Jump to content

urmatoarea masina tot BMW ?


alex sabin

urmatoarea masina tot BMW ?  

547 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tot bmw, probabil un e39 525i sau 530i si numai de la premium selection. Probabil ca o voi pastra si pe asta care o am acum. Abia am pus-o la punct, si chiar imi place din ce in ce mai mult. Deocamdata nu am nevoie de 2 masini.
Link to comment
Share on other sites

Eu cand voi avea posibilitatea sa schimb masina, vreau sa incerc Saab.

 

Pacat ca e tractiune fata ca in rest e superba masinuta. Doar sa mai reziste pe piata...

 

ON: tot la BMW raman.

 

Nu au nici un model 4x4?

Si eu sper sa reziste pe piata. Desi nu voi lua noua evident .. insa pentru piese de schimb.

Link to comment
Share on other sites

Din pacate nu va mai fi un BMW, desi acum al iubesc.Pe viitor confort si eleganta.

ceva in genu cu motor v8 5000. :)

 

iti doresti porcaria aia? sau credeai ca e un SLR?

 

On topic: probabil ca da

 

Dc e porcarie?.O masina ca SL este mult superioara multora din ziua de azi si nu consuma pe atat de mult de la un motor de 5000.

Rata deprecierii a fost foarte slaba pentru ca este o masina cotata foarte bine.si ai 2 masini intr-una si cabrio si coupe.

Eu nu am familie sa car bagaje sau altceva.

Cui nu-i place aceasta inseamna ca are ceva sigur la cap. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Imi place mult mai mult E92 decat E60,dar in curand voi avea nevoie de mai mult spatiu :)

Daca e ceea ce cred eu.....sincere felicitari .....si multa sanatate :lol::)

 

On topic: cu siguranta doar BMW.

voi avea alta masina, numai daca prind o castana foarte buna...o ocazie beton (dupa care o vand si tot bmw iau)......sau.....daca nu imi voi mai permite sa intretin un bmw

Link to comment
Share on other sites

Dc e porcarie?.O masina ca SL este mult superioara multora din ziua de azi si nu consuma pe atat de mult de la un motor de 5000.

Rata deprecierii a fost foarte slaba pentru ca este o masina cotata foarte bine.si ai 2 masini intr-una si cabrio si coupe.

Eu nu am familie sa car bagaje sau altceva.

Cui nu-i place aceasta inseamna ca are ceva sigur la cap. :)

 

tu nu vezi ca prima poza nu e la fel cu asta?? :lol:

 

aia din prima poza e o porcarie, e un SL cu bot de SLR.deaia te-am intrebat vrei corcitura aia, un SL sau un SLR?

Link to comment
Share on other sites

Eu cand voi avea posibilitatea sa schimb masina, vreau sa incerc Saab.

 

Pacat ca e tractiune fata ca in rest e superba masinuta. Doar sa mai reziste pe piata...

 

ON: tot la BMW raman.

 

Nu au nici un model 4x4?

Si eu sper sa reziste pe piata. Desi nu voi lua noua evident .. insa pentru piese de schimb.

 

Suv-ul 9-7X e cu tractiune integrala dar nu e acelasi lucru cu un 9-3 sau 9-5 aero care au din pacate tractiune doar fata din cate stiu...

Link to comment
Share on other sites

Miroare a marketing topicul asta :)

 

 

nicidecum...era o intrebare /curiozitate a mea....

ptr ca am un priten care are 3 masini si a avut d'astea "de curse"...destule si acum si-a luat un e30 cu motor de 2.5 turbo...si a zis ca in sfarsit dupa vreo 7 automobile....si-a luat si el MASINA si am ramas...impresionat....

asa cum si nasul meu regreta faptul ca nu si-a luat in continuare bmw.... dintre fostii proprietari de bmw...singurul care nu regreta e cel care a trecut de la e60 printr-un cls si acum are un cayenne s.... si a zis ca nu il mai intereseaza decat tot porsche,bentley sau cl... bine la banii lui cred si eu...dar a plecat de jos de la cielo, si a schimbat ceva masini....

 

a amintit cineva de z3...si am uitat...z3 m roadster ar fi o masina care m-ar gadila...mai ales ca ma uitat acum la un film BURNING RUBBER cu tiff neidel si face demonstratii numai cu un z3,,, bine e mai vechi ...dar masina e buna buna, ca a doua masina , fara copii si fara bagaje... :lol:

 

zic eu...

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca este: Saab 9-3 Aero XWD

 

Peste 1, 2 ani, ajunge la un pret rezonabil :lol:

Design-ul exterior este foarte misto,motoare bune dar interiorul e infect :)

 

Defineste infect.

 

Dupa mine interiorul e mai mult decat ok.

post-11146-1264078171_thumb.jpg

Edited by vl4d
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca este: Saab 9-3 Aero XWD

 

Peste 1, 2 ani, ajunge la un pret rezonabil :lol:

Design-ul exterior este foarte misto,motoare bune dar interiorul e infect :)

 

Defineste infect.

 

Dupa mine interiorul e mai mult decat ok.

 

Imi place. Consola centrala e orientata catre sofer (aici miroase a copie e adevarat) dar in rest la pretul ei se prezinta foarte bine. Daca mai e si XWD e ok. Oricum e mult peste francezi si italieni.

 

Da cu piesele de schimb ce te faci? O sa sari in sus...

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

fara navi = naviless ...

 

Nu sunt de acord. Comparatia e cel putin aiurea. Asa poti sa zici si despre e90.

 

Oricum, nu trebuie sa placa la toata lumea.

Am o intrebare totusi. Daca asta e interior infect, cum e unul de e30 sau de e36?

 

"Da cu piesele de schimb ce te faci? O sa sari in sus... " - sper sa nu se strice :)

Edited by vl4d
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.