Jump to content

Recommended Posts

Claudiu, eu nu am nimic personal cu tine, asta nu intelegi....eu am dat un exemplu, cand un moderator (XXL) nu a fost echidistant...

Faptul ca ai fost tu , sau ar fi fost orice alt sponsor, acelasi lucru l-as fi spus...

E o chestie de principii...

Sunt oameni care vand piese pe forumul asta de mult mai mult timp ca tine, si totusi nu au topicul Pinned...si poate sunt mai seriosi, cu preturi mai mici...in fine, ai inteles tu ideea....

Te rog sa nu mai apelezi la inocenta asta falsa...nu te prinde...

 

 

 

EDIT: Atitudinea ta lasa de dorit, in ceea ce ma priveste.Acelasi lucru ti l-am spus si pe topicul cu uleiul motul, in posturile sterse ulterior.Ti-am spus, cumpar de unde imi convine, de unde e pretul cel mai bun.

Edited by scara_211084
Link to comment
Share on other sites

aaaaa inteleg ca sunt si fals pe desupra dupace am dat spaga ca sa am mari beneficii , nu?

aici nu e vorba de preturi

cum ti-am spus si mai sus oricine poate pune un pret simbolic ca sa fie cel mai tare-n preturi ( vezi ce pret am eu acum la 5w30 de ex )

 

aaaa topicul pinned si te deranjeaza? vorbeste cu cei care vand de mult mai mult timp sa sponzorizereze si ei cu ceva revista bmwclub, eu asa am considerat ca e normal sa intorc ceva la clubul asta :twoup:

nu eu am cerut asta si daca te deranjeaza asa tare cer public sa nu mai am topicul pinned si sa fiu scos din contributors

esti multumit?

 

totusi care era reclamatia la adresa mea ?????

Link to comment
Share on other sites

Iti mai zic inca o data....

Eu NU am o reclamatie la adresa ta, daca citesti posturile de mai sus, ai sa intelegi...

Topicul tau a fost un exemplu, de impartialitate al lui XXL.Eu nu ti-am reprosat nimic.

Ce m-a deranjat, dar nu e de reclamat, ci de inteles, atitudinea ta dupa ce nu am mai cumparat de la tine.Repet, pana la urma tu ai pierdut niste bani, si e de inteles, nu?

 

Am fost clar acum?

 

EDIT: Nu ma intereseaza ca ai topicul pinned, eu tocmai asta iti spuneam...sponsorizezi bmwclub, si ai niste avantaje...asta era si ideea...

Edited by scara_211084
Link to comment
Share on other sites

Iti mai zic inca o data....

Eu NU am o reclamatie la adresa ta, daca citesti posturile de mai sus, ai sa intelegi...

Topicul tau a fost un exemplu, de impartialitate al lui XXL.Eu nu ti-am reprosat nimic.

Ce m-a deranjat, dar nu e de reclamat, ci de inteles, atitudinea ta dupa ce nu am mai cumparat de la tine.Repet, pana la urma tu ai pierdut niste bani, si e de inteles, nu?

 

Am fost clar acum?

 

oarecum

faptul ca ai insinuat ca eu am beneficiat de niste avantaje nu e ok

pentru asta m-am suparat

 

ai vazut ca ti-am dat pm cu preturi la motul si restul de piese; deci nu aveam nimic personal cu tine

 

despre faptul ca l-ai jignit din punctul meu de vedere pe XXL .... daca nici el nu a facut destule penru comunitatea asta ... e nontext

 

ci de inteles, atitudinea ta dupa ce nu am mai cumparat de la tine

 

Ce e de inteles ? Mi se pare aiurea ca cineva sa isi schimbe atitudinea doar pentru ca mai cumperi si de la altii cand gasesti preturi mai bune !

 

 

dar insinuarea ca dai spaga ca sa beneficiezi de avantaje cum ti se pare?

Link to comment
Share on other sites

Claudiu, eu nu am nimic personal cu tine, asta nu intelegi....eu am dat un exemplu, cand un moderator (XXL) nu a fost echidistant...

Faptul ca ai fost tu , sau ar fi fost orice alt sponsor, acelasi lucru l-as fi spus...

E o chestie de principii...

Sunt oameni care vand piese pe forumul asta de mult mai mult timp ca tine, si totusi nu au topicul Pinned...

@scara_211084:

topicurile pinned sunt un bonus oferit tuturor celor care au ajutat sau ajuta intr-un fel revista BMW CLub Magazine...

 

Topicul tau a fost un exemplu de impartialitate al lui XXL....

 

EDIT: Nu ma intereseaza ca ai topicul pinned, eu tocmai asta iti spuneam...sponsorizezi bmwclub, si ai niste avantaje...

cat despre impartialitatea mea, ei bine sa stii ca TOTI comerciantii de pe forum au fost invitati sa participe la realizarea revistei, indiferent de vechimea lor pe forum.

 

unii au acceptat, altii nu... si pot nominaliza aici si pe unii si pe altii...

 

altii au contribuit complet BENEVOL, fara sa solicite nimic in plus, nici macar acea pagina de publicitate A6 in revista...

 

pe toti ii puteti gasi pe prima pagina a topicului cu revista...

 

si tu ma acuzi ca am fost impartial cand le-am pus topicul pinned?! :twoup:

 

vad ca de gura si scandal sunteti foarte buni, si partizanati imediat cand nu va convine ceva...

 

dar altceva util pentru forumul/clubul asta mai stiti sa faceti ?

Link to comment
Share on other sites

si de la mine un mare + pentru claudiuBWR chiar daca nu am luat cine stie ce de la el dar omul pentru cativa lei s-a straduit sa ma serveasca si a fost amabil.

 

si inca un + pentru PityWPN. L-am servit si a fost om de cuvant in ciuda problemelor care le-a avut cu altii...

 

 

 

 

ah sa nu il uit si pe grozadan. + si pentru el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.