina pentru un E 60 si nu stiam cat de serios este!

 

Merci!

Link to comment
Share on other sites

un vot negativ pt "boosake" am vb cu el sa iau modul de la el,la telefon mi-a cerut 100 lei cand am ajuns acolo si ĂŽi explic mai bine imi zice ca ma 200 lei si surpriza 250 lei era nou,dar asta este fiecare isi face pretul,dar nu mi-a placut faza cu"gata domne stiu ce modul vrei"si el de fapt habar nu avea
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

ClaudiuBWR +++

 

Am avut astazi nevoie de un litru de ulei, s-a aprins amenintarea ca tre sa-i dau un litru si cum nu am gast nicaieri ulei OEM, am apelat la Claudiu.

 

Chiar daca e duminica, m-a servit cu amabilitate, ba chiar a venit aproape de zona unde locuiesc :)

 

Multumiri :)

 

Michael, colegul din Cluj +++

 

Mi-a trimims sorici proaspat prin Fan Curier :twoup:

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
ClaudiuBWR +++

 

Am avut astazi nevoie de un litru de ulei, s-a aprins amenintarea ca tre sa-i dau un litru si cum nu am gast nicaieri ulei OEM, am apelat la Claudiu.

 

Chiar daca e duminica, m-a servit cu amabilitate, ba chiar a venit aproape de zona unde locuiesc :)

 

Multumiri :twoup:

 

Michael, colegul din Cluj +++

 

Mi-a trimims sorici proaspat prin Fan Curier :twoup:

 

Adaug pe lista, pe colegul Mihai! :twoup:

 

Mi-a trimis si el prin Fan, un colet cu sorici din Iasi :)

 

Deci, multumiri multumitoare baieti :twoup: Cand veniti prin bucuresti, dau de baut/mancat/baut/baut, fara discutii ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Adaug pe lista, pe colegul Mihai! :)

 

Mi-a trimis si el prin Fan, un colet cu sorici din Iasi :)

 

Deci, multumiri multumitoare baieti :twoup: Cand veniti prin bucuresti, dau de baut/mancat/baut/baut, fara discutii ! :twoup:

SĂŁ-Ăži fie de bine, Pole! :twoup:

 

Pe aceastã cale vreau sã-i mulÞumesc ºi eu user-ului Cristi Buta care a mers pânã la Contempo de unde mi-a ridicat premiul ºi mi l-a trimis la Iaºi! Un om super!

 

 

Numai bine!

Mihai :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Recomand user-ul Robert_TAU.

 

Am fost la el pentru schimb de antigel. Totul a decurs excelent. Mai mult decat atat, mi-a rezolvat si alte probleme minore pe care le aveam fara sa cer eu acest lucru explicit.

 

In final, pretul cerut a fost doar pentru schimbarea antigelului.

 

As vrea de asemenea sa mentionez faptul ca m-a primit in aceeasi zi in care l-am sunat desi, oficial, nu avea service-ul deschis.

 

Multumesc inca o data, Robert, pentru timpul tau si pentru atentia acordata masinii mele.

 

Marius

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.